De Groene Eem - fase 1

Almere Verkoop gestart
Van € 389.000 tot € 480.000 v.o.n.

Uitgelichte kenmerken

  • Aantal huizen 73 (24 beschikbaar)
  • Wonen 88 tot 102 m²
  • Aantal kamers 4
  • Perceel 127 tot 329 m²
Blikvanger Modern en energiezuinig wonen in het groenste deel van Almere!

Project De Groene Eem - fase 1

IN VERKOOP 73 RIJWONINGEN - Vanaf € 389.000,- v.o.n.
De Groene Eem
Modern wonen omgeven door groen, wilt u op locatie kijken ?

ONS VERKOOPCENTRUM OP LOCATIE IS GEOPEND! U bent van harte welkom op woensdagmiddag van 15.00 tot 17.00 uur en vrijdagochtend van 10.00 tot 12.00 uur. Meer informatie op de website.

Wonen in Oosterwold

De Groene Eem ligt in Almere Oosterwold. Oosterwold is niet vergelijkbaar met andere wijken in Almere en wordt gekenmerkt door haar weidse opzet en rijke diversiteit aan projecten en woningen in verschillende schalen. Onder meer een continu groen landschap, stadslandbouw, gemeenschapszin en duurzaamheid staan hierin centraal.

In de Groene Eem staat De vrijheid in de natuur voorop. Ook is het mogelijk om met buurtgenoten gezamenlijk activiteiten te ondernemen. Van het bijhouden van stadslandbouw in de vorm van (moes)tuinen tot het organiseren van evenementen in het buurtgebouw. Voor ieder wat wils.

Aan de Goudplevierweg in Almere vind je De Groene Eem. Deze nieuwe wijk wordt ruim opgezet en een fijne mix van tussen- & hoekwoningen, twee-onder-een dakwoningen en vrijstaande woningen. Een wijk als De Groene Eem kent zijn gelijke niet in Almere en omgeving. De straten zijn ruim, er is veel oog en aandacht voor kwalitatief groen in de wijk en de woningen zijn zo uitgevoerd dat ze naadloos in de omgeving passen.

In fase 1 bieden we 73 rijwoningen aan, verdeeld over 3 woningtypes.

DE JOL - ca. 88 m2 (GBO)
10x hoekwoning
20x tussenwoning

De Jol is een charmante, complete woning met een woonoppervlakte van 88 m2 (GBO). In de indeling van De Jol is van iedere m2 optimaal gebruik gemaakt. Dit zie je terug in de woonkamer en de keuken, maar vooral op de eerste verdieping. Hier heb je naast een fijne badkamer en 3 slaapkamers (ca. 11 m2, ca. 13 m2 en ca. 5,9 m2) ook een praktische technische ruimte met aansluiting voor je wasmachine (en droger).

De woonkamer staat dankzij de openslaande deuren in directe verbinding met de tuin. Hierdoor haal je niet alleen veel licht naar binnen, maar geniet je op mooie zonnige dagen optimaal van het buiten leven. De hoekwoningen hebben extra veel lichtinval dankzij een extra raam in de zijgevel.

DE BOEIER - ca. 94 m2 (GBO)
20x hoekwoning
11x tussenwoning

De Boeier is een lichte en moderne woning met een woonoppervlakte van 94 m2 (GBO). De Boeier heeft een praktische indeling en voelt ruim aan. De openslaande deuren aan de achterzijde leggen een comfortabele verbinding met de achtertuin. De keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning. Op de eerste verdieping vind je 3 slaapkamers, de badkamer en de technische ruimte met aansluiting voor je wasmachine (en droger). Hier bevindt zich bijvoorbeeld ook de installatie van de lucht-water warmtepomp. Er is in de indeling van De Boeier optimaal gebruik gemaakt van iedere m2 en dat zie je terug aan de praktische ruimtes. De slaapkamer aan de voorzijde van de woning is circa 8,7 m2, de eerste slaapkamer aan de achterzijde van de woning is circa 7,2 m2 en de master bedroom is circa 12,8 m2. De master bedroom ligt ook aan de achterzijde van de woning.

DE SCHOUW - ca. 102 m2 (GBO)
4x hoekwoning
8x tussenwoning

De Schouw heeft een woonoppervlakte van 102 m2. Dit zie je terug in de meest ruime woonkamer en slaapkamers (ca. 8,9 m2, ca. 9 m2 en ca. 15 m2) ten opzichte van de andere rijwoningen in De Groene Eem. De woning is natuurlijk ook praktisch ingedeeld en heeft een comfortabele badkamer op de eerste verdieping en uiteraard een technische ruimte met aansluiting voor je wasmachine (en droger). Hier bevindt zich bijvoorbeeld ook de installatie van de lucht-water warmtepomp. De Schouw heeft evenals de andere rijwoningen openslaande deuren in de woonkamer, waardoor op mooie dagen je het buiten leven naadloos betrekt bij je woning. Dat is genieten!

DUURZAAM
Alle gebouw gebonden energie in De Groene Eem wordt zelf opgewekt (BENG 2 = 0). Alle woningen in De Groene Eem zijn voorzien van zonnepanelen en een lucht-water warmtepomp. Je voorziet dus in je eigen warmte (en koelte) en warm water. Dit betekent (in het geval van koop van de installatie) geen hoge kosten voor stadswarmte of verplicht abonnement bij een leverancier. Je verwarmt en koelt je woning middels vloerverwarming.

Bovendien is de wijk uitgerust met een robuuste wadi structuur waar regenwater in wordt opgevangen. Hiermee wordt de afvoer vertraagd en krijgt het water de kans gelijkmatig de bodem te infiltreren.

PARKEREN
De hoekwoningen, twee-onder-een dakwoningen en de vrijstaande villa’s hebben twee parkeerplekken op eigen terrein. De tussenwoningen krijgen een eigen aangewezen parkeerplaats nabij de woning. Voor bezoek zullen er voldoende openbare plekken beschikbaar zijn. Er wordt ook geïnventariseerd wat de laadbehoefte is voor elektrische- en hybride auto’s.

BUURTEN
De Groene Eem is zo opgezet dat je er verschillende ‘buurten’ kunt vinden. De uitstraling van de straat en de woningen vormen in ieder buurtje een familie. Afstemming in steen, kleur en metselverbanden vormen de basis voor de herkenbaarheid van de buurten. Ook de invulling van de groenvoorziening en de straatpatronen zijn per buurt afgestemd.

BUURTGEBOUW & SPEELVOORZIENINGEN
In de groene wig, centraal in De Groene Eem, vind je het buurtgebouw. Deze bijzondere plek ligt volledig ingebed in het landschap. In dit buurtgebouw kun je bijvoorbeeld je buren ontmoeten of samen kleinschalige buurtevenementen organiseren.

Buiten het buurtgebouw vind je verschillende speelplaatsen met allerlei speeltoestellen. Voor ieder wat wils.

Bij het buurtgebouw ontspringt ook “de nieuwe Eem” deze kringelt door de wijk onder andere langs verschillende kleinschalige stadslandbouw initiatieven.

De invulling van de speelplaatsen en bijvoorbeeld de stadslandbouw locaties zal op een later moment vorm gaan krijgen.

VOORZIENINGEN
In de naastgelegen wijk ‘t Groene Wold bevindt zich een winkelcentrum. Hier vind je een Albert Heijn, Kruidvat, Aldi, Action en verschillende buurtwinkels. De biologische supermarkt Odin bevindt zich ook op loop-/fietsafstand van De Groene Eem.

Binnen een kwartier sta je met de auto in het centrum van Almere. Een fijne stad met zowel alle grote winkelketens als charmante lokale winkels. Genieten van een heerlijke lunch of diner doe je in een van de restaurants aan het horecaplein.

Medio 2022 zal er ook een basisschool de deuren openen in Oosterwold. Naar verwachting opent medio 2024 een andere basisschool, direct naast de wijk, de deuren.

NATUUR
Loop de wijk uit en je stapt zo één van de gebieden van Staatsbosbeheer in. Hier kun je naar hartenlust wandelen. Bovendien ben je op korte afstand zo in andere natuurgebieden in de omgeving. Maak een wandeling in de stadsbossen van Almere. Of pak de fiets en ga bevers spotten langs een van de vele oevers in het mooie landschap van Flevoland.

De omgeving van De Groene Eem kent ook verschillende mountainbike routes. Met een vignet op zak kun je er zo op uit voor een actieve fietsmiddag. En eenmaal thuis geniet je op de loungeset in je tuin van je heerlijke fietstocht.

VERKOOPCENTRUM
Wanneer je een nog te bouwen nieuwbouwwoning wilt kopen kun je de bouwnummers van je voorkeur niet bezichtigen. Je kunt niet de ruimte van je toekomstige huis ervaren en een gevoel krijgen bij de wijk is vaak ook een uitdaging. Je vormt je beeld vanaf impressies, een brochure en alle andere zorgvuldig samengestelde informatie. Om de kopers van De Groene Eem toch een gevoel te geven bij de wijk en jou een plek te bieden om al je vragen te stellen, hebben we vanaf 12 oktober een verkoopcentrum op de locatie.

Zien we je daar?

Opening
woensdag 12 oktober om 15.00 uur (tot 17.00 uur)

Locatie
De bouwplaats bij Goudplevierweg 5, Almere

Openingstijden
Woensdagmiddag tussen 15.00 uur en 17.00 uur
Vrijdagochtend tussen 10.00 uur en 12.00 uur

Op een ander moment langskomen?
Maak dan eenvoudig een afspraak met één van onze makelaars.
De 4 Linden Makelaardij – 036 – 54 808 70
Van der Linden Makelaardij – 036 533 00 77

Foto's

360° foto's en video

Video

Planning

Projectfase: verkoop gestart
Start verkoop juni 2022

Woningtypen

Van de 73 huizen in dit project zijn er nog 24 beschikbaar

Verkoopmakelaars

Makelaardij Van der Linden Almere

Telefonisch bereikbaar tot 17:30
Bel 036-5330077

De 4 Linden Makelaardij

Telefonisch bereikbaar tot 17:30
Bel 036-5480870
Reageer op dit project

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing