ERA Hoofddorp makelaars c.s.

ERA Hoofddorp makelaars c.s.

ERA Hoofddorp makelaars c.s.

9,7 (29 beoordelingen)

Houden van je vak straal je uit door enthousiasme!

NVM-Makelaar ERA HOOFDDORP:

Vaste waarden, nieuwe stijl


Even voorstellen, maar is dat nog nodig? Want ERA en de naam Muller zijn al vanaf 2010 in Hoofddorp onlosmakelijk met elkaar verbonden. De vestiging aan de Marktlaan betekende voor makelaarsfamilie Muller een nieuwe fase. Opa ging in de jaren '50 van de vorige eeuw in Beverwijk van start onder de naam Teer Makelaars en legde de basis voor het familiebedrijf. Zijn beide zonen, Arnoud sr en Wim, namen in de jaren ’70 het ‘makelaarsstafje’ over en anno 2021 maken Arnoud jr en zijn zus Monique de cirkel rond. Beide Mullers hebben de titel makelaar en vormen al 7 jaar in Hoofddorp een team. Youella Geerman, al vanaf het allereerste begin betrokken vult het team aan het Marktplein aan.


Arnoud: “We hebben alle drie ons eigen specialisme. En we zijn goed, dat durf ik te zeggen. Hoe goed? Dat is dan weer best lastig. Onze klanten zijn enthousiast en tevreden. Dat lezen we op Funda. Positieve reacties over onze persoonlijke aandacht, dat we oog hebben voor ‘de mens achter de zaak’, dat we accuraat zijn én snel reageren. Dat vloeit logisch voort uit de vaste waarden, die we van thuis hebben meegekregen: structuur, continuïteit en stabiliteit zitten in onze familie- en kantoorgenen.

We vinden het elke dag een voorrecht om naar kantoor te gaan, geen dag is hetzelfde. Het voelt niet als werken, we kunnen een verkoopproces – hoe heftig dat soms ook kan zijn - ‘relaxed’ benaderen. Neem ‘emotionele’ kwesties als echtscheiding of boedeldeling. Een goede aanpak is dan extra belangrijk. En een goede afloop geeft dan extra voldoening en dat is fijn"


Klantbeloften, iets wat je tegenwoordig veel hoort, wat verstaat hij daaronder? “Wij vinden dat er met deze term een beetje wordt gestrooid. Voor ons is een klantbelofte dat we het vertrouwen van de opdrachtgever waard zijn. We durven elke opdracht aan, maar er moet wel sprake zijn van een wederzijdse klik vooraf.

Maar hoe dan? Onze specialismen zijn aan elkaar complementair dus Youella plant afspraken en zorgt voor een administratie op rolletjes en in deze nieuwe tijd werken wij volledig digitaal. Al voorbeeld worden Docusign-koopaktes en opdrachten tot dienstverlening per mail geregeld en op afstand getekend, erg handig!'
Ons team is klein, we kunnen werken met korte lijnen. We zetten in op communicatie en optimaal bereikbaar zijn: via telefoon, mail, Messenger, whatsapp en natuurlijk op kantoor. Dan is persoonlijke aandacht gegarandeerd!” Kortom: "de liefde voor ons vak stralen we uit door inzet en ... enthousiasme!'


Nieuwsgierig?
Neem contact op voor een vrijblijvend gesprek. Tel. 0235543991

Kenmerken

  • Branchevereniging

    NVM

  • Talen

    Nederlands en Engels

  • Diensten

    Financieel advies, verkoop, aankoop, taxaties, nieuwbouw, woningfotografie, zoekservice, woningstyling, advies en veiling

  • Aantal medewerkers

    3

  • Certificaten

    NWWI, NRVT, SCVM, WFT en VastgoedCert

  • Specialismen

    Aankoop en nieuwbouw

Beoordelingen

Beoordelingen gemiddelde

9,7

Het gemiddelde is gebaseerd op 29 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 88% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Alle beoordelingen (29)

Aanbod

Informatie is gebaseerd op de afgelopen 12 maanden.

Medewerkers

  • Arnoud Muller - NVM-makelaar

    Arnoud Muller

    NVM-makelaar

  • Monique Muller - Kandidaat-makelaar

    Monique Muller

    Kandidaat-makelaar

Contact

Adres & openingstijden

Marktplein 29
2132 DA Hoofddorp
Morgen geopend vanaf 08:30
  • Maandag 08:30-17:00
  • Dinsdag 08:30-17:00
  • Woensdag 08:30-17:00
  • Donderdag 08:30-17:00
  • Vrijdag 08:30-17:00
  • Zaterdag Gesloten
  • Zondag Gesloten

Contactmogelijkheden