Emanuels Makelaars en Taxateurs

Beoordelingen gemiddelde

9,3

Het gemiddelde is gebaseerd op 4 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 29% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand? Lees meer.

Verkoop beoordelingen

Dhr. Leonard Novick
Rijnstraat 40 2
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
De begeleiding en support was precies wat ik nodig had als 'overwhelmed' verkoper. Ik ben er ook van overtuigd dat hun intuïtief gevoel voor de markt gebaseerd op 30 jaar ervaring heeft ons tienduizenden euro's extra verdiend door hun marketing en 'pricing' strategie.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10
Reactie van Emanuels Makelaars en Taxateurs
Beste Leonard, Ons team vond het een feest om met je samen te werken en we hebben dan ook met plezier je huis binnen 14 dagen verkocht! Hartelijke groet, Team Emanuels Makelaardij
Een funda gebruiker
8,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Het verliep heel goed met de makelaar, service was goed, alles duidelijk als afgesproken, ik hoef zelf haast niets te doen, alles wordt geregeld en uitgezocht. Goede makelaar, aan te raden!
Deskundigheid
8
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
8
Service en begeleiding
8
Dhr. Mol
9,2
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Contact makelaar vanaf de aankoop van de nu verkochte woning is altijd prettig geweest. De makelaar Emanuels of een van zijn associates was ten alle tijden bereikbaar via e-mail en/pf telefoon. Koop en verkoop van de woning verliepen vlot, hetgeen mogelijks deels aan de situatie op de woning markt (10 jaar geleden en nu) kan hebben gelegen.
Deskundigheid
9
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
9