Dé makelaar van Amersfoort - Vathorst!
Wij zijn gespecialiseerd in verkoop en aankoop van woningen in Vathorst!
Wij werken al meer dan 25 jaar als makelaar in Amersfoort en kennen daardoor elke straat in Amersfoort maar in Vathorst kennen we letterlijk elke hoek. Wij wonen en werken al ruim 17 jaar in Vathorst. Hierdoor kennen we de markt in Vathorst als onze broekzak.
Hierdoor zijn wij dagelijks te vinden in Vathorst voor het kopen en verkopen van woningen. Voluit gaan voor de klant, dat is wat wij leuk vinden.
Makelen is ons vak en onze passie. Dit doen wij vanuit een traditionele basis met een flinke lading vernieuwende ideeën, met als doel uw woning succesvol te verkopen!
De werkwijze waarop wij uw woning gaan verkopen of kopen is uniek en duidelijk. Vanuit ons moderne kantoor in Vathorst (tegenover het Gezondhiedscentrum) en onze etalagevestiging in winkelcentrum Vathorst (Bij de Primera) presenteren wij ons woningaanbod.
Wij staan voor u klaar tijdens kantooruren of daarbuiten als u dat beter uitkomt!
Bel Harro op 06-21 90 47 75
Rene op 06-53 57 31 55
Ivette op 06-48 08 63 65
Danielle op 06-21 89 16 58
Danielle op 06-21 89 16 58
Kenmerken
-
Aangesloten bij
NVM
-
Talen
Engels en Nederlands
-
Diensten
Financieel advies, verkoop, taxaties, nieuwbouw, woningfotografie, woningstyling, aankoop, verhuur en zoekservice
-
Aantal medewerkers
6
-
Certificaten
NWWI en NRVT
-
Specialismen
Nieuwbouw
Beoordelingen
Beoordelingen gemiddelde
9,5
Het gemiddelde is gebaseerd op 125 beoordelingen in de laatste 24 maanden.
De makelaar nodigde afgelopen jaar 93% van de klanten uit voor het schrijven van een beoordeling.
Hoe komen deze beoordelingen tot stand?
Lees meer.
Aanbod
Informatie is gebaseerd op de afgelopen 12 maanden.
Medewerkers
-
Harro Morren
NVM-makelaar
-
René van Beek
Kandidaat-makelaar
-
Ivette Ulehake
Assistent-makelaar
-
Daniëlle IJzerman
Assistent-makelaar
-
Reindert Janssen
Kandidaat-makelaar
-
Heidi van de Kamp
Office manager
-
Rianne van de Bovenkamp
Secretaresse
Wonen