• Verkocht

Bleekstraat 50 3134 EB Vlaardingen Oostbuurt

Uitgelichte kenmerken

  • 70 m² wonen
  • 2 slaapkamers
€ 250.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
14 februari 2023
Verkoopdatum
14 maart 2023
Looptijd
4 weken

Omschrijving

Wat een heerlijk begane grond appartement is dit: in 2017 geheel verbouwd, 2 slaapkamers, een ruime en lichte woonkamer, een zonnige tuin op het zuiden en zonder klussen te betrekken. De woning is bijna geheel v.v. kunststof kozijnen en dubbel glas. De gezellig haven van Vlaardingen met de restaurantjes en de cafés zijn op loopafstand alsmede de winkels en het OV. Met de auto ben je snel op de A4 en de A20. Kortom een perfecte plek om te wonen.

INDELING
Begane Grond

Entree van de woning, hal, voorslaapkamer (2,95x3,79) met erker, ruime gangkast, hangend toilet, ruime woonkamer aan de achterzijde met fraaie raampartij waardoor er veel lichtinval is, slaapkamer aan de achterzijde (2,22x4,56). De badkamer en keuken zijn via de woonkamer te bereiken. De badkamer heeft een ruime douchegelegenheid en een was meubel. De keuken in hoekopstelling is v.v. een inductie kookplaat, afzuigsysteem, oven, koelkast en vaatwasser. In de woonkamer is een deur naar de kast met hierin de CV combiketel (2017) en de aansluiting voor de wasmachine.
De schuifpui aan de achterzijde geeft toegang tot de heerlijk achtertuin gelegen op het zuiden. Deze is v.v. gras, sierbestrating en een houten berging.

BIJZONDERHEDEN
- Woonoppervlakte 70 m2
- Geheel v.v. dubbel glas
- Eigen CV ketel
- Bouwjaar 1929
- VvE bijdrage € 75,-- per maand
- Extra clausules in de koopakte: asbest- en ouderdomsclausule
- Oplevering in overleg

KOOPOVEREENKOMST
Van een juridische overeenkomst is pas sprake als de koopovereenkomst door zowel verkoper als koper is ondertekend.

Roos & Den Braber Makelaars behartigt de belangen van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen aankoopmakelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.

De meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Deze informatie is met grote zorgvuldigheid samen gesteld. Doch aan de inhoud kunnen geen rechten worden ontleend. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 250.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.571
Status
Verkocht
Bijdrage VvE
€ 75,00 per maand

Bouw

Soort appartement
Benedenwoning (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwperiode
1906-1930
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
70 m²
Externe bergruimte
8 m²
Inhoud
210 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Gelegen op
Begane grond
Voorzieningen
Mechanische ventilatie en schuifpui

Energie

Energielabel
D Wat betekent dit?
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom

Kadastrale gegevens

VLAARDINGEN B 8912
Kadastrale kaart
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en in woonwijk
Tuin
Achtertuin
Achtertuin
65 m² (13 meter diep en 5 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het zuiden

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande houten berging

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren

VvE checklist

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Nee
Periodieke bijdrage
Ja (€ 75,00 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Nee
Opstalverzekering
Ja

Betrokken makelaar

Dhr. Wouter Mense
Bleekstraat 50
9,3
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Mijn vorige huis in de Bleekstraat heb ik ook door mevrouw Roos als aankoopmakelaar laten aankopen. Dat heb ik toen zeer positief ervaren dus nu weer aangeklopt. Ondertussen is de bedrijfsnaam veranderd en werkt zij samen met den Braber. Wij zijn opnieuw zeer vakkundig geholpen.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
8
Prijs / kwaliteit
9
Service en begeleiding
10

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.