• Verkocht

Jacob Catsstraat 21 3521 VE Utrecht Dichterswijk

Uitgelichte kenmerken

  • 101 m² wonen
  • 3 slaapkamers
€ 495.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
10 oktober 2022
Verkoopdatum
10 november 2022
Looptijd
4 weken

Omschrijving

UNIEKE GERENOVEERDE BENEDENWONING MET TORENTJE, INSTAPKLAAR EN GOED AFGEWERKT MET GEBRUIK VAN DUURZAME MATERIALEN, GELEGEN OP GOEDE LOCATIE IN GEWILDE DICHTERSWIJK
Direct als je voor de woning staat, valt al op hoe enorm karakteristiek deze woning is. Door de hoge slaaptoren en de extra slaapkamer op de begane grond is de woning niet alleen breed maar ook hoog. In combinatie met de verzorgde heg in de voortuin geeft dit een mooi aangezicht.
De gehele woning is heerlijk licht door de grote raampartijen. Verder zijn er veel natuurlijke elementen gebruikt bij de renovatie in 2018, welke in combinatie met de grote open haard en klassieke details een fijn behaaglijk gevoel geven.

De slaaptoren in combinatie met de achtertuin maakt dat deze woning als een eengezinswoning aanvoelt in plaats van een appartement. Door de slaapkamer en badkamer op de begane grond is gelijkvloers wonen juist ook weer mogelijk wat deze woning geschikt maakt voor alle doelgroepen.

DE OMGEVING
De Dichterswijk is een populaire en gemoedelijke kindvriendelijke wijk. In de directe omgeving bevinden zich winkels, scholen, kinderdagverblijven en gezondheidscentra. Je hebt om de hoek diverse leuke speeltuinen en een gezellige haven met authentieke woonschepen, horecagelegenheden, een bioscoop en een levendig kanaal met veel sportgelegenheid. Tevens gelegen op loopafstand van het Ledig Erf, Louis Hartlooper Complex, Oosterkade en Rotsoord met zijn grote terrassen, de Twijnstraat met de vele leuke winkeltjes en het Utrechtse stadscentrum. Gunstige ligging ten opzichte van uitvalswegen en alle (OV-)voorzieningen van het Centraal Station en Vaartsche Rijn Station. Parkeren kan direct voor de deur op de openbare weg (betaald of met vergunning).

INDELING & VOORZIENINGEN
Begane grond: Ruime hal met kast, trapopgang naar de eerste verdieping en toegang tot de toiletruimte, badkamer, eerste slaapkamer en de woonkamer. De hoge plafonds en prachtige parketvloer in de gang en diepe woonkamer, die geleidelijk overloopt in de keuken, geven een ruimtelijk gevoel. De Grando keuken uit 2018 is uitgevoerd met twee wandopstellingen, waarbij aan de ene kant onderkasten aanwezig zijn met voldoende werkruimte en aan de andere kant een kastenwand gepositioneerd is, welke voorzien is van veel kastruimte. Verder is de keuken voorzien van een keramiek blad, vaatwasmachine, Quooker, 5-pits Boretti gasfornuis met twee ovens, moderne afzuigkap, koelkast en magnetron. Achter de keuken is een praktische bijkeuken met witgoedaansluitingen gelegen.
De ruime tuin (maar liefst 48 m²!) is heerlijk rustig en geeft veel zon, ondanks de ligging op het noordwesten. De zon schijnt namelijk begin van de middag al achterin de tuin en is tot ca. 19.00 uur aanwezig. De tuin is in 2021 deels door een erkend hovenier aangelegd en is voorzien van twee terrassen en een praktische berging.
De badkamer is naast de woonkamer gelegen en is, net als het separate toilet, in lichte kleuren gestuukt en betegeld. Door de afmetingen is er voldoende ruimte voor een ligbad, inloopdouche en een dubbele wastafel. Let op, de wastafel met kranen blijven niet achter. De eerste slaapkamer is momenteel in gebruik als werkkamer.
Eerste verdieping: Overloop met toegang tot de tweede slaapkamer, deze is direct boven de eerste slaapkamer gelegen en heeft dezelfde ruime afmetingen.
Tweede verdieping: Overloop met cv-ketel (2008) en toegang tot de derde slaapkamer. Ook deze kamer is direct boven de andere slaapkamers gelegen met de zelfde ruime afmetingen. In deze kamer is een aansluiting aanwezig om eenvoudig een wastafel te plaatsen.

KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN
• Woonoppervlak ca.: 101 m², tuinoppervlakte ca. 48 m²
• Aantal kamers: 4 (waarvan 3 slaapkamers)
• Oorspronkelijk bouwjaar ca.: 1906, gerenoveerd in 2018
• Renovatie in 2018: uitbouw met nieuwe keuken, badkamer, diverse leidingen, binnendeuren en deurbeslag, meterkast.
• Buitenzijde kozijnen en voordeur dit jaar nog geschilderd door erkend schildersbedrijf
• De tweede schouw is nu dicht, hier is echter nog een extra gasaansluiting geplaatst zodat deze na openbreken gebruikt kan worden als tweede haard.
• De VvE bestaat uit twee appartementen, de bijdrage betreft ca. €139,- p/m
• Energielabel C
• Goed gesitueerd ten opzichte van uitvalswegen, met vergunning parkeren voor de deur op de openbare weg
• Oplevering in overleg

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 495.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.901
Status
Verkocht
Bijdrage VvE
€ 139,00 per maand

Bouw

Soort appartement
Benedenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1906

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
101 m²
Externe bergruimte
8 m²
Inhoud
333 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad, douche en toilet
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Gelegen op
Begane grond

Energie

Energielabel
C Wat betekent dit?
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Valliant (gas gestookt uit 2008, eigendom)

Kadastrale gegevens

CATHARIJNE D 8096A
Kadastrale kaart
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk
Tuin
Achtertuin
Achtertuin
48 m² (7,83 meter diep en 6,12 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het noordwesten

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande stenen berging

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren en parkeervergunningen

VvE checklist

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 139,00 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Nee
Opstalverzekering
Ja

Betrokken makelaars

NVM verkoopmakelaar

PEEK&POMPE MAKELAARS

Bel 030-7523333

NVM aankoopmakelaar

Pulles Makelaardij

Bel 0243883338

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.