• Verkocht

Lange Nieuwstraat 220 a 5041 DK Tilburg Theresia

Uitgelichte kenmerken

  • 116 m² wonen
  • 103 m² perceel
  • 4 slaapkamers
€ 355.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
23 november 2022
Verkoopdatum
23 januari 2023
Looptijd
2 maanden

Omschrijving

Wauw, altijd al willen wonen aan de rand van de bruisende Spoorzone?
Dan is dit een kans!

Deze tussenwoning uit 1993 is gelegen in de gewilde Lange Nieuwstraat, op loopafstand van de Spoorzone, nabij de AH XXL en diverse winkels, scholen en horeca gelegenheden. Toch is het hier rustig wonen en zit je net buiten de drukte.
Omdat deze woning in 1993 gebouwd is, is het goed geïsoleerd en een degelijke bouw. De keuken is 2019 geplaatst en de woonkamer, hal en toilet zijn in 2020 nog gerenoveerd. Er zijn nu 3 ruime slaapkamers en een open zolder die als slaapkamer gebruikt kan worden. Een keurige badkamer, fijne woonkamer en keuken met daarachter nog een grote bijkeuken.
Relaxen?? Dat kan lekker in de achtertuin, want die ligt op het Zuiden dus zon genoeg.

Begane grond:
We treden de woning binnen in de ruime hal/entree. Hier is de meterkast met 7 groepen, met aardlekschakelaar en aansluitingen voor glasvezel en televisie aanwezig. De toiletruimte is geheel betegeld en is luxe afgewerkt met een vrijhangend toilet en een fonteintje. Vanuit de hal gaan we door naar de woonkamer. Een superfijne ruimte die in 2020 gemoderniseerd is. Er ligt een mooie tegelvloer met vloerverwarming en de wanden en plafonds zijn afgewerkt met stucwerk. De achterzijde heeft rolluiken en er is een trapkast voor extra bergruimte. De keuken is afgescheiden van de woonkamer en in 2019 gemoderniseerd. Er is veel werkruimte en een groot aanrechtblad. De complete inrichting bestaat uit een gasfornuis, afzuigkap, koelkast, vaatwasmachine en veel kastruimte. Vanuit de keuken bereiken we de grote bijkeuken. Hier zijn de aansluitingen voor de wasmachine en droger aanwezig en staat de CV-combiketel uit 2010 opgesteld. De bijkeuken is zo ruim dat deze ook als binnen berging kan dienen. Ook de keuken en bijkeuken zijn voorzien van rolluiken.
De tuin is op het zuiden gelegen en voorzien van bestrating, zonwering en een eigen achterom. Een plekje met zon, privacy en heerlijk om hier tot rust te komen. De achterom is overigens met de motor toegankelijk.

Eerste verdieping:
Vanuit de overloop zijn de 3 slaapkamers en de badkamer te bereiken. Twee kamers zijn aan de achterzijde gelegen en hebben beiden een laminaat vloerafwerking en rolluiken. De kamer aan de voorzijde is ook ruim opgezet en heeft een laminaatvloer. De badkamer is betegeld en praktisch ingericht met een douche, ligbad met whirlpool systeem, wastafel in meubel en een hangend toilet. Lekker compleet en heerlijk met een ligbad.

Tweede verdieping:
Middels een vaste trap bereiken we de zolderverdieping. Ook deze vloer is van beton dus weinig tot geen geluid tussen de verdiepingen. Er is hier een grote dakkapel gezet met kunststof kozijnen en HR++ beglazing. Daardoor is een grote open zolder ontstaan die nu als slaapkamer gebruikt wordt. Je zou hier nog een wandje kunnen plaatsen zodat er een voorzolder en kamer ontstaat, net wat je zelf prettig vindt. De zolder is afgewerkt met spachtelputz, er is bergruimte achter de knieschotten en er ligt vinyl op de vloer.

Algemeen:
- Goed geïsoleerde woning op een top locatie.
- Fijne tuin en veel leefruimte in de woning door de aangebouwde keuken en bijkeuken.
- Ruime zolder met dakkapel uit 2002 met HR++ beglazing uit 2021.
- Parkeren met parkeervergunning en daardoor is er voldoende parkeergelegenheid.
- De mogelijkheid bestaat om de hypotheek van de verkopers mee over te nemen. Daardoor zou je tegen een lage rente (een deel) kunnen financieren.
- Financieren met NHG is mogelijk, de NHG grens ligt op € 355.000,-- en gaat per 1 januari naar € 404.000,--
- Een dakvlak op het zuiden dus als je zonnepanelen wil plaatsen dan behaal je hier een mooi rendement.
- Een mooi huis, goed onderhouden, goede isolatie, nabij de spoorzone en de mogelijkheid om goedkoop te wonen.
- De oplevering is in onderling overleg

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 355.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.060
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
116 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
1 m²
Perceel
103 m²
Inhoud
390 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad, douche en toilet
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een zolder
Voorzieningen
Buitenzonwering, glasvezelkabel, rolluiken en TV kabel

Energie

Energielabel
A Wat betekent dit?
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Remeha Calentha (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)

Kadastrale gegevens

TILBURG N 17681
Kadastrale kaart
Oppervlakte
103 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
In centrum en in woonwijk
Tuin
Achtertuin
Achtertuin
28 m² (7 meter diep en 4 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren en openbaar parkeren

Betrokken makelaar

NVM verkoopmakelaar

VMG Makelaars

Bel 013-5720672

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.