• Verkocht

Kasteeldreef 114 5046 CV Tilburg De Hasselt

Uitgelichte kenmerken

  • 94 m² wonen
  • 150 m² perceel
  • 3 slaapkamers
€ 175.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
13 mei 2023
Verkoopdatum
18 juli 2023
Looptijd
2 maanden

Omschrijving

LET OP: Gezien de overweldigende belangstelling voor deze woning kunnen er op dit moment geen bezichtigingen meer ingepland worden. Er is inmiddels een wachtlijst aangemaakt, wilt u op de wachtlijst geplaatst worden, neemt u dan telefonisch of per mail contact met ons op.

Handige starter opgelet: KLUS-ALERT! Ben je op zoek naar een uiterst charmante kluswoning die nog druipt van de authentieke elementen? Stop dan met zoeken en plan direct een bezichtiging, want hier kun je je klushart ophalen!
De huidige eigenaren verkopen het nu nadat het 103! jaar familiebezit is geweest. Zij kunnen dan ook prachtige verhalen en anekdotes vertellen over de woning en zijn vorige bewoners. Erg vermakelijk! Maar nu is het tijd voor nieuw elan.
De Kasteeldreef is gelegen in de wijk "Goirke" en is uitsluitend bedoeld voor bestemmingsverkeer. Hierdoor kindvriendelijk en lekker rustig. Daarnaast is de woning gelegen op loopafstand van de gezellige en monumentale Goirkestraat. Deze woonomgeving kenmerkt zich door de aantrekkelijke diversiteit aan woningen en appartementen en is gelegen binnen de Ringbanen van Tilburg. Het stadscentrum van Tilburg, de winkels, sportaccommodaties en onderwijsinstellingen zijn in de directe nabijheid gelegen. Via de Ringbaan Noord zijn de uitvalswegen goed te bereiken, evenals de snelwegen richting Eindhoven en Breda.

Algemeen:
Bouwjaar: 1905
Woonoppervlakte: 94 m2
Perceeloppervlak: 150 m2

Indeling:

Begane grond:
Entree met lambrisering en toegang tot de voor- en achterkamer. De voorkamer is de laatste decennia in gebruik geweest als slaapkamer, maar kan uiteraard ook worden aangewend als zit- of eetkamer. De woonkamer is aan de achterzijde gelegen en is voorzien van een gashaard. De grote raampartij geeft een optimale lichtinval en een fijn tuincontact. De voormalig bedstee en de daaronder gelegen kelder zijn helaas verdwenen. Maar daar is in de woonkamer wel meer woonoppervlak voor teruggekomen. Achter de schuifdeur gaat de trap schuil die je naar de eerste etage brengt.
Loop je door naar de keuken, tref je een eenvoudig keukenblok aan met louter kastruimte en een spoelbak. Daarachter is de bijkeuken gelegen waar de was-apparatuur eventueel kan worden ondergebracht. Tot de jaren ’70 was het toilet alleen nog buitenom te bereiken. Maar door de aanbouw die men toen heeft gezet, werd het toilet van binnenuit bereikbaar gemaakt en werd de woning voorzien van een heuse doucheruimte! In deze doucheruimte is een douchehoek en vaste wastafel gesitueerd.

Eerste etage:
Via de trapopgang achter de schuifdeur in de woonkamer bereik je de eerste etage. De eerste etage is momenteel voorzien van een grote open ruimte en een tweetal slaapkamers. Deze kamers zijn slechts met eenvoudige materialen gerealiseerd en je bent dan ook vrij om de indeling geheel te wijzigen naar eigen inzicht. Er is zelfs een mogelijkheid om een bergzolder te creëren.

Tuin:
Achter de woning is een fijne, op het oosten gesitueerde achtertuin gelegen, die door zijn diepte van 15 meter heerlijk zonnig is. Er staan momenteel een tweetal bergingen in en er is een recht van overpad voor een tweetal buren. Verder is er een ontsluiting naar de openbare weg via de zijgevel.

Bijzonderheden:
- Uitermate karakteristiek;
- Charmante voorgevel met authentieke uitstraling;
- Ideaal voor de handige starter;
- Gelegen nabij alle voorzieningen;
- Binnenstad op 7 fietsminuten gelegen;
- 15 meter diepe zonnige tuin;
- Gelegen aan een rustig en doodlopend straatje.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 175.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 1.862
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, hoekwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1905
Specifiek
Kluswoning
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
94 m²
Externe bergruimte
9 m²
Perceel
150 m²
Inhoud
268 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Voorzieningen
Rookkanaal en TV kabel

Energie

Energielabel
G Wat betekent dit?
Verwarming
Gaskachels
Warm water
Geiser (huur)

Kadastrale gegevens

TILBURG O 1625
Kadastrale kaart
Oppervlakte
150 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Tuin
Achtertuin
Achtertuin
60 m² (15 meter diep en 4 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande houten berging
Voorzieningen
Elektra
Isolatie
Geen isolatie

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren en openbaar parkeren

Betrokken makelaars

NVM verkoopmakelaar

Naber Garantiemakelaars

Bel 013 - 5 400 700
Dhr. Van den Bersselaar
Kasteeldreef 114
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Zeer tevreden met deze makelaar. Een pluim voor Michel van Naber Makelaars. Hield ons goed op de hoogte, is deskundig, en erg vriendelijk. Zeker een aanrader!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10

NVM aankoopmakelaar

Van Heeswijk Makelaars

Bel 013 - 465 7 111

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.