Een prachtig Rotterdams uitzicht biedt dit ruim bemeten 4-kamerappartement vanaf de 9e verdieping. De iconen als de Euromast, het Park en de Erasmusbrug zie je vanuit je luie stoel. De ligging aan de haven is heel rustig, maar ook heel centraal t.o.v. het centrum, de Maastunnel, het OV, het Erasmus ziekenhuis en de gezelligheid vind je aan de voet van het gebouw.
Thuiskomen in het Lloydkwartier Het voormalig havengebied is getransformeerd tot een eigentijds woon- en werkgebied. Met het Maaspodium, restaurants als Verhip en trattoria Sophia, sportclub, grote supermarkt, scholen en kinderopvang, het gezellige historisch Delfshaven en het Park in de buurt en veel creatieve bedrijvigheid. In de monumentale pakhuizen, oude havenmonumenten en moderne gebouwen zijn veel ontwerpbureaus, reclamemakers, architecten, fotografen en audiovisuele bedrijfjes te vinden. Veel mensen van binnen en buiten Rotterdam komen graag op de Lloydpier en de Müllerpier. Om uit te waaien langs de Maas. Bootjes te kijken. De wind door hun haren te voelen. Iets te eten of te drinken. Voor het gevoel van de rauwe haven in combinatie met hedendaagse architectuur. En dat alles op 5 minuten fietsen van het centrum, het Oude Westen en Delfshaven en 7 minuten rijden van de Ring Rotterdam. Bovendien kun je met het openbaar vervoer ook heel goed uit de voeten van en naar het Lloydkwartier. Én met de watertaxi natuurlijk! Voor menig Rotterdammer is het Lloydkwartier inmiddels thuiskomen. Dé de plek waar ze stoer of luxe wonen in oude, prachtig gerenoveerde havenloodsen of unieke nieuwbouwcomplexen.
Globale indeling:
9e verdieping: - entree/gang met meterkast en toilet - grote bergkast met wasmachine-aansluiting - ruime woonkamer in L-vorm van 6,60/4,02 x 7,86/4,00 met een mooie z.g.a.n. laminaatvloer, de ramen zijn fijn laag waardoor je een prettige lichtinval hebt en een mooi uitzicht natuurlijk! - open keuken met een uitgebreide inbouwkeuken met apparatuur, er is ruimte genoeg voor een eethoek in de keuken - 3 ruime slaapkamers van 4,85 x 4,41 m / 4,30 x 4,18 m en 3,36 x 3,74 m, allen met een laminaatvloer - grote badkamer van 2,77 x 2,34 m met hoekbad en douchescherm, 2e toilet en dubbele wastafel met meubel - royale inloopkast van 4,41 x 1,71 m
Bijzonderheden: - oplevering in overleg - actieve V.v.E., bijdrage € 342,25 per maand - geheel geïsoleerd, aluminium kozijnen met dubbelglas - Na het zien van de woning kunt u bij interesse via de woningpagina op onze site een bod uitbrengen. Dit is een tool om u als kijker een handje te helpen om een bod te formuleren (uw bod is niet zichtbaar op de site en komt direct in de inbox van Van Kleef NVM Makelaars). - afgekochte erfpacht t/m 2050 - verwarming en warm water: via stadsverwarming - parkeerplaats te huur
Wilt u eerst een preview van deze woning? Dat kan! Op Funda staat een video om een eerste indruk te krijgen (geen slideshow).
Van Kleef NVM Makelaars is de NVM-makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen NVM-makelaar in te schakelen om uw belangen te behartigen bij de aankoop van dit object.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Kenmerken
Overdracht
Laatste vraagprijs
€ 545.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.192
De vraagprijs per m² wordt berekend door de vraagprijs van de woning (€ 545.000) te delen door de gebruiksoppervlakte wonen (130 m²). Hierbij wordt geen rekening gehouden met de perceeloppervlakte en eventuele bijgebouwen. Meer informatie