• Verkocht

Slotemaker de Bruïneweg 25 6533 CE Nijmegen Hatertse Hei

Uitgelichte kenmerken

  • 140 m² wonen
  • 335 m² perceel
  • 4 slaapkamers
€ 485.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
18 februari 2023
Verkoopdatum
28 maart 2023
Looptijd
5 weken

Omschrijving

Op een zeer centrale locatie nabij Radboud Universiteit, winkels, bos en ziekenhuizen gelegen, ruime 2-onder-1-kapwoning met zonnige 23 meter diepe achtertuin, bijkeuken en aangebouwde garage. De garage is via de bijkeuken direct toegankelijk. Deze degelijk gebouwde woning beschikt over een praktische indeling en heeft talloze mogelijkheden om de woning naar eigen wensen te moderniseren.

De geliefde wijk ''Hatertse Hei'' en omgeving hebben een hoog voorzieningen niveau; naast kinderopvang zijn er diverse basis- en middelbare scholen in de directe omgeving. Ook is er een ruim en heel divers winkelaanbod op loopafstand. Dit alles zorgt voor een fijn en prettig woonklimaat. In de directe omgeving is er veel groen te vinden zoals het Heumensoord en het mooie Goffertpark. Kortom dit is een zeer fijne plek om te wonen!

Indeling woning:

Begane grond:
Entree, hal, trapopgang, toiletruimte met fontein en hangtoilet, ruime L-vormige woonkamer voorzien van karakteristieke Noorse leistenen vloer en een schouw met inbouw gashaard. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de keuken. De compacte keuken is voorzien van inbouwapparatuur, waaronder vaatwasser, koelkast, combi oven/magnetron, afzuigkap en een inductiekookplaat. Er is een mogelijkheid om een open keuken te realiseren. Aansluitend aan de keuken bevindt zich de verwarmde bijkeuken met een eigen buitenentree en een wasmachineaansluiting. Via de bijkeuken is de garage, binnendoor, bereikbaar. De garage is voorzien van elektriciteit, verwarming en een elektrisch bedienbare garagedeur.
Vanuit de keuken en de woonkamer is er toegang tot de riante achtertuin met een tuinhuis. Toegangsdeuren aan de voorkant voorzien van rolluiken.

Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot drie ruime slaapkamers en de badkamer. Twee slaapkamers zijn voorzien van een wastafel. De badkamer bevat een douchecabine, ligbad, hangtoilet en wastafel en heeft een groot dakraam dat zorgt voor extra licht en een goede ventilatie. De slaapkamer aan de achterkant van de woning is voorzien van een ruime dakkapel.

Tweede verdieping:
Via vaste trap bereikbare tweede verdieping. De zolder is in twee gedeelten ingericht die beiden voorzien zijn van veel bergruimte: een voorzolder met CV-opstelling en de tweede ruimte waar eventueel een extra kamer gerealiseerd kan worden. Deze ruimte is voorzien van een dakraam en verwarming.

Deze woning biedt zeer veel mogelijkheden.

Algemeen:
- Bouwjaar : 1975
- Woonoppervlakte : ca. 140 m²
- Inhoud : ca. 468 m³
- Verwarming via HR combiketel
- Perceel : ca. 335 m².
- Grotendeels v.v. isolerende beglazing en dakisolatie.
- Energielabel : D

Bijzonderheden:
+ Ruime 2-onder-1 kapwoning
+ Grote garage van ca. 18 m²
+ 23 meter diepe ruime tuin op het zuiden met ruim tuinhuis.
+ Dakkapel op eerste verdieping.
+ Nabij winkels, ziekenhuizen, universiteit en Goffertpark.
+ Eigen oprit voor meerdere auto's.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 485.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.464
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1975
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
140 m²
Overige inpandige ruimte
18 m²
Externe bergruimte
6 m²
Perceel
335 m²
Inhoud
468 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad, douche en toilet
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een zolder
Voorzieningen
Dakraam, glasvezelkabel, natuurlijke ventilatie, rolluiken en TV kabel

Energie

Energielabel
D Wat betekent dit?
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel en elektrische boiler
Cv-ketel
HR 32/80 plus (gas gestookt combiketel uit 2000, eigendom)

Kadastrale gegevens

HATERT L 3994
Kadastrale kaart
Oppervlakte
335 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk
Tuin
Achtertuin en voortuin
Achtertuin
150 m² (23 meter diep en 6,5 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het zuiden

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande houten berging
Voorzieningen
Elektra
Isolatie
Geen isolatie

Garage

Soort garage
Aangebouwde stenen garage
Capaciteit
1 auto
Voorzieningen
Elektra
Isolatie
Geen isolatie

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Betrokken makelaar

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.