• Verkocht

Spechtlaan 177 2261 BD Leidschendam De Zijde

Uitgelichte kenmerken

  • 105 m² wonen
  • 3 slaapkamers
€ 399.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
23 september 2022
Verkoopdatum
18 oktober 2022
Looptijd
3 weken

Omschrijving

OPGELET! EEN PRACHTIGE KANS OM EEN RECENT COMPLEET VAKKUNDIG GERENOVEERD ROYAAL VIJF KAMER APPARTEMENT TE KOPEN WELKE GELEGEN IS OP DE 7E VERDIEPING.

104,8 m2 woonoppervlakte/ 326 m3 inhoud.

Gelegen in het tweede gebouw van de Spechtlaan. Dit heerlijke appartement is recent professioneel en vakkundig gerenoveerd. Voorzien van vernieuwde elektra (9 groepen met 2 ALS), verlegd en compleet ingefreest CV-leidingsysteem, vakkundig gestuukt inclusief alle plafonds voorzien van diverse inbouwverlichting, vernieuwd vrij hangend toilet, een werkelijk prachtige luxe keuken met alle inbouwapparatuur en een vernieuwde badkamer met royale inloopdouche.

Het appartement is, met uitzondering van de slaapkamers, uitgevoerd met een fraaie, lichte, geïsoleerde en onderhoudsvriendelijke PVC-vloer. Bovendien is het CV-systeem aangepast, een vernieuwde eigen CV-ketel met vernieuwde convector-radiatoren (lage temperatuur verwarming) zodat u ook in de toekomst verzekerd bent van beheersbare energielasten gecombineerd met warmtecomfort.

KORTOM; DIRECT TE BETREKKEN ZONDER ENIGE ZORG EN/OF ENIGE OPKNAPKOSTEN.

Ideaal gesitueerd met op loopafstand het winkelcentrum Mall of the Netherlands.

Het appartement is bijzonder ruim en beschikt van oorsprong over maar liefst vijf kamers, wat momenteel terug gebracht is naar drie goed bemeten slaapkamers. De eetkamer is bij de woonkamer betrokken, waardoor een uitstekende ruimte is ontstaan met veel lichtinval. Met nog drie slaapkamers heeft u slaapplaatsen genoeg en toch de mogelijkheid om iedereen wat privacy te gunnen. De ruime hal met fraaie inbouwverlichting en fraaie garderobekast is uitgevoerd met 4 zwart gelakte deuren met glasverdeling waardoor een andere moderne sfeer en ambiance is ontstaan. Daarnaast is het van oorsprong te lage plafond verhoogd door het leidingwerk te verplaatsen, aan alles is gedacht....

Drie goede slaapkamers respectievelijk groot: 4,95 x 3,30 / 4,15 x 2,95 en 4,20 x 2,22. Zowel aan de voor- als aan de achterzijde heeft u een balkon over de volledige breedte van 9.30 m. met ruimte bergkast aan de voorzijde.

Nieuwe luxe keuken uitgevoerd in een licht grijze kleurstelling met alle inbouwapparatuur als een 5 pits inductiekookplaat, Quooker direct heet water kraan, vaatwasser, oven en magnetron en inbouwkoelkast met vriezer. Alle apparatuur uit de exclusieve StudioLine van Siemens. De andere zijde van de keuken is voorzien van een fraai weggewerkt werkblad waaronder de kasten met een ingebouwde was-/droger combinatie. Tevens de weggewerkte eigen CV-installatie (geen blokverwarming) en voorzien van een composiet aanrecht Een goede badkamer met strak gestuukt plafond met inbouwverlichting, een ruime inloopdouche, aparte design wastafel met strakke ombouw en mooi mat tegelwerk van een groot formaat.
Het hele appartement is ook voorzien van vernieuwde HR ++ dubbele beglazing. Op de benedenverdieping bevindt zich een ruime inpandige berging. Prima plek om onder andere uw fiets te stallen. Er is een actieve V.v.E. met een maandelijkse bijdrage van € 270,-- per maand inclusief verbruik water.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 399.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.800
Status
Verkocht
Bijdrage VvE
€ 270,00 per maand

Bouw

Soort appartement
Portiekflat (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1968
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
105 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
24 m²
Externe bergruimte
9 m²
Inhoud
327 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Gelegen op
7e woonlaag
Voorzieningen
Lift

Energie

Energielabel
C Wat betekent dit?
Isolatie
Dubbel glas en HR-glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)

Kadastrale gegevens

VEUR B 5952
Kadastrale kaart
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht
Balkon/dakterras
Balkon aanwezig

Bergruimte

Schuur/berging
Inpandig
Voorzieningen
Elektra

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren

VvE checklist

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 270,00 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Betrokken makelaars

Een funda gebruiker
Spechtlaan 177
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Zeer tevreden over het gehele verkooptraject. Snelle en goede begeleiding van bezichtigingen, goede feedback over ontwikkelingen en altijd direct reageren en snel bereikbaar. Alle medewerkers zijn vriendelijk en behulpzaam. Ik zou dit kantoor zéker aanraden..!!
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10

VBO aankoopmakelaar

FASTGOED makelaars

Bel 0702197979

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.