• Verkocht

De Horst 15 6988 AR Lathum Lathum

Uitgelichte kenmerken

  • 149 m² wonen
  • 1.071 m² perceel
  • 3 slaapkamers
€ 589.600 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
10 maart 2023
Verkoopdatum
4 april 2023
Looptijd
3 weken

Omschrijving

Prachtig gelegen vrijstaande woning met fantastisch vrij uitzicht aan de achterzijde van de woning.
Deze fraaie woning is gelegen op een groot perceel van maar liefst 1071 m2! Op het gebied van duurzaamheid zijn er ook al mooie stappen gezet, zo zijn er 10 zonnepanelen aanwezig en beschikt het over een definitief en groen energielabel A! Daardoor zijn er bijna geen energiekosten!

Deze moderne woning is door de jaren heen keurig onderhouden en ligt op loopafstand van natuurgebied Rhederlaag met mooie zandstranden, jachthavens en vakantieparken. Vanaf de Rhederlaag is de IJssel per boot bereikbaar. Deze woning is uitermate geschikt voor woningzoekenden die van rust en natuur houden, maar toch dicht bij de dagelijkse voorzieningen willen wonen.

De busverbinding in het dorp richting Westervoort, Arnhem en Doetinchem is op enkele minuten loopafstand te bereiken.

149 m2 woonoppervlakte | 642 m3 inhoud | Vrij gelegen aan achterzijde| Keuken 2010 | Badkamer 2019 | 10 Zonnepanelen 2020 | Nagenoeg geen energiekosten!

Een mooie woonkans in een rustige en geliefde omgeving!

Indeling:
Begane grond:
Riante entree met plavuizen vloer voorzien van vloerverwarming die is doorgelegd naar de ruime woonkamer. Moderne toiletruimte met wandcloset en fontein, trapopgang naar 1e verdieping, garderobe en toegang naar de woonkamer en garage.

Zeer royale woonkamer met ruime zithoek en veel raampartijen. Door de ruime opzet is de kamer op verschillende manieren en naar wens in te delen. Via schuifpui toegang naar de achtertuin.

Aan voorzijde van de woning de open keuken (2010) voorzien van kookeiland, vaste kastenwand en keukenblok met o.a. spoelgedeelte in hoogglans witte opstelling.
De keuken heeft veel opbergruimte, composieten aanrechtblad. Diverse Siemens inbouwapparatuur;
• 5 pits gaskookplaat;
• Afzuigschouw;
• Vaatwasser (2021 vernieuwd);
• Koelkast;
• Vriezer 4 lades;
• Vaatwasser;
• Magnetron;
• Oven.

Garage:
Vanuit de entree hal is de verassend ruime garage te bereiken. Deze garage is ca. 8 m lang en 3 m breed. De opstelling voor wasmachine en droger is hier aanwezig. Diverse elektrapunten aanwezig en aan de achterzijde toegang naar de zonnige achtertuin.

Tuin:
Deze fantastisch vrij gelegen achtertuin is uniek bij deze woning. De tuin is bijna 50 m diep en beschikt over lekker veel gazon. Het gevoel van vrijheid is hier zeker van toepassing. Een weids uitzicht aan de achterzijde voor een prettig gevoel.
Aan de woning zijn 2 zonneschermen aanwezig. Daarnaast een overkapping nabij de garage waar lekker kunt zitten. Verder zijn er in de tuin diverse stroompunten aanwezig, een vrijstaande bergruimte voor wat tuingereedschap en of tuinkussens. Veel gazon aangelegd en op meerdere plekken in de tuin de mogelijkheid om te gaan zitten.

Aan de voorzijde van de tuin is een dubbele oprit voorzien van elektrisch laadpunt. En aan de rechterzijde van de woning ook de mogelijkheid om bijvoorbeeld een aanhanger, caravan of camper te parkeren. Kortom een zeer complete voor- en achtertuin!

Eerste verdieping:
Ruime overloop met laminaatvloeren, die zijn doorgelegd naar de 3 ruime slaapkamers.

Slaapkamer 1: aan achterzijde gelegen, ca 13,7 m2 groot en voorzien van hor en airco (2022)
Slaapkamer 2: aan achterzijde gelegen, ca 19,9 m2 groot en beschikt over hor.
Slaapkamer 3: aan voorzijde gelegen, ca 14,4 m2 groot.

Complete en lekker ruime badkamer die in 2019 compleet vernieuwd is. Een ruime inloopdouche aanwezig, wandcloset toilet, eventueel de aansluiting voor wasmachine en droger aanwezig. Wastafel meubel met spiegel.

Bergvliering:
Middels vlizotrap te bereiken bergvliering waar je kunt staan. Circa 13,8 m2 aan overige ruimte hier aanwezig.

Algemene gegevens:
Bouwjaar: 2010.
Woonoppervlakte: 148,6 m2.
Overige inpandige ruimte: 35,9 m2.
Gebouw gebonden buitenruimte: 13,8 m2.
Tuinhuis: 5,0 m2.
Indicatie inhoud: 642 m3.
Perceel oppervlakte: 1071 m2.

Aanvullende informatie:
Groen en energiezuinig energielabel A;
Warm water en verwarming middels Remeha Avanta CV installatie uit 2020;
Elektrisch laadpunt aanwezig;
Deels vloerverwarming;
Schilderwerk buitenzijde 2016 en 2018;
Dak-, vloer- en muurisolatie en volledig voorzien van isolerende beglazing;
Keuken 2010;
Badkamer 2019;
Zonnepanelen 10x 2020;
Zonneboiler aanwezig (3 panelen);
Groepenkast vernieuwd 2020;
Fraaie ligging en geheel vrij aan achterzijde.
Nabij A12 gelegen

Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 589.600 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.957
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2010
Specifiek
Gedeeltelijk gestoffeerd
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
149 m²
Overige inpandige ruimte
36 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
14 m²
Perceel
1.071 m²
Inhoud
642 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Toilet
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een zolder
Voorzieningen
Airconditioning, buitenzonwering, dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, schuifpui, TV kabel en zonnepanelen

Energie

Energielabel
A Wat betekent dit?
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel en zonneboiler
Cv-ketel
Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)

Kadastrale gegevens

BAHR EN LATHUM E 2687
Kadastrale kaart
Oppervlakte
326 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
BAHR EN LATHUM E 2666
Oppervlakte
5 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
BAHR EN LATHUM G 178
Oppervlakte
740 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht
Tuin
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande houten berging
Voorzieningen
Elektra

Garage

Soort garage
Aangebouwde stenen garage
Capaciteit
1 auto
Voorzieningen
Elektra en stromend water

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Betrokken makelaar

Een funda gebruiker
De Horst 15
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ik ben er van overtuigd dat het enthousiasme en de marktkennis van Danny Lamers heeft bijgedragen aan de vlotte verkoop van ons huis.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.