Deze woning is heel erg geschikt om met een gezin te bewonen. De woonkamer is ruim en heeft veel ramen. Ideaal is de moderne PVC-vloer. De half open keuken is voorzien van inbouwapparatuur en grenst aan de bijkeuken met toegang tot de achtertuin. De tuin is diep, heeft een berging en achterom. De ligging op het noordwesten zorgt voor middag- en avondzon. Op de verdieping zijn drie slaapkamers en een badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafel. De tweede verdieping heeft een ruime slaapkamer met een dakraam en een overloop. Hier zijn mogelijkheden om de woning te vergroten met dakkapellen.
U woont hier op korte afstand van speeltuinen, winkels, kinderopvang, basisscholen, sportvelden, en openbaar vervoer. De ligging van Kudelstaart aan de Westeinderplassen geeft vele mogelijkheden om te recreëren, een bootje te huren of je eigen boot in een haven af te meren. Daarnaast zijn de plaatsen Amsterdam, Amstelveen, Haarlem, Alphen aan den Rijn, Utrecht en Leiden goed bereikbaar.
Indeling:
Begane grond: Entree/hal, meterkast, toilet en fonteintje, lichte woonkamer en eetkamer. In de woonkamer zit een trapkast met veel praktische bergruimte. Fraaie half open keuken met een keramiek werkblad en voorzien van inbouwapparatuur. Te weten een hoog model inbouw vaatwasser, 5-pits flexinductie kookplaat, afzuigkap, combimagnetron en koelvriescombinatie. Grenzend aan de keuken ligt de bijkeuken met toegang tot de tuin.
Eerste verdieping: Overloop, slaapkamer aan de voorzijde, tweede en derde slaapkamer aan de achterzijde. De badkamer heeft een inloopdouche met een recent vervangen thermostaatkraan, een ligbad, wastafel en een toilet.
Tweede verdieping: Overloop met de omvormer van de zonnepanelen, de c.v.-ketel en de opstelplaats voor de wasmachine en droger. De vierde slaapkamer is groot en heeft een dakraam aan de achterzijde. Het is mogelijk om aan de voor- en achterzijde een dakkapel te plaatsen en twee slaapkamers te realiseren.
Tuin: Verzorgde voortuin. De diepe achtertuin ligt op het noordwesten, is goed onderhouden en heeft verschillende plantenbakken en een royaal terras. Er is een stenen berging die voorzien is van elektra. De tuin heeft een achterom wat ideaal is.
Bijzonderheden:
- Energielabel B
- 12 zonnepanelen aan de voorzijde, in 2022 is er 3512 KWH opgewekt met de panelen
- PVC-vloer op de begane grond
- Nagenoeg nieuwe thermostaatkraan in de douche
- Diepe achtertuin met een late ochtend-, middag- en avondzon
- Schilderwerk buitenzijde mei 2019
Woonoppervlak: circa 118 m²
Inhoud: circa 420 m³
Perceeloppervlak: 152 m²
Bouwjaar van de woning: 1985
Bouwjaar, type cv-ketel: 2013 Nefit
Ligging tuin: Noordwesten
Oplevering in onderling overleg.
Kenmerken
Overdracht
Laatste vraagprijs
€ 425.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.602
De vraagprijs per m² wordt berekend door de vraagprijs van de woning (€ 425.000) te delen door de gebruiksoppervlakte wonen (118 m²). Hierbij wordt geen rekening gehouden met de perceeloppervlakte en eventuele bijgebouwen. Meer informatie
Status
Verkocht
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen
Keurmerken
Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
118 m²
Overige inpandige ruimte
8 m²
Externe bergruimte
6 m²
Perceel
146 m²
Inhoud
420 m³
Indeling
Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad en toilet
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, TV kabel en zonnepanelen
Eigenlijk alleen maar bijzonder positief over van der Laarse makelaardij. Goed advies, zeer snelle en heldere communicatie, plezierig contact. We hebben geprobeerd om een minder puntje te vinden over deze makelaar, maar we konden niets verzinnen.
Beste familie Jongkind,
Wat een enorm leuke en oprechte beoordeling! Hier doen we het allemaal voor. Nogmaals bedankt voor het vertrouwen en succes met de volgende (woon-)stap シ