• Verkocht

Molenstraat 57 4793 EE Fijnaart Fijnaart

Uitgelichte kenmerken

  • 130 m² wonen
  • 195 m² perceel
  • 3 slaapkamers
€ 350.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
11 november 2022
Verkoopdatum
1 maart 2023
Looptijd
3½ maand

Omschrijving

Een 3D beleving van deze woning vindt u onder het kopje 3D tour. Veel kijkplezier gewenst!

Ben je opzoek naar iets bijzonders? Dan moet je vanaf nu opletten! Deze bijzondere en super gave vrijstaande woning is alles behalve standaard. Kijk als eerste eens naar de enorme woonkamer met bijzondere indeling, hoogte en lichtinval. Aansluitend heb je een echte masterbedroom met eigen badkamer. Op de verdieping zijn nog eens 2 slaapkamers met een eigen badkamer, is dat niet luxe? In het souterrain tref je een luxe, recent vernieuwde keuken en een enorme berging. In de tuin is het goed toeven. Deze is namelijk op het zuidwesten georiënteerd en voorzien van een grote overkapping. Reden genoeg dus om tot in de late uurtjes lekker buiten te blijven zitten.

Indeling
Begane grond:
Entree in de woonkamer, trapopgang naar de eerste verdieping, toegang tot de slaapkamer en trap naar onderhuis.

De woonkamer heeft een super unieke beleving, Zo zie je ze niet zo vaak. Dit komt niet alleen door de enorme ruimte, maar ook door de mooie hoogte en er is een grote lichtstraat welke voor veel lichtinval zorgt.

De slaapkamer is gelegen aan de achterzijde en heeft een mooi zicht tot in de nok. Je hebt hier het gevoel alsof je in een hotel bent beland. Er is namelijk een open badkamer met ligbad, douchecabine met regen- en handdouche en wastafel in meubel. Verder zijn er twee dakramen en een dakkapel.

Souterrain:
Je komt beneden in de keuken. En dit is niet zomaar een keuken, het schitterende blad springt gelijk in het oog. Dit is namelijk walnoten fineer in visgraat. Er is een wandopstelling met een 5-pits gas op glas kookplaat en afzuigkap. Een stukje verder kom je nog een tweede wandopstelling tegen. Hier is een combi-magnetron, oven, koel-/vriescombinatie en een vaatwasser.

Verder is er een deur naar de tuin, de geheel betegelde toiletruimte met wandcloset, de cv-ruimte en de hal. Achterin, bij de deur naar buiten, zijn de aansluitingen voor de wasapparatuur voorzien. De cv-ruimte is voorzien van de opstelplaats cv-ketel (Remeha Quinta HR combi 2003).

De hal biedt toegang tot de bijkeuken/berging, de vaste kast en er is een deur naar buiten.

De inpandige bijkeuken/berging is voorzien van de aansluitingen voor de wasapparatuur en ook is hier de meterkast (11 groepen en een dubbele aardlekschakelaar).

Eerste verdieping:
Overloop met dakraam, toegang tot de slaapkamers aan de voorzijde en de tweede badkamer.

Beide slaapkamers zijn voorzien van een dakkapel met kunststof kozijnen.

De badkamer is in 2022 vernieuwd. Er is een dakraam, douchecabine met regen- en handdouche, wandcloset en wastafel in meubel.

Tuin:
De tuin is verzorgd in aanleg en lekker onderhoudsvriendelijk. De tuin is geheel bestraat en er is een poort naar de straat. Verder is er een overkapping aan de woning gebouwd.

Algemeen:
- de dakpannen van de slaapkamer op de begane grond zijn recent vernieuwd.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 350.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 2.692
Status
Verkocht

Bouw

Soort woonhuis
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1901
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
130 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
23 m²
Perceel
195 m²
Inhoud
400 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad, 2 douches en toilet
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een kelder
Voorzieningen
Dakraam en TV kabel

Energie

Energielabel
C Wat betekent dit?
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Remeha Quinta HR (gas gestookt combiketel uit 2003, eigendom)

Kadastrale gegevens

FIJNAART F 2898
Kadastrale kaart
Oppervlakte
195 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin
Achtertuin
76 m² (9,6 meter diep en 7,9 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Bergruimte

Schuur/berging
Inpandig
Voorzieningen
Elektra en stromend water

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren

Betrokken makelaar

NVM verkoopmakelaar

Van Wensen Makelaars

Bel 0168-401467

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.