• Verkocht

Emmastraat 6 1 6828 HE Arnhem Spijkerbuurt

Uitgelichte kenmerken

  • 149 m² wonen
  • 2 slaapkamers
€ 650.000 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
11 oktober 2022
Verkoopdatum
15 maart 2023
Looptijd
5 maanden

Omschrijving

Een droomhuis op een droomplek. Deze benedenwoning in het Spijkerkwartier vinkt alle vakjes af van liefhebbers van stijl en sfeer. Het heeft de fijne combinatie van klassieke details en modern comfort, stads en toch rustig wonen… en nog veel meer. Het huis is smaakvol gerenoveerd en heeft veel mooie authentieke elementen zoals paneeldeuren en sierplafonds. De tuin van deze woning is fantastisch: een grote diepe stadstuin grenzend aan de prachtige bestedelingentuin. Een achterom en twee schuren zijn handige extra's.

Indeling

Begane grond
Een korte trap leidt vanaf de straat naar de woonverdieping. Daar word je meteen ondergedompeld in de fantastische sfeer van het huis. De gang met marmeren vloer heeft twee deuren naar de woon- en eetkamer en leidt achterin via een schuifdeur naar de open keuken. Die is zeer royaal en voorzien van alle wenselijke inbouwapparatuur. De woonkamer en eetkamer met een hoogte van maar liefst 3.68m hebben een kamer-en-suite indeling, en worden van elkaar gescheiden door hoge schuifdeuren. Beide vertrekken hebben sierplafonds met lijsten en ornamenten en een authentieke schouw. De whitewash houten vloer zorgt voor een lichte en tegelijk warme uitstraling.

Souterrain
Het souterrain heeft een goede stahoogte. Er zijn twee riante slaapkamers van 28 en 22 m2. Ook in de zomer blijft het hier altijd koel en aangenaam. De royale badkamer is licht en heeft een deur naar de tuin. Hij is luxe ingericht met een ligbad, een ruime inloopdouche en grote wastafel. Daarnaast zijn er op deze verdieping nog een toilet, een waskamer en een ruime inloopkast. Ook in het souterrain ligt een whitewash houten vloer.

Buiten
De achtertuin is een groene en zonnige oase midden in de stad. Hij is maar liefst 18m lang en 8m breed en biedt veel privacy. Hij ligt op het zuidwesten, is rijk begroeid, met oa een schitterende monumentale perenboom achterin. Er is veel plaats voor gezellige zitjes en via een trap loop je de veranda op, met openslaande deuren naar de eetkamer.
De tuin heeft ook een ingang achterom naar de Emmastraat en een ingang naar de Bestedelingentuin.

Bijzonderheden
- Zeer sfeervolle benedenwoning
- Klassieke elementen gecombineerd met modern comfort
- Stijlvol afgewerkt
- Zeer ruimtelijke woonverdieping
- Souterrain met goede stahoogte, koel in de zomer
- Grote, groene stadstuin

Locatie
Op de Emmastraat woon je op een toplocatie aan de rand van het Spijkerkwartier, een van de meest fameuze buurten van Arnhem. Er is geen verkeerslawaai. Er staan voornamelijk klassieke herenhuizen en de laatste jaren zijn delen van de wijk herontwikkeld. Het Spijkerkwartier is een wijk met veel uitstraling, rust, groen én een stads karakter. Theaters, winkels, restaurants zijn op loopafstand, en de Steenstraat en NS-station Velperpoort liggen op 300m.

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 650.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.362
Status
Verkocht
Bijdrage VvE
€ 75,00 per maand

Bouw

Soort appartement
Benedenwoning (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1880
Specifiek
Beschermd stads- of dorpsgezicht en gestoffeerd
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
149 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
5 m²
Externe bergruimte
7 m²
Inhoud
529 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Badkamervoorzieningen
Ligbad
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Gelegen op
Begane grond
Voorzieningen
Natuurlijke ventilatie en TV kabel

Energie

Energielabel
B Wat betekent dit?
Isolatie
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)

Kadastrale gegevens

ARNHEM Q 8127A
Kadastrale kaart
Eigendomssituatie
Volle eigendom
ARNHEM Q 2775
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk
Tuin
Achtertuin
Achtertuin
144 m² (18 meter diep en 8 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande stenen berging
Voorzieningen
Elektra

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren en parkeervergunningen

VvE checklist

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (€ 75,00 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja

Betrokken makelaars

NVM verkoopmakelaar

Kuiper Makelaardij

Bel 026-3012791

NVM aankoopmakelaar

Assink NVM Makelaars

Bel 026-3617023
Dhr. Michel (gerichte aankoop)
Emmastraat 6 1
9,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Jose Wunderink van Assink makelaars heeft ons bijzonder goed begeleid bij de aankoop van ons nieuwe huis
Bereikbaarheid en communicatie
9
Deskundigheid
9
Onderhandeling en resultaat
9
Prijs / kwaliteit
9
Reactie van Assink NVM Makelaars
Beste kopers, dank voor jullie beoordeling en het prettige proces dat we samen mochten doorlopen. Jullie gaan vast genieten van dit bijzondere plekje in de binnenstad!

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.