• Verkocht

Vondelstraat 8 1814 AB Alkmaar Staatsliedenkwartier en Landstraten

Uitgelichte kenmerken

  • 82 m² wonen
  • 2 slaapkamers
€ 324.500 k.k.

Verkoopgeschiedenis

Aangeboden sinds
23 mei 2023
Verkoopdatum
6 juni 2023
Looptijd
14 dagen

Omschrijving

Een fantastisch appartement op een absolute toplocatie! Met 81,5 m² aan woonoppervlak, 2 keurig afgewerkte slaapkamers, een mooie keuken, keurig sanitair en een heerlijk dakterras op het westen, is dit appartement van alle gemakken voorzien. En dat is nog lang niet alles waar je als bewoner van deze mooie plek van profiteert, want ook de ligging is geweldig. Je woont op steenworp afstand van het bruisende centrum, sportvoorzieningen, scholen, winkels, horeca en het openbaar vervoer. Dit is een plek waar je jezelf snel thuis voelt!

Over de ligging en de buurt:
Dit goed onderhouden appartement ligt aan een drukke weg in de Vondelstraat in Alkmaar. Je woont in de kindvriendelijke en rustige buurt Staatsliedenkwartier en Landstraten. Op loopafstand van het appartement tref je park Oosterhout en met de fiets zijn park de Cultuurhout en park Westerhout te bereiken. Daardoor beschik je dichtbij het appartement over diverse wandel-, fiets- en recreatiemogelijkheden. In de dichte omgeving vind je ook meerdere sportfaciliteiten, waaronder een sportschool, skatepark, judoschool, voetbalclub en ijsbaan.

Het levendige centrum van Alkmaar is op steenworp afstand van het appartement te vinden. Het centrum biedt jou een groot en gevarieerd winkelaanbod. Van kleine boetiekjes tot ketens van bekende merken, je vindt het er allemaal. Naast de vele winkels, zijn er in het hart van Alkmaar ook nog tal van gezellige restaurants, cafés en terrassen gelegen.

Het dichtstbijzijnde treinstation en het ziekenhuis zijn te vinden op korte fietsafstand. De supermarkt, kinderopvang, basisschool, het voortgezet onderwijs en de bushalte zijn allemaal lopend bereikbaar. Het appartement ligt gunstig ten opzichte van uitvalswegen. Om de A9 te bereiken, hoef je slechts een paar minuten te rijden.

Indeling van het appartement:

Begane grond:
Het appartement heeft een eigen gesloten entree. Achter de voordeur vind je de entreehal met trappenhuis naar de eerste woonlaag.

Eerste verdieping:
Via de trapopgang in de entreehal bereik je de overloop van de eerste verdieping. Op de overloop tref je de trapopgang naar de tweede verdieping, kastruimte en toegang tot een keurig afgewerkte toiletruimte met zwevend toilet en fonteintje en de woonkamer.

De woonkamer ligt over de gehele lengte van het appartement en biedt daardoor veel ruimte. Het woongedeelte is voorzien van een brede raampartij aan de voor- en achterzijde, waardoor je hier van veel daglicht profiteert. De woonkamer beschikt over een prachtige houten vloer met visgraatpatroon. De muren en het plafond zijn strak afgewerkt.

Je vindt de halfopen keuken aan de achterzijde op de eerste verdieping. De keuken staat in hoekopstelling en kenmerkt zich door de houtkleurige keukenkastjes en het donkere werkblad. De volgende apparatuur is aanwezig: vaatwasser, oven, gasfornuis, koelkast en vriezer.

De raampartij aan de achterzijde van het woongedeelte heeft een openslaande deur naar het dakterras. Dit mooie dakterras is gelegen op het westen en daardoor geniet je hier van zon tot laat. Het terras is voorzien van een hardhouten vlonder en is goed beschut, waardoor je hier veel privacy ervaart. Je hebt voldoende ruimte om meerdere tuinmeubelen te plaatsen, zodat het mogelijk is om hier een loungeplek te realiseren. Op dit dakterras is het bij mooi weer dan ook heerlijk toeven.

Tweede verdieping:
De overloop van de tweede verdieping is bereikbaar via de trap. Deze overloop biedt toegang tot een berging, twee slaapkamers en de badkamer.

Van de twee ruime slaapkamers op de tweede verdieping, is er één gelegen aan de voorzijde en één aan de achterzijde. Beide ruimtes hebben een schitterende vloer van laminaat en hoogwaardig afgewerkte wanden en plafonds. De slaapkamers worden verlicht met inbouwspots. De lichtinval is er uitstekend, want de slaapkamers hebben ieder een zeer brede raampartij. De slaapkamer aan de voorzijde heeft een trap naar een klein zoldertje, waar je spullen op kunt bergen.

De slaapkamer aan de achterzijde heeft een eigen schuifkast en een schuifdeur naar de wasruimte. In de wasruimte zijn de wasmachine- en drogeraansluitingen gelegen. De wasruimte en de grote slaapkamer aan de achterzijde, zijn gerealiseerd door de grote dakkapel.

De overloop biedt ook toegang tot een grote berging aan de voorzijde, waar je de ruimte hebt om spullen op te bergen. De badkamer heeft een centrale ligging op de tweede verdieping. Deze netjes afgewerkte badkamer is te herkennen aan de donkere tegelvloer, de witte wanden en de blauwe details op de muur. Je treft hier een zwevend toilet, badmeubel met wastafel en inloopdouche aan. De ruimte wordt verlicht met inbouwspots.

Parkeren:
Er is parkeergelegenheid rond het huis. Het is betaald parkeren, er is een parkeervergunningensysteem van toepassing.

Kenmerken van het appartement:
• Keurig onderhouden appartement met dakterras op het westen
• Grote dakkapel aan de achterzijde
• Authentieke jaren ’30 elementen
• Voorzien van veel bergruimte
• Schilderwerk in een goede staat en bekleding van dakkapel onderhoudsvrij
• Centrum, scholen, winkels, horeca en openbaar vervoer dichtbij
• Uitvalswegen snel bereikbaar
• VVE was slapend en is onlangs geactiveerd
• Energielabel: D
• Volledige eigendom

Kenmerken

Overdracht

Laatste vraagprijs
€ 324.500 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.957
Status
Verkocht

Bouw

Soort appartement
Bovenwoning (appartement)
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1924
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
82 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
16 m²
Inhoud
295 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 apart toilet
Aantal woonlagen
2 woonlagen
Gelegen op
1e woonlaag
Voorzieningen
Mechanische ventilatie

Energie

Energielabel
D Wat betekent dit?
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)

Kadastrale gegevens

ALKMAAR F 6816
Kadastrale kaart
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan drukke weg en in centrum
Tuin
Zonneterras
Zonneterras
16 m² (2,43 meter diep en 6,64 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het westen

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren en parkeervergunningen

VvE checklist

Inschrijving KvK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Nee
Reservefonds aanwezig
Nee
Onderhoudsplan
Nee
Opstalverzekering
Ja

Betrokken makelaar

VBO verkoopmakelaar

Pinedo Makelaardij

Bel 072-5122129
Dhr. J.W. Ligthart
Vondelstraat 8
10,0
Ik zou deze makelaar aanbevelen.
Ik kreeg een goed advies, het contact verliep goed, ze hadden een duidelijk aanspreekpunt en hielpen goed met het verzamelen van alle benodigde documenten en gegevens.
Deskundigheid
10
Lokale marktkennis
10
Prijs / kwaliteit
10
Service en begeleiding
10

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.