Liempdseweg 30 5492 SM Sint-Oedenrode Buitengebied Boskant

Uitgelichte kenmerken

  • 743 m² wonen
  • 36.843 m² perceel
  • 5 slaapkamers
Blikvanger State of Art moderne luxe villa met energielabel A

Omschrijving

Architectuur-en natuurliefhebbers opgelet!
Het Ooievaarsnest is de ultieme combinatie van een State of the Art moderne villa omringd door uitzonderlijke natuur, inclusief eigen privé-meer met zwemsteiger, een beekdal en statige oprijlaan van maar liefst 100 meter welke u de rust en privacy geven die u mag verwachten van een echte buitenplaats.
De villa heeft een woonoppervlakte van 750 m² en is vanuit een duurzaam oogpunt gebouwd, rekening houdend met bouw- en materiaalkeuze.

INDELING
Via de privé oprijlaan bereikt u de villa. Achter de imposante entree wacht u de hoge ontvangsthal welke u toegang geeft tot de meeste vertrekken. Aan de linkerzijde is strategisch de werkkamer gesitueerd vanwaar u uw gasten kunt zien aankomen.
Aan de rechterzijde bevindt zich de woonkamer welke zodanig is gesitueerd dat u aan alle kanten een prachtig uitzicht heeft op uw tuin, het privé-meer en op uw enige buren, namelijk de reeën die hier dagelijks voorbij komen paraderen. Dichter bij de natuur is haast niet mogelijk!
Echte eye-catchers van de woonkamer zijn de hoge vide en de fijne zithoek bij de gashaard. Een plek waar u tot rust kan komen en ontspannen. Vanuit de woonkamer bereikt u het hart van het huis, de woonkeuken en bijkeuken. De keuken is van het exclusieve merk Strato Cucine en volledig voorzien van Gaggenau apparatuur. Een keuken als deze heeft alle ingrediënten in huis voor de meest fantastische diners en partijen. De grote bijkeuken, met eigen toegangsdeur (ideaal voor leveranciers e.d.) geven u toegang tot de interne lift.

EERSTE VERDIEPING
Middels de lift vanuit de bijkeuken of via de zeer strakke, uit beton opgebouwde, trap bereikt u de eerste verdieping. Een overloop van maar liefst 20 meter, een entresol en een 8 meter breed panoramisch raam is het eerste wat u zal opvallen. Het luxueuze gevoel van beneden is hier volledig doorgetrokken. Op deze etage zijn 3 slaapkamers, 2 badkamers, fitnessruimte en een linnenkamer gevestigd. De masterbedroom heeft een eigen kast-/kleedruimte en luxueuze badkamer tot zijn beschikking. De badkamer behorend bij de masterbedroom is voorzien van een dubbele wastafel met designmeubel, een ruim vrijstaand bad en uiteraard een dubbele douche. Alle kamers op deze etage hebben directe toegang tot een groot balkon met wederom een prachtig uitzicht over de buitenplaats. Wenst u meer slaapkamers of wellicht een separaat appartement (voor bijvoorbeeld een au-pair) dan is dit op deze verdieping uitstekend te realiseren.

SOUTERRAIN
De villa beschikt over een geweldig souterrain van maar liefst 300 m² welke door zijn hoogte van bijna 3 meter zeer geschikt is voor diverse doeleinden. Denk hierbij aan een geluidsstudio; kantoor met vergaderruimte; entertainment ruimte of een wellness/fitnessruimte. Alle aansluitingen zoals vloerverwarming, water/elektra en datalijnen zijn reeds aangelegd dus u hoeft enkel nog uw fantasie te gebruiken voor de juiste invulling naar uw wensen. Op bijgaande Artist Impressions ziet u enkele basisideeën uitgewerkt! Een separate wijnkelder is reeds aanwezig en kan via een fraaie draaitrap direct vanuit de woonkamer bereikbaar worden.

BIJGEBOUWEN
Op de buitenplaats staat een vrijstaand, verwarmd bijgebouw annex garage van 150 m² met ruime parkeergelegenheid en opslagmogelijkheden. Deze ruimte zou ook bij uitstek geschikt zijn om een guesthouse te realiseren.

BUITENPLAATS
Niet alleen de villa maar ook de buitenplaats verkeert in topconditie. De grote gazons, hoge oude bomen, stijlvol aangelegde borders en het privémeer met zwemsteiger etaleren al hun schoonheid. Er zijn verschillende plekken om in de zon of schaduw te zitten waarbij de aanwezige kunst uw aandacht zal trekken.

LOCATIE
Het Ooievaarsnest ligt in het buitengebied tussen Sint-Oedenrode (centrum op 2 km) en Liempde. U woont in een prachtige, parkachtige omgeving midden in de beschermde natuur van “het Dommeldal”, wat deel uitmaakt van Nationaal Landschap “Het Groene Woud”. De oprit van de A2 is in minder dan 10 minuten te bereiken vanwaar u richting Amsterdam (1 uur), ’s Hertogenbosch en Eindhoven (20 minuten) kunt rijden. Aan de oostkant van Sint-Oedenrode
zorgt de A50 voor een goede verbinding met Arnhem en Nijmegen.

BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar: casco gereed 2013, 2017 volledig afgebouwd en tuin en natuur aangelegd;
- Perceeloppervlakte: 36.000 m²;
- Inhoud: 2.700 m³;
- Woonoppervlakte: 750 m²;
- Inpandige lift;
- Woonkeuken van het exclusieve merk Strato Cucine met Gaggenau apparatuur;
- Warmtepomp en 90 zonnepanelen waardoor praktisch nul op de meter;
- Gevel van massief Travertin en Red Cederhout (zeer duurzaam);
- Domotica systeem;
- Glasvezel;
- Waterontharder en stofzuigsysteem;
- Automatisch tuinberegeningssysteem met pomp uit eigen meer;
- Souterrain van 300 m² welke nog naar wens is in te delen;
- Bijgebouw (verwarmd) van 150 m²;
- Privémeer met zwemsteiger.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 3.600.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 4.845
Aangeboden sinds
2 maanden
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort woonhuis
Villa, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2013
Soort dak
Plat dak

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
743 m²
Overige inpandige ruimte
300 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
55 m²
Externe bergruimte
106 m²
Perceel
36.843 m²
Inhoud
2.807 m³

Indeling

Aantal kamers
11 kamers (5 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Ligbad, 2 douches en toilet
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een kelder
Voorzieningen
Alarminstallatie, domotica, lift, zonnecollectoren en zonnepanelen

Energie

Energielabel
A Wat betekent dit?
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Aardwarmte en Cv-ketel
Warm water
Aardwarmte en Cv-ketel

Kadastrale gegevens

SINT OEDENRODE M 639
Kadastrale kaart
Oppervlakte
2.900 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
SINT OEDENRODE M 640
Oppervlakte
9.855 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
SINT OEDENRODE M 873
Oppervlakte
387 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
SINT OEDENRODE M 874
Oppervlakte
23.701 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
Aan water, buiten bebouwde kom, in bosrijke omgeving, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Tuin
Tuin rondom

Garage

Soort garage
Carport en vrijstaande stenen garage
Capaciteit
3 auto's
Voorzieningen
Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.