Sint Jansbloem 38 5422 DH Gemert Doonheide

Uitgelichte kenmerken

  • 252 m² wonen
  • 438 m² perceel
  • 4 slaapkamers

Omschrijving

Bent u op zoek naar een moderne en eigentijdse vrijstaande woning in één van de meest gewilde wijken van Gemert? Dan is deze strakke, moderne en onder architectuur gebouwde woning wellicht uw nieuwe droomhuis. De woning kenmerkt zich door licht, hoogwaardige afwerking en functionele leefruimtes. Naast 4 royale slaapkamers en 2 badkamers in het souterrain, beschikt deze woning op de 1e verdieping over een multifunctionele ruimte, welke uitermate geschikt is voor een beroep aan huis.

Begane grond:

Middels een stalen buitentrap met overdekte entree bereikt u de woonverdieping. U betreedt de woning in de hal/entree met garderobenis en meterkast. Via een glazen taatsdeur bereikt u een centrale corridor, van hieruit is aan de linkerzijde toegang tot de woonkamer en de rechterzijde toegang tot de royale leefkeuken.

De woonkamer is afgewerkt met een licht grijze gietvloer (in 2020 voorzien van een nieuwe coating), welke is voorzien van vloerverwarming. Deze sfeervolle ruimte beschikt over een modern vormgegeven gashaard (Barbas), welke is bezet met natuursteen. Vanwege de 2 grote schuifpuien staat de woonkamer in directe verbinding met het overdekte terras en de tuin. De woonkamer wordt middels moderne harmonicadeuren gescheiden van de keuken.

De ruime leefkeuken (circa 40 m²) beschikt over een modern uitgevoerde keukenopstelling welke in 2020 is geplaatst. De zeer complete keuken is voorzien van een composieten werkblad, vaatwasser, Quooker, BORA inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, koelkast, vriezer, combi-oven en heteluchtoven. Met de baropstelling aan het kookeiland en de ruimte voor het plaatsen van een grote eettafel zijn gezellige 'culinaire' middagen/avonden met familie en vrienden gegarandeerd!

Het portaal is gesitueerd aan de achterzijde van de woning. Een op maat gemaakte kastenwand zorgt voor extra bergruimte. De toiletruimte is voorzien van een wandcloset en modern fonteintje. De wanden zijn gedeeltelijk voorzien van grijs glasmozaïek.

1e Verdieping:

De tweede woonlaag is bereikbaar middels de strak vormgegeven trap (wit gespoten staal, RVS en eiken). Hier bevindt zich een royale, multifunctionele ruimte (ca. 32 m²). Op de vloer ligt een massief eiken vloer. Wanden en plafonds zijn afgewerkt met fijn schuurwerk. Naast het daglicht dat binnenvalt via de rondom gelegen ramen, zijn er inbouwspots gemonteerd voor extra werklicht. De airco zorgt tijdens de zomerse dagen voor verkoeling. Een schuifpui maakt het platte dak bereikbaar.

Souterrain:

Via de trap komt u in de hal/overloop van het souterrain. In het souterrain bevinden zich 4 slaapkamers, 2 badkamers, een separate toiletruimte en een was-/bergruimte. De gang is voorzien van ingebouwde wandverlichting en een natuurstenen vloer (Basalt) met vloerverwarming. Wanden en plafonds zijn afgewerkt met fijn schuurwerk. Deuren zijn uitgevoerd tot plafondhoogte.

Aan de voorzijde van de woning ligt de masterbedroom (afm. 5.28 x 4.93 m). In de ruimte is een lage wand geplaatst waar het bed tegenaan geschoven kan worden. Hierdoor is een separate ruimte ontstaan met ingebouwde kastenwand voorzien van lichtspots. De vloer is voorzien van een massief eiken vloer. Openslaande deuren naar buiten zorgen voor extra lichtinval en natuurlijke ventilatie. Aangrenzend aan de slaapkamer ligt de ruime en suite badkamer.
Deze moderne badkamer is betegeld met grijs glasmozaïek aan de wanden en belegd met Basalt vloertegels. Verder is de badkamer voorzien van een inloopdouche, ligbad, dubbel wastafelmeubel en een wandcloset. De vloerverwarming en designradiator geven deze ruimte de nodige warmte.

Slaapkamer 2 is op de hoek van zuid en west gelegen en heeft een oppervlakte van ca. 3.89 x 3.66 mtr.

Slaapkamer 3 is gelegen aan de zuidzijde en heeft een afmeting van ca. 3.30 x 3.66 mtr.

Slaapkamer 4 is gelegen aan de zuidzijde en heeft een afmeting van ca. 2.68 x 3.36 mtr.

Alle slaapkamers zijn afgewerkt met een massief eiken vloer, fijn schuurwerk wanden en - plafonds. De ramen hebben een draai-/kiepsysteem, allen met horren. Op elke kamer vindt u aansluitingen voor tv en internet.

Een tweede badkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning. Ook hier zijn de wanden voorzien van grijs glasmozaïek en de vloer belegd met Basalt tegels. Deze ruimte is voorzien van een inloopdouche en wastafel.

De separate toiletruimte is voorzien van een wandcloset en fonteintje. Grijs glasmozaïek siert de wanden en de vloer is belegd met Basalt vloertegels.
De inpandige berging is afgewerkt met lichte tegels op de wanden en vloer en voorzien van vloerverwarming. Deze berging is voorzien van de aansluitingen voor was- en droogapparatuur, een pantry en de separate technische ruimte met opstelling van de c.v.-combiketel (Nefit HR, 2004), waterontharder en unit voor de mechanische ventilatie.

Tuin:

Vanuit de keuken en woonkamer is er toegang tot een royaal overdekt terras, belegd met Chinees hardsteen en voorzien van lichtspots. Het terras wordt door een brede trap verbonden met de onderhoudsvriendelijke tuin.

De zonnige tuin is fraai en onderhoudsarm aangelegd. In de tuin bevinden zich grondspots, welke een fraai lichteffect geven aan de op maat gemaakte omheining van staal en lavasteen. De tuin is aangelegd met een ruim gazon en een prieel van cortenstaal, wat een prachtige plek is om zomers te genieten van de ondergaande zon. In de tuin vindt u verder volop volwassen beplanting. Naast de woning is een poort gelegen weke toegang biedt tot de straatzijde. Rondom de woning is alles bestraat. De aanwezige spots verlichten de woning ’s avonds prachtig.

Buitenberging:
De ruime buitenberging is afgewerkt in stijl van de woning en is voorzien van elektra. Deze berging is vanuit de tuin te bereiken. Parkeergelegenheid op eigen terrein aan de zijkant van de woning.

Bijzonderheden:

- Onder architectuur gebouwde woning met hoogwaardig afwerkingsniveau en bijzondere details.
- Volledig isolatiepakket, woning is voorzien van energielabel B.
- Alle kozijnen zijn uitgevoerd in aluminium, voorzien van isolatieglas.
- Moderne en eigentijds ingerichte bijzondere woning.
- Vanwege de rechte hoeken en platte daken veel bruikbare en functionele ruimte voor het indelen en inrichten van de woning.
- De begane grond en beide badkamers in het souterrain worden verwarmd middels vloerverwarming.
- De slaapkamers zijn gelegen in het souterrain, waar het ook bij zomerse dagen altijd heerlijk koel is.
- Woonoppervlakte: 252 m², inhoud: 850 m³.
- Gelegen in de gewilde en jonge wijk Doonheide.
- Punt van aandacht, stucwerk aan de buitenzijde komt op diverse plekken los.

Kenmerken

Overdracht

Vraagprijs
€ 724.500 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 2.875
Aangeboden sinds
5 weken
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg

Bouw

Soort woonhuis
Villa, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2004
Soort dak
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
252 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
20 m²
Externe bergruimte
7 m²
Perceel
438 m²
Inhoud
850 m³

Indeling

Aantal kamers
6 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Badkamervoorzieningen
Ligbad en toilet
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een kelder
Voorzieningen
Airconditioning, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, schuifpui en TV kabel

Energie

Energielabel
B Wat betekent dit?
Isolatie
Volledig geïsoleerd
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Nefit Bosch (gas gestookt combiketel uit 2004, eigendom)

Kadastrale gegevens

GEMERT O 1840
Kadastrale kaart
Oppervlakte
438 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte

Ligging
In woonwijk
Tuin
Achtertuin, voortuin en zonneterras
Achtertuin
144 m² (8 meter diep en 18 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Balkon/dakterras
Dakterras aanwezig

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande houten berging
Voorzieningen
Elektra

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing

Reistijd

Zie hoelang je onderweg bent vanaf dit huis naar bijvoorbeeld je werk of familie.

Sint Jansbloem 38

€ 724.500 k.k.