Bronkhorst e.o.

Oosterhout (NB)
Van € 1.015 tot 1.150 /mnd

Uitgelichte kenmerken

  • Aantal huizen 50 (2 beschikbaar)
  • Wonen 100 m²
  • Aantal kamers 5
  • Perceel 133 tot 144 m²

Omschrijving

Ruime 5-kamer eengezinswoningen gelegen in de wijk Strijen aan de Bronkhorst 2 t/m 36, Schaffelaar 1 t/m 9, Teilingen 20 t/m 38 en Weerdestein 16 t/m 26 te Oosterhout.

Indeling: Begane grond: entree met toegang tot toilet en trapopgang naar eerste verdieping, woonkamer, een dichte keuken (recentelijk gerenoveerd, met combimagnetron, gaskookplaat en afzuigkap). Op de begane grond is ook bergruimte aanwezig. 1e verdieping: overloop met toegang tot trapopgang naar tweede verdieping, 3 slaapkamers (resp. ca. 12,5, 12 en 9 m2), badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. 2e verdieping: Overloop en vierde slaapkamer met dakkapel (ca. 25 m2).

Deze prachtige woningen zijn recentelijk verduurzaamd en beschikken allen over een energie-index lager dan 1,2. Daarnaast zijn deze woningen gerenoveerd en voorzien van een luxe badkamer, een zeer uitgebreide en luxe keuken met bijbehorende inbouwapparatuur en voorzien van een luxe toilet. Ook zijn al deze woningen voorzien van zonnepanelen.

**Vb&t streeft ernaar om je zo goed mogelijk aan een passende huurwoning te helpen. Om dit te realiseren verzoeken wij je om jezelf in te schrijven via onze website. Inschrijven is altijd kosteloos en geheel vrijblijvend. Je kunt je inschrijven voor woningen die direct beschikbaar zijn, maar ook voor woningen die mogelijk toekomstig beschikbaar komen. Op basis van de door jou verstrekte informatie word je door ons automatisch per e-mail geïnformeerd wanneer er woningen beschikbaar zijn die voldoen aan je woonwensen. Je kunt het inschrijfformulier vinden op onze website.**

**Deze informatie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Toch kunnen wij niet altijd voorkomen dat de informatie enigszins afwijkt van hetgeen je in of rond de woning ziet of hebt gezien. Dit kan met name gelden voor de brochure tekst, de plattegronden en maatvoeringen. Hieraan kunnen dan ook geen rechten worden ontleend.**

Foto's

360° foto's en video

Video

Woningtypen

Van de 50 huizen in dit project zijn er nog 2 beschikbaar

  • Bronkhorst e.o. - Hoekwoning

    Hoekwoning € 1.115 /mnd
    • wonen 100 m² wonen
    • aantal kamers 5 kamers
    Huis Wonen Kamers Prijs
    Bronkhorst 20 Onder optie 100 m² wonen 5 kamers € 1.115 /mnd
  • Bronkhorst e.o. - Tussenwoning type B1

    Tussenwoning Van € 1.015 tot 1.125 /mnd
    • wonen 100 m² wonen
    • aantal kamers 5 kamers
    Er zijn geen huizen van dit type beschikbaar. Het is op dit moment onbekend wanneer er weer huizen beschikbaar komen. Bewaar dit complex en we mailen je direct wanneer de beschikbaarheid verandert.
  • Bronkhorst e.o. - Hoekwoning met garage

    Hoekwoning € 1.150 /mnd
    • wonen 100 m² wonen
    • aantal kamers 5 kamers
    Er zijn geen huizen van dit type beschikbaar. Het is op dit moment onbekend wanneer er weer huizen beschikbaar komen. Bewaar dit complex en we mailen je direct wanneer de beschikbaarheid verandert.
  • Bronkhorst e.o. - Tussenwoning type B

    Tussenwoning Van € 1.015 tot 1.125 /mnd
    • wonen 100 m² wonen
    • aantal kamers 5 kamers
    Huis Wonen Kamers Prijs
    Bronkhorst 29 Verhuurd 133 m² wonen 6 kamers € 1.175 /mnd
    Schaffelaar 5 Verhuurd 100 m² wonen 5 kamers € 1.175 /mnd

Kaart

Kaart laden...

Kadastrale grens Bebouwing