• Sold

De Genestetstraat 64 8023 BG Zwolle Wipstrik-Noord

Hightlighted features

  • 118 m² living area
  • 132 m² plot size
  • 5 bedrooms
Map
€ 445,000 k.k.

Sales history

Listed since
December 1, 2022
Date of sale
December 22, 2022
Term
3 weeks

Description

HET IS HEERLIJK WONEN IN DIT UITGEBOUWDE JAREN '30 HUIS IN DE WIPSTRIK
Deze sfeervolle jaren '30 woning met voortuin, achtertuin met houten berging, terrasoverkapping en achterom is gelegen aan één van de leuke straatjes in de geliefde wijk Wipstrik.

KARAKTERISTIEKE UITSTRALING, KAMER-en-SUITE, UITGEBOUWDE KEUKEN
Het huis heeft een voorname en karakteristieke uitstraling door de in rode baksteen opgetrokken gevel met erker op de begane grond, brede dak-overstekken en rode dakpannen. Ook binnen zijn in dit huis verschillende elementen uit de oorspronkelijke bouwperiode bewaard gebleven. Kenmerkend voor de indeling van het huis is de woonkamer-en-suite met schuifdeuren voorzien van glas-in-lood tussen de voor- en achterkamer en de uitgebouwde keuken.

Aan de voorzijde is de zitkamer met inbouwhaard voor sfeervolle warmte en aan de tuinzijde de eetkamer met royaal plek voor een flinke eet- en leeftafel. Tevens zijn er openslaande deuren naar de tuin waardoor binnen en buiten op een mooie manier met elkaar verbonden zijn. De keuken is later op een mooie manier uitgebouwd, voorzien van een lichtstraat waardoor er veel lichtinval is. Door deze uitbouw is er meer ruimte in de woonkamer ontstaan.

ROYALE 1e en 2e VERDIEPING, MODERNE BADKAMER, TOTAAL 5 SLAAPKAMERS
Op de 1e verdieping bestaat de indeling van deze woning uit drie slaapkamers waaronder de grote hoofdslaapkamer aan de achterzijde van het huis. Heel praktisch zijn de diverse vaste kasten. De badkamer is modern en uitgevoerd met inloopdouche. Op de 2e verdieping zijn er nog eens twee slaapkamers waardoor het totaal aantal slaapkamers uitkomt op vijf..!

EEN FANTASTISCHE PLEK, DICHTBIJ DE BINNENSTAD, SCHOLEN EN WINKELS
Deze woning ligt in het korte gedeelte van De Genestetstraat. Een rustig straatje met gelijksoortige jaren ’30 eengezinswoningen, aan deze zijde voorzien van voortuintjes waardoor het straatbeeld erg vriendelijk overkomt.

De wijk Wipstrik is één van de meest gewilde woonwijken van Zwolle. Je vindt hier voor een groot deel woningen uit de jaren ’30 aan gevarieerde straten en mooie pleintjes met veel groen. De sfeer die architecten en bouwers in de jaren dertig wisten te realiseren spreekt, misschien zelfs wel meer dan ooit, nog altijd tot de verbeelding. In de wijk zijn maar liefst drie basisscholen op steenworp afstand evenals een goede buurtsuper. Winkels, de binnenstad van Zwolle en uitvalswegen zijn binnen enkele minuten bereikbaar. De wijk is geliefd bij jong en oud; vrijwel nergens in Zwolle woon je dan ook zo centraal. Bijzonder is bovendien het prachtige monumentale openluchtbad waar wijkbewoners met plezier gaan zwemmen. Dit zwembad ligt letterlijk om de hoek aan het einde van de straat.

EEN LEKKERE TUIN OM EINDELOOS TE GENIETEN
Achter deze leuke woning ligt ook nog eens een fijne, besloten tuin. De situering is zodanig dat een groot deel van de dag van de zon kan worden genoten. De overkapping is een prettige plek voor lange avonden. Er is een praktische berging voor het stallen van de fietsen en bergen van tuin- en andere spullen. En… er is een achterom met achterpad.

INDELING:
Via de voortuin bereik je de voordeur. De hal met trapopgang en modern toilet (uitgevoerd met vrij-hangend wandcloset) biedt toegang tot de kelder en er is toegang tot de leefruimte.

De leefruimte bestaat uit een kamer-en-suite met schuifdeuren. De zitkamer aan de voorzijde met inbouwhaard en een ruime eetkamer aan de tuinzijde. Er zijn openslaande deuren naar de tuin. Tevens is er een leuk hoekje wat kan worden ingericht als speelplek voor de kinderen of een werkplekje. Aansluitend is de doorloop naar de aangebouwde keuken.

Op de vloer ligt luxe visgraat parket (echt eikenhout) voorzien van band en bies. De vloer is doorgelegd vanuit de hal in de woonkamer.

De eetkamer vormt zondermeer het hart van het huis. De grote eet- en leeftafel is uiteraard een plek om te eten maar ook voor veel meer dan dat. Knutselen met de kinderen, ontspannen de krant lezen, borrelen en lekker lang tafelen met vrienden etc.

De keukeninrichting is in stijl uitgevoerd, voorzien van een natuursteen werkblad. Wat betreft apparatuur voorzien van een Boretti fornuis, afzuigkap en vaatwasser. De koelkast kan worden ingebouwd maar staat nu als los apparaat in de achter-hal.

1e VERDIEPING:
Overloop, toegang tot drie prima slaapkamers en de badkamer.

De modern uitgevoerde badkamer is slim ingedeeld met een inloopdouche en een dubbele wastafel. Tevens is er een raam voor daglicht en ventilatie.

2e VERDIEPING:
Bereikbaar via vaste trap.

Voorzolder met aansluitingen voor de was-apparatuur. Tevens is hier een 2e toilet geplaatst (sani broyeur).
De indeling bestaat hier verder uit twee, speels ingedeelde kamers met aan de achterzijde doorlopend een dakkapel. Ook is er veel bergruimte aanwezig en er is een vliering bereikbaar.

NOG EVEN OP EEN RIJTJE WAAROM JE IN DEZE WONING WIL WONEN:
• Heel fijn plekje in geliefde wijk Wipstrik
• Bijzonder sfeervol huis met suitedeuren, glas in lood en paneeldeuren
• Uitgebouwde keuken waardoor een grotere leefruimte op de begane grond
• Vijf slaapkamers
• Fijne tuin met overkapping en achterom

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 445,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,771
Status
Sold

Construction

Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1938
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
118 m²
Exterior space attached to the building
2 m²
External storage space
6 m²
Plot size
132 m²
Volume in cubic meters
441 m³

Layout

Number of rooms
6 rooms (5 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Number of stories
2 stories and a attic

Energy

Energy label
C What does this mean?
Insulation
Roof insulation, double glazing and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Vaiilant (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)

Cadastral data

ZWOLLE B 3826
Cadastral map
Area
132 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
In residential district
Garden
Back garden and front garden
Back garden
61 m² (11 meter deep and 5,5 meter broad)
Garden location
Located at the southeast accessible via the rear
Balcony/roof garden
Balcony present

Storage space

Shed / storage
Detached wooden storage
Facilities
Electricity

Parking

Type of parking facilities
Public parking

Involved real estate agents

A funda user
De Genestetstraat 64
9.8
I would recommend this agent.
Integere en eerlijke makelaar met een realistische kijk op de (huidige) huizenmarkt. Zowel bij de aankoop van onze nieuwe huis als bij de verkoop was de directe communicatie prettig en zijn we prima begeleid vanuit de makelaar en de back-office. Erg tevreden!
Expertise
10
Knowledge of the local market
10
Price / quality
9
Service and guidance
10
Reaction of Margadant Makelaardij
Hartelijk dank voor deze mooie beoordeling. Wij hebben met plezier jullie woning verkocht en de prettige communicatie is wederzijds!

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.