• Sold

Terborgh 27 6002 XL Weert Boshoven-Vrakker

Hightlighted features

  • 115 m² living area
  • 150 m² plot size
  • 3 bedrooms
Map
€ 285,000 k.k.

Sales history

Listed since
April 7, 2022
Date of sale
October 1, 2022
Term
5½ month

Description

Zoek jij een fijne gezinswoning met genoeg leefruimte voor het hele gezin of om ook nog een thuiswerkplek te realiseren?

Deze uitgebouwde tussengelegen woning is gebouwd in 1995 en geeft je lekker veel leefruimte, een zonnige tuin zonder achterburen en de woning heeft ook een berging en een achterom.

De inhoud van de woning bedraagt circa 406 m³ en is gelegen op een perceel van 150 m². De woning is prima geïsoleerd en is geheel voorzien van isolatieglas.

De Terborgh is gelegen aan de rand van de woonwijk Boshoven op een rustige locatie. Het is heerlijk wonen in de ruim opgezette wijken in Weert, waarvan Boshoven een geliefde woonwijk is met twee lagere scholen in de eigen woonwijk. In de woonwijk zijn goede winkelvoorzieningen, vele sportvoorzieningen, een wijkpark en er is een goed verenigingsleven.

In no time ben je vanuit Boshoven in het gezellige stadshart van Weert. De stad biedt veel voorzieningen en je bent zo in de nabijgelegen natuurgebieden. Weert is op allerlei manieren gemakkelijk te bereiken door o.a. de ligging aan de snelweg A2 en het NS-treinstation. Er zijn veel grote en kleine bedrijven gevestigd en de kwaliteit van het onderwijs is er goed. Als middelgrote stad biedt Weert alle wenselijke voorzieningen. Toch heeft het ook het mooie van een warme gemeenschap weten te behouden.

Kijk op terborgh27.nl voor alle informatie over deze woning!

Bijzonderheden:
• aanbouw op de begane grond
• goed isolatiepakket
• vaste trap naar royale tweede verdieping
• zonnige tuin zonder achterburen

Indeling woonhuis

Begane grond

Entree naar de hal met meterkast. Bij binnenkomst in de woonkamer wordt je meteen verrast door de ruimte en de prettige indeling. Aan de voorzijde is een gezellig zitgedeelte. Er is een brede doorloop naar de achterzijde van de woonkamer en de keuken en aanbouw.

De keuken is uit het zicht van de woonkamer en stoer ingericht met een betonnen werkblad in combinatie met houten keukenkasten, een losse koel/vriescombinatie en een mooi breed gasfornuis met 6-gaspitten en breed ovengedeelte.

De aanbouw heeft een mooie lichtkoepel en openslaande deuren naar het terras en de tuin.

De gehele begane grond heeft een mooie laminaatvloer.

Er is een apart portaal met de toiletruimte en de trap naar de eerste verdieping.

Eerste verdieping

Vanaf de overloop is de toegang naar de drie slaapkamers. Alle slaapkamers hebben een goede maatvoering. Twee slaapkamers zijn gerenoveerd en de derde kan je zelf jouw eigen stijl geven.

De badkamer is functioneel, netjes en ingericht met een douche, wasatfel en toilet.

Tweede verdieping

Vaste trap naar de tweede verdieping. De verdieping is nu nog één ruimte waar je prima een voorzolder en royale vierde slaapkamer kan realiseren. Er is al een groot dakraam aangebracht.

Verder is hier de opstelling van de Atag combiketel en de mechanische ventilatie en zijn ook de witgoedaansluitingen hier aangebracht.

Tuin

De achtertuin is onderhoudsvriendelijk en goed aangelegd zodat je hier vooral lekker kan genieten. Er zijn geen achterburen waardoor je lekker vrij wegkijkt.

Er is een fietsenberging en de tuin is ook via de achterom bereikbaar.

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 285,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,478
Original asking price
€ 298,000 kosten koper
Status
Sold

Construction

Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1995
Type of roof
Gable roof

Surface areas and volume

Areas
Living area
115 m²
External storage space
6 m²
Plot size
150 m²
Volume in cubic meters
406 m³

Layout

Number of rooms
5 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and toilet
Number of stories
3 stories
Facilities
Mechanical ventilation

Energy

Energy label
B What does this mean?
Insulation
Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Atag (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)

Cadastral data

WEERT N 4581
Cadastral map
Area
150 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
In residential district
Garden
Back garden and front garden
Back garden
50 m² (9 meter deep and 5,5 meter broad)
Garden location
Located at the northeast accessible via the rear

Storage space

Shed / storage
Detached brick storage
Facilities
Electricity

Parking

Type of parking facilities
Public parking

Involved real estate agent

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.