• Sold

Warder 129 1473 PH Warder Warder

Hightlighted features

  • 95 m² living area
  • 145 m² plot size
  • 3 bedrooms
Map
€ 365,000 k.k.

Sales history

Listed since
March 22, 2022
Date of sale
May 6, 2022
Term
6 weeks

Description

Karakter tonen…
Niet saai en simpel maar sfeervol en charmant. Een huis met smoel, dat is het vrijstaande woonhuis op Warder 129 in Warder. Schitterend houtwerk aan de buitenzijde, stoere balken binnen. En dan ligt het huis ook nog eens op steenworp afstand van het Markermeer en is restaurant de Oude School (jawel, vernoemd naar de voormalige dorpsschool die hier lang heeft gezeten) je buurman.
Wie op zoek is naar landelijk en groen, wil wonen in een huis met karakter en toch ook de stad in de buurt wil hebben, moet hier dan ook zeker een kijkje nemen.

Wonen in Warder is een onbeschrijflijk gevoel. De vrijheid die je hier ervaart is geweldig! En dan heb je ook nog eens de grote plaatsen zoals Purmerend en Hoorn binnen 15 minuten rijden om je heen. Voor de boodschappen hoef je het trouwens niet ver te zoeken. In het naastgelegen dorp Oosthuizen is namelijk een supermarkt te vinden voor de boodschappen. Rust en ruimte.. Dat is wat je hier krijgt. Lekker een rondje fietsen of hardlopen… Dit is DE plek!
Een hoogtepunt ieder jaar is de plaatselijke kermis voor de deur! Hier loopt het hele dorp voor uit. Niets leuker dan aan de voorzijde van het huis gezellig borrelen met de buren.
De busverbindingen zijn trouwens top en brengen je binnen niet al te lange tijd naar Amsterdam, Purmerend en Hoorn.

Indeling:
De woning kom je binnen aan de voorzijde waar je via de hal doorloopt naar de open keuken. Een leuke L-vormige keuken met verschillende inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, oven en 6-pits gasfornuis. Vanuit de keuken lopen wij snel verder naar de woonkamer. Een prachtige ruimte voorzien van veel ramen welke zorgen voor een prettige lichtinval. De wanden en vloer zijn fraai afgewerkt met laminaat en hout.
Vanuit de woonkamer pakken wij de deur naar de hal aan de achterzijde van de woning. Hier bevindt zich aan de rechterzijde de badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Aan de linkerzijde tref je het washok waar je wasmachine en droger kunt plaatsen. Hier is tevens de cv-ketel te vinden.

Via de vaste trap aan de voorzijde lopen wij naar de eerste verdieping. De overloop brengt ons naar drie ruime slaapkamers. Elk van de slaapkamers is netjes afgewerkt. De houten balken laten de fraaie architectuur zien van het huis. Alle ramen zijn voorzien van dubbel glas en de isolatie van de kamers is goed.

De ruime tuin aan de achterzijde is gelegen op het noordoosten. Hier is een grote houten berging geplaatst waar je de fietsen en het tuingereedschap kunt opslaan. Er is daarnaast voldoende ruimte om een gezellige barbecue te organiseren of gewoon lekker genieten van het zonnetje in de achtertuin.

Algemeen:
- 8 zonnepanelen;
- vernieuwde houten voorgevel;
- wonen in het dorpshart van Warder;
- nabij landerijen en het Markermeer;

Een huis met karakter en dat op een super plek. Warder 129 is een buitenkansje voor wie nu eindelijk de drukte van de stad wil ontvluchten en op zoek is naar een woonplek die garant staat voor heel wat jaren woonplezier. Ben jij zo iemand? Dan zien we je heel graag snel bij een bezichtiging.
Ken je Warder nog niet of ben je super nieuwsgierig naar wat er nu achter de mooie gevel verscholen zit? Bekijk dan ook de woningvideo nog die Mariska hier heeft opgenomen.

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 365,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,842
Status
Sold

Construction

Kind of house
Single-family home, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1917
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
95 m²
External storage space
9 m²
Plot size
145 m²
Volume in cubic meters
307 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom
Bathroom facilities
Bath and toilet
Number of stories
2 stories
Facilities
Optical fibre, passive ventilation system, TV via cable and solar panels

Energy

Energy label
C What does this mean?
Insulation
Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)

Cadastral data

WARDER C 378
Cadastral map
Area
145 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside busy road, sheltered location and rural
Garden
Back garden
Back garden
67 m² (8,18 meter deep and 8,15 meter broad)
Garden location
Located at the northeast accessible via the rear

Storage space

Shed / storage
Detached wooden storage
Facilities
Electricity

Parking

Type of parking facilities
Public parking

Involved real estate agents

NVM buying agent

RC Makelaars

Call 0620353264

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.