• Sold

Achterkamp 47 7761 DV Schoonebeek Schoonebeek

Hightlighted features

  • 120 m² living area
  • 147 m² plot size
  • 3 bedrooms
Map
€ 225,000 k.k.

Sales history

Listed since
March 17, 2023
Date of sale
April 6, 2023
Term
2 weeks

Description

Verrassend ruime, compleet gemoderniseerde en eigentijdse tussenwoning gelegen op een geliefde, royale locatie met een vrije woonbeleving! De woning is doorlopend gemoderniseerd en heeft een riante aangebouwde bijkeuken én een berging/ bijkeuken met bergzolder. De verrassende leefruimte, de strakke keuken, de fraaie badkamer, de geliefde locatie en de vaste trap naar zolder maken het af. Er is tevens een tuinhuis aanwezig met overdekt terras, een achterom direct grenzend aan openbare parkeergelegenheden. Meerdere groenstroken, het park, het zwembad en centrum Schoonebeek zijn allemaal op loopafstand gelegen. Het geheel biedt meer leefruimte dan de buitenzijde doet vermoeden. De voor-/ en achtergevel zijn in het verleden opnieuw gevoegd en geïmpregneerd. Een instapklaar object dat geschikt is voor een breed publiek van zowel starters tot gezinnen. Bel gerust om eens een kijkje te komen nemen bij dit aantrekkelijke geheel!

Indeling: entree met garderobekast, hangtoilet v.v. fontein en een doorgang naar de royale, gemoderniseerde bijkeuken/ inpandige berging met verwarming en een bergzolder, vanuit de entree bereikt u de z- vormige woonkamer met een ruim opgezet eetgedeelte en een strakke keuken v.v. een vaatwasser, koffieautomaat, 5-pits gaskookplaat, schouw en combi- magnetron, doorgang naar de extra bijkeuken die is v.v. een riante vaste kastenwand, witgoedaansluitingen en een doorgang naar het terras c.q. de tuin.
De begane grond is compleet gemoderniseerd, biedt een vrije woonbeleving, is geheel v.v. een pvc vloer en heeft goed contact met de voor- en achtertuin. Vanwege de aangepaste indeling, de extra bijkeuken en de goede lichtinval komt de ruimte goed tot zijn recht en is het contact met de tuin optimaal.

Eerste verdieping: overloop, 2 zeer ruime slaapkamers van resp. 12 en 18 m2 allen v.v. rechte wanden en daardoor zeer praktisch in te richten, neutrale en stijlvolle badkamer v.v. inloopdouche, bad, hangtoilet, wastafel en badmeubel. De badkamer is ruim opgezet en v.v. een dakraam.
De eerste verdieping biedt prima leefruimte en functioneel opgezet vanwege de rechte wanden (hoogbouw type). Alle slaapkamers zijn v.v. een keurige vinylvloer en de ouderslaapkamer is v.v. een zeer functionele kastenwand. Van origine waren er 3 slaapkamers op de eerste verdieping aanwezig en indien gewenst valt dat eenvoudig weer te realiseren.

Zolderverdieping: een vaste trap naar de royale, geïsoleerde zolder met een extra slaapkamer v.v. een dakraam en bergruimte tevens v.v. een dakraam. De Remeha HR combiketel uit 2012 is hier eveneens gesitueerd. Van origine is er een vlizotrap naar zolder echter deze is vervangen voor een vaste trap en derhalve is deze verdieping een volwaardige extra woonruimte. Een absolute aanvulling op het woongenot!

Tuin: fraai aangelegde tuin gelegen op het zuidoosten met een achterom, een overdekt terras en vrijstaande houten tuinschuur v.v. elektra. De achtertuin biedt goede privacy en is praktisch opgezet. Vanwege de relatief vrije woonbeleving zult u u ook hier een fijn woonplezier gaan ervaren! De achtertuin grenst aan openbare parkeergelegenheid die weer grenst aan een groenstrook met speeltuin. Ook de voorzijde van het huis biedt, vanwege de brede opzet van de straat, een ruimtelijke woonbeleving.

Bijzonderheden: instapklare woning; fijne woonbeleving vanuit huis; snel wonen zonder grote investeringen; energielabel C; verrassende leefruimte; gevels zijn opnieuw gevoegd en geïmpregneerd in 2015; fraaie en geliefde locatie; openbare parkeergelegenheid aanwezig voor het huis; op korte afstand gelegen van Schoonebeek- centrum, recreatievijver en landelijk gebied; Emmen en Coevorden op resp. 15 en 10 autominuten afstand; goede uitvalswegen richting Groningen/ Zwolle/ Duitsland.

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 225,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 1,875
Status
Sold

Construction

Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1979
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
120 m²
External storage space
7 m²
Plot size
147 m²
Volume in cubic meters
430 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Bath, shower and toilet
Number of stories
2 stories and a attic
Facilities
Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system and TV via cable

Energy

Energy label
C What does this mean?
Insulation
Roof insulation, double glazing, energy efficient window and insulated walls
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas HR (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)

Cadastral data

SCHOONEBEEK C 5450
Cadastral map
Area
134 m²
Ownership situation
Full ownership
SCHOONEBEEK C 5449
Area
13 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road and in residential district
Garden
Back garden and front garden
Back garden
55 m² (10 meter deep and 5,5 meter broad)
Garden location
Located at the southeast accessible via the rear

Storage space

Shed / storage
Detached wooden storage
Facilities
Electricity

Parking

Type of parking facilities
Public parking

Involved real estate agent

VBO selling agent

Pat Makelaardij

Call (+31)524-531030

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.