• Sold

Westzeedijk 252 3016 AP Rotterdam Nieuwe Werk

Hightlighted features

  • 90 m² living area
  • 3 bedrooms
Map
€ 485,000 k.k.

Sales history

Listed since
July 23, 2022
Date of sale
September 19, 2022
Term
8 weeks

Description

De leukste huizen vind je bij Kettner Makelaardij!

Op een van de mooiste plekjes van het Scheepvaartkwartier, direct aan - en met prachtig uitzicht over ‘Het Park’ van Rotterdam en de Euromast, royaal en licht 3/4 kamerappartement. Het appartement is gelegen op de 8e etage van de uitstekend onderhouden, markante en monumentale Parkflat en heeft naast 2 balkons een ruime berging in de onderbouw.

In 2016/2017 heeft er intern een bijzonder smaakvolle modernisatie plaatsgevonden waarbij het oorspronkelijke vloerplan dusdanig is verbeterd en de woning verder is aangepast naar de eisen van nu met behoud van het karakter en de sfeer van toen.

Woonoppervlakte ca. 90 m2. Eigen grond.

On one of the most beautiful spots of the Scheepvaartkwartier, right on - and with a beautiful undisturbed view over - 'Het Park' of Rotterdam and the Euromast, spacious and light 3/4 room apartment. The apartment is located on the 8th floor of the well-maintained, striking and monumental Parkflat and has, in addition to 2 balconies, a large storage room in the basement.

In 2016/2017, a particularly tasteful modernization was carried out internally, in which the original floor plan was improved to such an extent and the house was further adapted to today's requirements, while retaining the character and atmosphere of the past.

Living area approx. 90 m2. Own ground.

Voorzieningen:

Winkels: bekende kruidenier, Franse bakker en diverse speciaalzaken in de wijk. De winkels in het centrum zijn op loopafstand

Openbaar vervoer: op loopafstand van metro (Dijkzigt), tram (lijn 8 voor de deur) en watertaxi. Op fietsafstand van Centraal Station.

Recreatie: Gelegen aan Het Park ('Euromastpark') in het levendige en historische Scheepvaartkwartier met de Veerhaven, enkele cafés, uitstekende restaurants en diverse musea en de Kunsthal op loopafstand. Maar ook het park Schoonoord als bijna achtertuin met zeer weinig bezoekers en heerlijk rustig vertoeven op een unieke plek in Rotterdam.

Bereikbaarheid: gunstig gelegen richting ring A16/A13/A20 Dordrecht, Den Haag, Utrecht

Begane grond:
Gesloten entree met videofoon, royale ontvangsthal met trappen/liften en toegang naar de bergingen.

8e verdieping:
Entree, ruime hal met garderobe en meterkast.

Hoofdslaapkamer I ca. 3.30 x 4.20 met weids uitzicht over de skyline en de stad.

ModernE badkamer (doorloop) ca. 2.15 x 2.60 met inloopdouche, wastafel en hangend toilet.

Fantastisch, opnieuw ingedeelde, en bijzonder royale leefruimte welke geheel is voorzien van strakke wandafwerkingen en fraaie mozaïek parketvloeren.
Deze “open space” ruimte is verdeeld in de volgende sub vertrekken:

Werkruimte I ca. 2.60 x 2.00 met fraai uitzicht over de skyline van de stad en park Schoonoord, deur naar klein balkon I.

Lichte living ca. 5.45 x 4.10 met fraaie mozaïek parketvloer, grote raampartijen op het zuidwesten en fenomenaal weids uitzicht over het voorgelegen park en de Euromast.

Moderne woonkeuken ca. 3.30 x 4.35 in open verbinding met de woonkamer en voorzien van de volgende inbouwapparatuur: 5-zone inductie kookplaat, rvs afzuigschouw, stoomoven, vaatwasser en koel/vrieskast. Deur naar zonnig balkon op het zuidwesten met weids uitzicht over het park.

Werk/slaapkamer II ca. 4.30 x 2.70 met maatwerk kasten en eveneens grote raampartijen met weids uitzicht over het voorgelegen park.

De in 2016/2017 opnieuw ingedeelde leefruimte biedt momenteel een unieke woonbeleving met een totale breedte van bijna 11! meter aan raampartijen op de zuidwest kant met elektrische zonneschermen en werkelijk onverstoord en prachtig uitzicht over het voorgelegen park en de Euromast. Met relatief simpele wijzigingen kan men ervoor kiezen om tijdelijk of permanent weer 1 of 2 extra afsluitbare (slaap)kamers te realiseren.

Bijzonderheden:
Waanzinnige locatie direct aan het Park in de karakteristieke en gewilde Parkflat, naar een ontwerp van E.F. Groosman, welke in 2006 grondig is gerenoveerd en is aangewezen als gemeentelijk Monument.

Royaal en licht appartement met mogelijkheid voor 3 slaapkamers en de aanwezigheid van 2 zonnige balkons. Het complex beschikt daarnaast over een gemeenschappelijk dakterras van 300m².

Gelegen nabij openbaar vervoer (metrohalte Dijkzigt, tramhalte lijn 8), stadscentrum, verschillende musea, de Kunsthal, de Veerhaven met haar vele uitstekende horecagelegenheden en o.a. de watertaxi naar Hotel New York.

Intern in 2016/2017 opnieuw ingedeeld en grootschalig gerenoveerd ten aanzien van o.a. de volgende punten:

- Elektra
- Stuukwerk
- Nieuwe keuken
- Nieuw sanitair
- Overal dubbel glas

Voorzijde (zuidwest kant) geheel voorzien van elektrische zonneschermen.

Eigen kelderberging en een gemeenschappelijke fietsenberging.

Balkon aan de voorzijde op het zuidwesten en balkon aan de achterzijde op het oosten.

Verwarming middels blokverwarming.
Bijdrage Vereniging van Eigenaren ca. € 267,-- per maand

Woonoppervlakte ca.90 m². Inhoud ca. 301 m³.
Bouwjaar 1958. Eigen grond.

Kijk voor de virtuele tour (360-graden foto’s), 2- en 3D plattegronden en clip op funda.nl

Deze informatie is met zorg samengesteld, maar voor de juistheid ervan kan door Kettner Makelaardij o.g. b.v. geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde gegevens enig recht worden ontleend. Nadrukkelijk is vermeld dat deze informatieverstrekking niet als een aanbieding of offerte mag worden beschouwd

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 485,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,389
Status
Sold
VVE (Owners Association) contribution
€ 267.00 per month

Construction

Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1958
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing

Surface areas and volume

Areas
Living area
90 m²
Exterior space attached to the building
6 m²
External storage space
6 m²
Volume in cubic meters
301 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom
Bathroom facilities
Shower
Number of stories
1 story
Located at
8th floor
Facilities
Elevator

Energy

Energy label
G What does this mean?
Heating
Communal central heating
Hot water
Central facility

Cadastral data

ROTTERDAM AG 1181
Cadastral map
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside park, in center and unobstructed surrounding view
Balcony/roof garden
Balcony present

Storage space

Shed / storage
Storage box
Facilities
Electricity

Parking

Type of parking facilities
Paid parking, public parking and resident's parking permits

VVE (Owners Association) checklist

Registration with KvK
Yes
Annual meeting
Yes
Periodic contribution
Yes (€ 267.00 per month)
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
Yes
Building insurance
Yes

Involved real estate agents

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.