• Sold

Gouwstraat 64 a 3082 BG Rotterdam Oud Charlois

Hightlighted features

  • 112 m² living area
  • 4 bedrooms
Map
€ 305,000 k.k.

Sales history

Listed since
June 24, 2022
Date of sale
September 7, 2022
Term
2 months

Description

Zeer ruim en goed onderhouden 5-kamerwoning gelegen in de Gouwstraat!!!!!!

De Gouwstraat is gelegen in een mooi stukje Oud-Charlois met veel karakteristieke panden en leuke straten. Binnen enkele minuten zijn de meeste voorzieningen aan te lopen zoals winkels, restaurants, openbaar vervoer (tram, bus, pondje naar Katendrecht) en de Maastunnel met toegang tot het bruisende stadscentrum van Rotterdam.

Uiteindelijk geeft alleen een bezichtiging de juiste indruk. Maar op voorhand kunnen wij u vast vertellen dat u de beschikking krijgt over een goed afgewerkte woning bestaande uit drie woonlagen en maar liefst 5 kamers.

Het Hart van Zuid kenmerkt zich vandaag de dag aan de vele ontwikkelingen die plaats hebben gevonden en waar nog steeds hard aan gewerkt wordt. Zo is de evenementenhal Ahoy uitgebreid, een 50-meter zwembad, het Kunstenpand met theater en bibliotheek zijn gerealiseerd en er zijn leuke eettentjes te vinden. Winkelcentrum Zuidplein met het bus- en metrostation ondergaan een metamorfose en er wordt een gezellige wandelpromenade gecreëerd.

Interesse in deze woning op deze locatie? Van harte welkom voor een bezichtiging!

Indeling:

* Open portiek met trapopgang naar de eerste verdieping en middels de eigen entree geeft de trapopgang u toegang tot de tweede verdieping.

Tweede verdieping:
* Ruime open hal welke in openverbinding staat met de woonkamer. Tevens is de hal voorzien van een betegeld toilet met zwevend closet en fontein.
* Ruime L-vormige woonkamer welke ingedeeld kan worden in een zitgedeelte en in eetgedeelte. De voorzijde is voorzien van een frans balkon.
*Open keuken in hoekopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur waaronder een oven, 4-pitsgaskookplaat, afzuigkap, koel/vriescombinatie en voldoende kastruimte.

Deze verdieping is voorzien van een laminaatvloer.

Zowel de woonkamer als de keuken is voorzien van een deur naar het achtergelegen balkon (ca. 4.75 x 1m)

Derde verdieping:
* Overloop welke toegang geeft tot alle vertrekken op deze verdieping.
* 2 slaapkamers aan de achterzijde van de woning beide met een dakkapel.
* Ruime 3e Slaapkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning met een dakkapel.
* Volledig betegelde badkamer voorzien van douche, toilet, wastafelmeubel en designradiator

Deze verdieping is voorzien van een laminaatvloer.

Vaste trap naar de zolderverdieping.

Zolderverdieping:
Openruimte voorzien van cv-opstelling, wasmachine aansluiting en bergruimte. Tevens is de zolderverdieping voorzien van een groot dakvenster en kan ingericht worden als 4e slaapkamer.

De gehele woning is door de huidige eigenaar met veel zorg verbouwd en onderhouden.
Recent is de woning (2022) nog voorzien van een nieuwe HR CV-ketel (Intergas) en is de gehele woning voorzien van airco's (warme en koude lucht). Tevens is de woning voorzien van veiligheidssloten en zijn de slaapkamers voorzien van energiezuinige Led verlichting. Dakgoot, hemelwater afvoer en rookgasafvoer zijn recent vernieuwd en het hekwerk van het balkon voor en achterzijde zijn vernieuwd.

Algemeen:
* Eigen grond
* De woning is geheel voorzien van kunststof raamkozijnen met dubbele beglazing (HR ++).
* Centrale verwarming en warmwatervoorziening middels combiketel (intergas 2022) en de woning is voorzien van airco's

Gebruiksoppervlakten en inhoud:
* Wonen ca. 112m²
* Externe bergruimte ca. 3 m²
* Gebouwgebonden buitenruimte ca. 5 m² (balkon Zuiden)
* Inhoud ca. 380 m³

Bijdrage V.v.E. : € 150,-- per maand
Bouwjaar woning : 1938

Oplevering : In onderling overleg

De koopovereenkomst wordt conform het NVM model opgemaakt met de daarbij behorende clausules die gebruikelijk zijn voor een woning uit deze bouwperiode (waaronder asbest- en ouderdomsclausule)

De verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden.

In diverse wijken is er sprake van een opkoopbescherming. De opkoopbescherming houdt in een verbod om, na het aankopen van een woning vanaf een januari tweeduizend twee en twintig (1 januari 2022), deze te verhuren zonder vergunning, tenzij aan bepaalde voorwaarden is voldaan.
Meer informatie hierover is terug te vinden op de website van de Gemeente
Rotterdam ( informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening:
Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'.

Toelichtingsclausule NEN2580:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 305,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,723
Status
Sold
VVE (Owners Association) contribution
€ 150.00 per month

Construction

Type apartment
Upstairs apartment (apartment with open entrance to street)
Building type
Resale property
Year of construction
1938
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
112 m²
Exterior space attached to the building
5 m²
External storage space
3 m²
Volume in cubic meters
380 m³

Layout

Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower and toilet
Number of stories
3 stories
Located at
2nd floor
Facilities
TV via cable

Energy

Energy label
D What does this mean?
Insulation
Double glazing and energy efficient window
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired from 2022, in ownership)

Cadastral data

CHARLOIS E 4935
Cadastral map
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road and in residential district
Balcony/roof garden
French balcony present

Storage space

Shed / storage
Detached wooden storage

Parking

Type of parking facilities
Paid parking

VVE (Owners Association) checklist

Registration with KvK
Yes
Annual meeting
Yes
Periodic contribution
Yes (€ 150.00 per month)
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
No
Building insurance
Yes

Involved real estate agent

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.