• Sold

Hoftuinplein 15 2231 GZ Rijnsburg Centrum

Hightlighted features

  • 74 m² living area
  • 1 bedroom
Map
€ 325,000 k.k.

Sales history

Listed since
May 7, 2022
Date of sale
May 31, 2022
Term
3 weeks

Description

Wil jij in het centrum van Rijnsburg wonen in een gezellig en modern appartement? Wonen aan het Hoftuinplein betekent naar buiten stappen en je midden in de bruisende winkelstraat begeven. Alles is op loopafstand en met een kwartiertje fietsen sta je op het strand van Katwijk. De woning zelf is instapklaar en kan snel opgeleverd worden, wat ideaal is als je op korte termijn een woning zoekt. Bel je ons voor een bezichtiging?

Je kunt parkeren op de openbare parkeerplaats naast de woning. Het appartement is gelegen op de eerste etage en is via het trappenhuis of de lift te bereiken. De indeling is als volgt. Bij binnenkomst in de brede hal is er direct aan de rechterzijde een separaat toilet met fontein en de badkamer. De badkamer heeft een moderne uitstraling en is voorzien van een inloopdouche met regendouche, designradiator en een wastafelmeubel met dubbele kraan. Verderop in de hal is er een ruime berging en de slaapkamer, welke ruim genoeg is om twee slaapkamers van te maken. In de berging vind je de cv-installatie en aardig wat bergruimte. Mocht dit niet voldoende zijn, dan is er ook nog een privéberging op de begane grond. Daarnaast zijn er aansluitingen voor wasapparatuur.

In de woonkamer geniet je van ontzettend veel licht en aardig wat ruimte. Achter in de kamer kun je een ruime bank kwijt voor een gezellige zithoek en daarnaast is er voldoende ruimte voor een eettafel. De kamer is netjes afgewerkt met gestucte wanden en een brede laminaatvloer. De open keuken ziet er als nieuw uit en is voorzien van inductiekookplaat, afzuigkap met mechanische ventilatie, vaatwasser, combi-oven, koel-/vriescombinatie en veel kastruimte. Via de achterzijde van de woonkamer is er toegang tot het dakterras. Het dakterras heeft een vrij uitzicht en een zonnige ligging. Hier is voldoende ruimte om een grote zitplek te maken of een gezellige eettafel te plaatsen. Op de tweede etage is er nog een gezamenlijk dakterras, waar je ook met andere bewoners kunt zitten.

Bijzonderheden:
- Oplevering in overleg, per oktober/ november 2022
- Modern appartement, goed onderhouden
- Ruim dakterras
- Midden in het centrum van Rijnsburg
- Ruime berging beneden: lengte 220cm x breedte 360cm x hoogte 360cm
Ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie kan door ons kantoor geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend.

Gebruiksoppervlakte wonen:
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 325,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,392
Status
Sold
VVE (Owners Association) contribution
€ 197.00 per month

Construction

Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1983
Type of roof
Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
74 m²
Other space inside the building
7 m²
Exterior space attached to the building
14 m²
External storage space
6 m²
Volume in cubic meters
218 m³

Layout

Number of rooms
2 rooms (1 bedroom)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Number of stories
1 story
Located at
1st floor
Facilities
Elevator, mechanical ventilation and TV via cable

Energy

Energy label
B What does this mean?
Insulation
Roof insulation, double glazing and insulated walls
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Rehema (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)

Cadastral data

RIJNSBURG B 7283
Cadastral map
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
In center
Balcony/roof garden
Roof terrace present

Storage space

Shed / storage
Built-in
Facilities
Electricity

Parking

Type of parking facilities
Public parking

VVE (Owners Association) checklist

Registration with KvK
Yes
Annual meeting
Yes
Periodic contribution
Yes (€ 197.00 per month)
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
Yes
Building insurance
Yes

Involved real estate agent

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.