• Sold

De Roerdomp 13 1444 XT Purmerend Overwhere-Noord

Hightlighted features

  • 78 m² living area
  • 2 bedrooms
Map
€ 265,000 k.k.

Sales history

Listed since
January 12, 2023
Date of sale
January 26, 2023
Term
14 days

Description

Uw (t)huis begint bij ons!

Wij mogen dit goed onderhouden 3-kamer appartement te koop aanbieden. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping van het gebouw ‘De Roerdomp’. Het gebouw is voorzien van een ruime entree met separate ingang voor deze toren.

Het appartement is goed afgewerkt en voorzien van 2 slaapkamers. Vanaf het balkon heb je een heerlijk vrij uitzicht en door de hoekligging heb je een heerlijke lichtinval. Echt een appartement met een zeer aangenaam leefklimaat!

De Roerdomp ligt heel gunstig en dichtbij diverse voorzieningen. Rondom het complex is meer dan voldoende parkeerruimte beschikbaar. Een winkelcentrum met supermarkt ligt echt pal naast het gebouw. Hier loop je zo naartoe! Maar ook een treinstation, bushalte en de snelweg A7 zijn op korte afstand gelegen.

Het betreft een actieve en gezonde Vereniging van Eigenaren. De servicekosten bedragen € 190,- per maand.

INDELING:
Entree met inbouwkast, slaapkamer voorzien van inbouwkast en laminaatvloer, gang met toilet voorzien van wandcloset en fonteintje, inbouwkast met wasmachine aansluiting en CV ketel (Intergas uit 2017), betegelde badkamer met wastafel en douche, woonkamer voorzien van schuifpui naar het balkon en laminaatvloer, dichte keuken met nette keuken in hoekopstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur en plavuizen en een slaapkamer voorzien van laminaatvloer.

Op dezelfde verdieping als het appartement is nog een eigen bergruimte beschikbaar voorzien van elektra. En op de begane grond heb je de beschikking over een gezamenlijke fietsenberging.

Ben je benieuwd of dit jouw nieuwe thuis kan worden? Maak dan een afspraak voor een bezichtiging en we nemen je graag mee voor een uitgebreide rondleiding!

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 265,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,397
Status
Sold
VVE (Owners Association) contribution
€ 190.00 per month

Construction

Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1978
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing

Surface areas and volume

Areas
Living area
78 m²
Exterior space attached to the building
10 m²
External storage space
4 m²
Volume in cubic meters
230 m³

Layout

Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower
Number of stories
1 story
Located at
2nd floor
Facilities
Outdoor awning, passive ventilation system, sliding door and TV via cable

Energy

Energy label
A What does this mean?
Insulation
Double glazing and insulated walls
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)

Cadastral data

PURMEREND D 4685
Cadastral map
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road, in residential district, freestanding location and unobstructed surrounding view
Balcony/roof garden
Balcony present

Storage space

Shed / storage
Storage box
Facilities
Electricity

Parking

Type of parking facilities
Public parking

VVE (Owners Association) checklist

Registration with KvK
Yes
Annual meeting
Yes
Periodic contribution
Yes (€ 190.00 per month)
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
Yes
Building insurance
Yes

Involved real estate agent

NVM selling agent

nemassdeboer

Call 0299 200999

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.