• Sold

Attleestede 30 4463 EW Goes Goes-Noordwest

Hightlighted features

  • 92 m² living area
  • 212 m² plot size
  • 3 bedrooms
Map
€ 274,000 k.k.

Sales history

Listed since
April 18, 2023
Date of sale
May 5, 2023
Term
2 weeks

Description

Aan de rand van de woonwijk Goese Polder biedt Stad & Zeeland NVM Makelaars deze prachtige, zogenaamde trio-woning te koop aan. Het betreft een goed onderhouden drie-onder-één-kapwoning uit 1976 met drie slaapkamers waarvan één op de begane grond. De mogelijkheid bestaat hier om een compleet woonprogramma op de begane grond te realiseren! De woning heeft een buitengewoon speelse indeling, een grote tuin, een carport en een stenen berging.

De woonwijk Goese Polder is een rustige en kindvriendelijke wijk met én vlakbij veel voorzieningen. Zo liggen winkelcentrum de Spinne en de Brede school de Goese Polder op loopafstand. Het winkelcentrum voorziet in een supermarkt en drogist. Maar ook de bakker, huisarts en apotheek zijn in de wijk aanwezig. In de directe omgeving treft u leuke speeltuintjes voor kinderen en een fraai park met waterpartijen en veel groen. Wilt u liever naar het gezellige centrum van Goes? Dan bereikt u dit binnen 5 minuten fietsafstand.

Uitvalswegen (N256 en N289) bereikt u binnen enkele minuten met de auto. Zo heeft u uitstekende verbinding naar steden zoals bijvoorbeeld Middelburg, Vlissingen, Breda en Rotterdam.

Indeling

Begane grond:
Via de overdekte entree komt u in de hal met toilet, meterkast en garderobe. Wanneer u de woonkamer met open keuken in loopt, wordt u verrast door het ruimtelijke gevoel en de grote hoeveelheid lichtinval. De vide maakt deze woonkamer tot iets bijzonders en de grote schuifpui (aluminium) over de gehele breedte van de woonkamer zorgt voor verbinding met de tuin.

De open keuken (2017) staat in een hoekopstelling en beschikt over veel kastruimte en inbouwapparatuur: een inductiekookplaat, afzuigunit, combi-oven, close-in-boiler, vaatwasser en koelkast.

Naast de woonkamer is er op de begane grond een slaapkamer van ca. 12 m² met handige, ingebouwde opbergkast. Vanuit deze slaapkamer heeft u toegang tot een wasruimte met de witgoedaansluitingen, kastruimte en een wastafelmeubel. Het is ook mogelijk om hier een voltallige badkamer van te maken, zodat het volledige woonprogramma op de begane grond is.

Eerste verdieping:
Via de open trap in de woonkamer is de eerste verdieping te bereiken. De overloop geeft toegang tot twee ruime slaapkamers en de badkamer. De slaapkamer aan de voorkant is ca. 11 m² groot en de slaapkamer aan de achterkant is ca. 18 m² groot en heeft een dakraam. Ook staat er in deze kamer een houten trap die toegang biedt tot de zolder.
De badkamer is ca. 7 m² groot en voorziet in een ligbad, douche, wastafel en toilet.

Zolderverdieping:
De zolderverdieping is ca. 7 m² en biedt genoeg ruimte om spullen op te bergen, ook achter de handige knieschotten. Daarnaast is hier de opstelling voor de CV-ketel (HR Remeha Calante, 2013).

Tuin:
Achter de woning ligt een ruime en zonnige tuin georiënteerd op het zuidoosten. Een fijne plek om te genieten van de zon. In de tuin is voldoende privacy, sierbestrating, een vijver en leuke bosschages.
En wanneer u even uit de zon wilt zitten rolt u het elektrische zonnescherm uit. Ook hangen er een zon- en windmeter aan de achtergevel.

Achterin de tuin staat een handige stenen berging (2,70 x 3,50 m), evenals de aangrenzende carport op eigen terrein.

Kenmerken:
- Bouwjaar 1976
- Woonoppervlakte 92 m²
- Perceeloppervlakte 210 m²
- Schuifpui woonkamer aluminium
- Kunststof kozijnen en gevelbekleding
- Gevelrenovatie uitgevoerd in 2015 (impregnatie, voegen)
- Diverse elektrische zonneschermen
- Energielabel C (geldig tot 16-09-2032)
- CV-ketel Remeha Calante (2013)
- Oplevering: in overleg (indicatie januari 2024)

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 274,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,978
Status
Sold

Construction

Kind of house
Single-family home, corner house
Building type
Resale property
Year of construction
1976
Type of roof
Combination roof covered with other

Surface areas and volume

Areas
Living area
92 m²
External storage space
22 m²
Plot size
212 m²
Volume in cubic meters
383 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Bath, shower and toilet
Number of stories
2 stories and a attic
Facilities
Air conditioning, optical fibre and sliding door

Energy

Energy label
C What does this mean?
Insulation
Roof insulation, double glazing and insulated walls
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Remeha Calanta (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)

Cadastral data

GOES A 1259
Cadastral map
Area
210 m²
Ownership situation
Full ownership
GOES A 1252
Area
2 m²
Ownership situation
Held in common ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road and in residential district
Garden
Back garden and front garden
Back garden
117 m² (13,8 meter deep and 8,5 meter broad)
Garden location
Located at the southeast accessible via the rear

Storage space

Shed / storage
Detached brick storage
Facilities
Electricity

Garage

Type of garage
Carport
Insulation
No insulation

Parking

Type of parking facilities
Parking on private property and public parking

Involved real estate agent

Ms. Collignon
Attleestede 30
9.8
I would recommend this agent.
Wij zijn erg goed geholpen,ze waren goed bereikbaar en het persoonlijk contact is erg fijn. Je voelt je echt een gewaardeerde klant en je kan altijd met vragen bij hun terecht. Wij zijn heel erg tevreden over Stad en Zeeland
Expertise
10
Knowledge of the local market
9
Price / quality
10
Service and guidance
10

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.