• Sold

Radstakeweg 63 7412 XS Deventer Lange Zandstraat

Hightlighted features

  • 94 m² living area
  • 101 m² plot size
  • 3 bedrooms
Map
€ 319,000 k.k.

Sales history

Listed since
October 17, 2022
Date of sale
November 19, 2022
Term
4 weeks

Description

Ben je op zoek naar een authentieke, goed onderhouden woning met een gunstige ligging? Dan is deze woning aan de Radstakeweg 63 iets voor jou! Lees verder en kom erachter wat dit huis en de omgeving jou nog meer te bieden hebben.

Deze eindwoning uit 1925 met energielabel F staat op een perceel van ruim 100m2 en heeft een gebruiksoppervlakte wonen van 94m2. De woning is zeer goed onderhouden en je vindt nog veel karakteristieke details uit de bouwperiode terug die de woning een warme sfeer geven.

De woning ligt in de gezellige Zwolsewijk, vlakbij het centrum van Deventer. Ook andere voorzieningen, zoals het station, supermarkten, scholen en winkels vind je dichtbij. Hou je van de natuur? De IJssel met prachtige uiterwaarden en het park zijn op loopafstand.

Pluspunten

- Karakteristieke details
- Massieve eikenhouten vloer over hele begane grond
- Zeer goed onderhouden
- Een groot dakterras
- Drie ruime slaapkamers
- Gunstige ligging t.o.v. voorzieningen

Begane grond

Vanuit de entree, waar je de meterkast vindt, kom je in de hal met de trap naar de eerste verdieping. In de hal is tevens het toilet te vinden en een deur die uitkomt in de woonkamer met eetgedeelte. Deze kamer heeft een charmante uitstraling door sierlijsten langs het plafond, de erker aan de voorzijde en de massieve eikenhouten vloer. In de woonkamer zijn openslaande deuren naar de knusse buitenplaats.

Terug in de hal loop je via de andere deur de keuken in. Deze is voorzien van inbouwapparatuur. Aan de achterkant van de woning vind je een ruime bijkeuken en berging. In de bijkeuken is de vaatwasser aanwezig, een wasmachineaansluiting en de opstelplaats van de cv-ketel (Nefit, 2019). Net als de woonkamer geeft ook de berging toegang tot de buitenplaats.

Onder de woning vind je nog een grote kelder, waar je vanuit de hal toegang tot hebt. Laat je voor de inrichting ervan vooral inspireren door de wijnkelder van de huidige eigenaren, die een echte Franse sfeer uitstraalt.

Eerste verdieping

Via de elegante bordestrap voorzien van een mooie traploper met roedes kom je op de overloop van de eerste verdieping met authentieke paneeldeuren naar de drie slaapkamers. Een ruime slaapkamer is gelegen aan de achterzijde en de twee andere kamers aan de voorzijde van de woning, waarvan er een beschikt over openslaande deuren naar een sierlijk balkon.

Vanaf de overloop heb je ook toegang tot de badkamer, met wastafelmeubel, zwevend toilet en inloopdouche. Via de badkamer bereik je het grote dakterras, waar je zomers volop van de zon kunt genieten.

Buitenruimte

Het heerlijke dakterras heeft meer dan genoeg ruimte voor een loungeset. Zo kun je er bij mooi weer lekker een boek lezen of in goed gezelschap genieten van een hapje en een drankje.

Daarnaast is er nog een gezellige buitenplaats en een voortuin.

Deze informatie is met grote zorgvuldigheid samengesteld. Aan de inhoud kunnen echter geen rechten worden ontleend. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor eventuele onjuistheden.

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 319,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,394
Status
Sold

Construction

Kind of house
Single-family home, corner house
Building type
Resale property
Year of construction
1925
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing

Surface areas and volume

Areas
Living area
94 m²
Other space inside the building
28 m²
Exterior space attached to the building
28 m²
Plot size
101 m²
Volume in cubic meters
450 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 separate toilet
Number of stories
2 stories and a basement

Energy

Energy label
F What does this mean?
Insulation
Roof insulation, mostly double glazed and insulated walls
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit (gas-fired combination boiler from 2019, in ownership)

Cadastral data

DEVENTER A 4051
Cadastral map
Area
101 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Garden
Location and front garden
Balcony/roof garden
Roof terrace present

Storage space

Shed / storage
Built-in
Facilities
Electricity and heating

Parking

Type of parking facilities
Public parking

Involved real estate agent

VBO selling agent

BRIQS Makelaardij

Call 0570-726 999
Mr. Gotink
Radstakeweg 63
8.8
I would recommend this agent.
Briqs stond 24/7 voor ons klaar en hield ons altijd goed op de hoogte. Briqs heeft ook een erg mooie promotie video gemaakt voor de woning en Briqs heeft een goede prijs/kwaliteit verhouding voor de verkoop van de woning.
Expertise
8
Knowledge of the local market
8
Price / quality
9
Service and guidance
10
Reaction of BRIQS Makelaardij
Heel erg bedankt voor deze mooie review! Veel geluk gewenst in jullie nieuwe woning.

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.