• Sold

Goudenregenstraat 131 2565 EP Den Haag Bloemenbuurt-Oost

Hightlighted features

  • 120 m² living area
  • 2 bedrooms
Map
€ 395,000 k.k.

Sales history

Listed since
December 7, 2022
Date of sale
April 26, 2023
Term
4½ month

Description

In de gezellige en populaire Bomenbuurt, bieden wij deze heerlijke lichte riante top appartement aan met 2 grote slaapkamers en grote lange woonkamer. De heerlijk lichte woonkamer kijkt aan de voorzijde uit op de gezellige straat en aan de achterzijde zit je aan de eettafel met uitzicht op de groene achtertuinen van omringende woningen. De woonkamer & overloop en gang voorzien van jatoba hardhouten vloerdelen dikte 2cm, geluids / warmte isolatie onder alle hardhouten vloerdelen aanwezig en voorste slaapkamer. In de woonkamer een zeer moderne houtkachel voorzien van veel glas welke aan de muur hangt.
De keuken aan de achterkant van de woning heeft een balkon waar je tot ongeveer 11:30 uur lekker van de ochtendzon kunt genieten. Vanuit de hal, die verlicht wordt door het grote dakraam, kom je in de slaapkamers, die ook allebei lekker ruim en licht zijn. Vanuit de hoofd-slaapkamer kom je door de openslaande deuren ook uit op het balkon met dezelfde ochtendzon. De tweede slaapkamer is een dubbele kamer, waar je eventueel ook 2 kamers van kunt maken. De badkamer is modern en heeft een groot ligbad, inloopdouche, mooie handgemaakte dubbele wastafels, grote hoge handoek radiator en electrische vloerverwarming. De badkamer bezit een dakraam voor toegang tot op het dak. Het hele appartement is voorzien van centrale verwarming. Design hoog rendement convector radiatoren van Jaga aanwezig met overcapaciteit. Dus woning wordt snel lekker warm ondanks hoge plafonds.

Op loopafstand van de Fahrenheitstraat en de Weimarstraat hier bevinden zich allerlei winkels en restaurants met gezellige terrasjes. Diverse andere voorzieningen, zoals verscheidene sportparken en verschillende scholen liggen om de hoek. Ook de Internationale- en Europese schiolen zijn vlakbij aanwezig in deze buurt. Met de fiets ben je binnen 10 minuten in de binnenstad en bij de diverse stranden in de omgeving. Ook per auto en diverse openbaar vervoersmiddelen zijn deze plekken heel goed bereikbaar.

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 395,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,292
Original asking price
€ 450,000 kosten koper
Status
Sold
VVE (Owners Association) contribution
€ 70.00 per month

Construction

Type apartment
Residential property with shared street entrance (apartment with open entrance to street)
Building type
Resale property
Year of construction
1919
Type of roof
Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
120 m²
Exterior space attached to the building
3 m²
Volume in cubic meters
430 m³

Layout

Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Bath
Number of stories
1 story
Located at
2nd floor
Facilities
Skylight, mechanical ventilation and TV via cable

Energy

Energy label
F What does this mean?
Insulation
Partly double glazed
Heating
CH boiler and wood heater
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas CW 5 36/30 (2010, in ownership)

Cadastral data

'S-GRAVENHAGE AN 5737
Cadastral map
Ownership situation
Long-term lease
Fees
Bought off for eternity

Exterior space

Location
In residential district and unobstructed surrounding view
Balcony/roof garden
Balcony present

Storage space

Shed / storage
Built-in
Facilities
Electricity

Parking

Type of parking facilities
Paid parking and public parking

VVE (Owners Association) checklist

Registration with KvK
Yes
Annual meeting
Yes
Periodic contribution
Yes (€ 70.00 per month)
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
Yes
Building insurance
Yes

Involved real estate agents

NVM buying agent

Van Eijk Makelaardij

Call 070-3503171

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.