• Sold

J.F. Kennedylaan 54 4811 ET Breda Valkenberg

Hightlighted features

  • 135 m² living area
  • 2 bedrooms
Map
€ 625,000 k.k.

Sales history

Listed since
November 4, 2022
Date of sale
December 16, 2022
Term
6 weeks

Description

Met prachtig uitzicht op het park Valkenberg, en in het centrum gelegen royaal 3-kamerappartement op de 3e woonlaag in het complex "Poort van Breda". Het appartement heeft een grote woonkamer, een ruime woonkeuken, twee ruime slaapkamers, een badkamer en apart toilet. In de parkeerkelder vind je een berging en een eigen parkeerplaats. Het bruisende stadscentrum van Breda met haar diverse voorzieningen ligt om de hoek.

Bouwjaar ca. 2000
Inhoud ca. 400 m³
Woonoppervlakte ca. 135 m²
Loggia ca. 5 m²

LIGGING EN OMGEVING
Het appartement bevindt zich in het fraaie appartementencomplex “Poort van Breda” en is zeer centraal gelegen tegenover het prachtige stadspark “Valkenberg”. Het park biedt een fraaie doorgang langs het kasteel van Breda naar het oude stadscentrum met zijn vele winkels en uitgaansgelegenheden. Het NS-station met bussen en treinen is eveneens op korte loopafstand gelegen (ca. 5 minuten). De uitvalswegen zijn tevens ook goed bereikbaar.

BOUWKWALITEIT
Het appartementencomplex is op een degelijke en traditionele wijze gebouwd. Het complex is optimaal geïsoleerd en voorzien van hardhouten kozijnen met HR++ glas. De woning wordt verwarmd en voorzien in warm water door een HR CV-ketel (merk Remeha Avanta).

LOGGIA
De loggia van ca. 5 m² heeft een fraai uitzicht over het park “Valkenberg”. Er is voldoende ruimte om een zitje te creëren en dat maakt het een heerlijke plek om tot rust te komen.

INDELING
BEGANE GROND
Via de toegangsdeur op de begane grond kom je in de hal met het video intercomsysteem en brievenbussen en heb je toegang tot de beveiligde centrale hal met trapopgang en lift. Aangekomen op de derde verdieping kom je via de voordeur in de royale hal met toegang tot een ruime bergkast voorzien van de opstelplaats voor de CV (Remeha Avanta) en de WTW unit, de meterkast (9 groepen en 2 aardlekschakelaars) en de gedeeltelijk betegelde toiletruimte met een zwevend toilet en fonteintje. Verder geeft de hal toegang tot de twee slaapkamers, de badkamer en een waskamer met vaste schappen en aansluitingen voor wasmachine en droger.

De eerste slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde en is ca. 4.35 x 4.70 m groot en is voorzien van een laminaatvloer, spachtelputz op de wanden en een grote kastenwand met schuifdeuren.

Slaapkamer twee, bevindt zich aan de voorzijde en is ca. 4.20 x. 3.50 m groot. Ook deze kamer is voorzien van een laminaatvloer en spachtelputz op de wanden. Vanuit deze kamer kijk je uit op het park.

De ruime badkamer (ca. 3.25 x 1.85 m) is betegeld in een lichte kleurstelling en heeft een ligbad en aparte douche. Je hebt genoeg ruimte om je badkamerspullen op te bergen in het wastafelmeubel, voorzien van ingebouwde verlichting.

De woonkamer (ca. 50 m²) is zeer ruim en heeft een royale inloopkast met vaste schappen. Altijd handig voor bijvoorbeeld een extra koelkast of vriezer. De woonkamer heeft een laminaatvloer en spachtelputz op de wanden. Via de woonkamer is de loggia met uitzicht op het park bereikbaar. De luxe keuken (ca. 14 m²) is voorzien van alle gemakken. Zo is er voldoende bergruimte in de diverse boven- en onderkasten. In de onderkasten is een handig ladensysteem bevestigd waardoor je overal goed bij kan komen. De keuken heeft een 1,5 spoelbak, een 4-pits gaskookplaat met afzuigkap, een magnetron, oven, koelkast en vaatwasser. Een extra slaapkamer is vrij eenvoudig te realiseren.

BIJZONDERHEDEN:
- Ruim en goed onderhouden, centraal gelegen appartement.
- Optimaal geïsoleerd en voorzien van HR++ glas.
- Loggia met uitzicht op park Valkenberg.
- Geheel appartement is voorzien van een lichte laminaat vloer m.u.v. de keuken; deze is voorzien van een linoleumvloer.
- Berging (4 m²) en parkeerplaats gelegen in de afgesloten parkeerkelder.
- Het appartementencomplex beschikt over een fraaie, uitnodigende patio/binnenplaats, exclusief te gebruiken voor de bewoners en hun gasten.
- Het complex is centraal gelegen op 200 m van het NS station en enkele minuten loopafstand naar het gezellige centrum.
- De verbinding naar de diverse uitvalswegen is uitstekend.
- De kosten voor VvE bedragen ca. € 208,- per maand. Vanaf 2023 bedraagt de VvE bijdrage ca. € 220,- per maand.

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 625,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,630
Status
Sold
VVE (Owners Association) contribution
€ 208.00 per month

Construction

Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
2000
Type of roof
Combination roof covered with metal

Surface areas and volume

Areas
Living area
135 m²
Exterior space attached to the building
5 m²
External storage space
4 m²
Volume in cubic meters
400 m³

Layout

Number of rooms
3 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Bath and shower
Number of stories
1 story
Located at
3rd floor

Energy

Energy label
A+ What does this mean?
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Remeha Avanta (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)

Cadastral data

BREDA B 8215
Cadastral map
Ownership situation
Full ownership
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside park, in center, in residential district and unobstructed surrounding view

Storage space

Shed / storage
Built-in
Facilities
Electricity

Garage

Type of garage
Underground parking and parking place

Parking

Type of parking facilities
Paid parking, public parking and resident's parking permits

VVE (Owners Association) checklist

Registration with KvK
Yes
Annual meeting
Yes
Periodic contribution
Yes (€ 208.00 per month)
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
Yes
Building insurance
Yes

Involved real estate agents

A funda user
J.F. Kennedylaan 54
5.0
I would not recommend this agent.
De inmetingen waren niet correct, de teksten waren beperkt. En dat terwijl makelaar ook claimde destijds bij aankoop betrokken te zijn geweest. Aantal kijkers : 1 … Onderhandelings geest naar koper toe: minimaal. Sterker, makelaar probeerde prijs nog lager te krijgen….. Misschien reeds bestaande interesse voor appartement, zodat geen actieve houding werd getoond naar andere kopers. Puur omdat we er snel vanaf wilde hebben we snel verkocht. Maar zeker niet door toedoen van makelaar. Dus aanrader: niet echt….
Expertise
5
Knowledge of the local market
5
Price / quality
5
Service and guidance
5
Reaction of Zagers makelaars-taxateurs o.z.
Geachte heer, Gelukkig kunnen wij vaststellen dat uw voorstelling van zaken niet klopt. Uiteraard kunnen wij hierover niet uitweiden, maar deze reactie willen wij graag geven. Wij hebben elkaar nooit gezien of gesproken vóór of tijdens het verkoopproces. Deze contacten verliepen namelijk met iemand anders die als verkoper optrad en die heeft ons kunnen bevestigen dat zij zeer tevreden zijn over het verkoopproces, zowel ten aanzien van de voorbereidingen als de uitvoering én afwikkeling daarvan. Ook het uiteindelijke verkoopresultaat is naar volle tevredenheid. Met vriendelijke groet, Ruud Zagers

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.