• Sold

Wilgenwede 10 2993 TB Barendrecht Meerwede Noordwest

Hightlighted features

  • 144 m² living area
  • 175 m² plot size
  • 4 bedrooms
Map
€ 489,000 k.k.

Sales history

Listed since
October 14, 2022
Date of sale
November 2, 2022
Term
2 weeks

Description

De vlinders fladderen nog net niet rond in je buik na het zien van deze uitgebouwde tussenwoning in het ó zo geliefde Carnisselande. Op deze woning word je toch direct STAPELVERLIEFD?

Airconditioning, rolluiken, dakkapel, een nieuwe ketel (2022), een splinternieuwe badkamer - dit jaar gedaan! - , nieuwe zonwering op de begane grond (2022), een geweldig leuke overkapping (2022) in de achtertuin en een dakterras op de tweede verdieping. Zomaar wat steekwoorden die je een beknopt beeld geven van jouw toekomstige huis. Kan het nóg beter? Zeker weten! De woning is uitgebouwd op de begane grond, waardoor je ca. 144 m2 naar eigen wens en smaak in kunt delen en in kunt richten. Er zijn vier slaapkamers en op de bovenste woonlaag een dakterras. Als je hier woont, kunnen die verhuisdozen voor goed achter slot en grendel laten verdwijnen, want hier woon je heel fijn!

In het populaire en geliefde Carnisselande vinden we de Wilgenwede, met op nummer 10 deze parel. Aan de rand van Meerwede Noord kent de woning een heerlijke ligging ten opzichte van scholen, openbaar vervoer, uitvalswegen en overige (dagelijkse) voorzieningen. Overdekt winkelcentrum Carnisse Veste ligt in de nabije omgeving en biedt veel shopplezier, want je haalt hier niet alleen je boodschappen, maar ook jouw nieuwe wintergarderobe of een heerlijke parfum. Ook vind je hier alle benodigde medische faciliteiten in het gezondheidscentrum waarin een huisarts, tandarts, apotheek en fysiotherapeut zijn gehuisvest. Een gezellig boek voor bij de openhaar haal je gemakkelijk bij de bibliotheek. Ook zijn er aan het Havenhoofd gezellige eetgelegenheden gevestigd. Tot slot is er ook ruimte voor ontspanning: aan de rand van de woonwijk loop je zo de natuurgebieden in en geniet je van al het moois bij de Gaatkens Plas of de Oude Maas.

Zijn die vlinders niet meer te ontkennen? Kom dan eens langs en wij weten zeker dat je na het betreden van de woning nóg verliefder wordt. Zou het kunnen denk je? Wij dagen je uit!

KORTE OMSCHRIJVING

Loungen | Lang, veel en gezellig borrelen | Koken

We hebben het hier over een ge-wel-dige begane grond. Niet alleen vanwege de afwerking, maar ook vanwege de afmetingen en indeling. Dat het geen doorsnee woonkamer is, was al erg snel duidelijk. Dit komt o.a. door de aanbouw, waardoor de woonkamer zo'n 45 m2 groot is. De gezellige haard, glas tot aan de grond en de ruimte in overvloed maken het hier echt af. Naar de tuin toe is een halletje met een vaste kastenwand. Pssst, last van koude voeten in de winter? Verleden tijd dankzij de vloerverwarming (hoofdverwarming). Achter de houten deuren ligt de landelijke keuken - geplaatst in een U-opstelling - en voorzien van de nodige inbouwapparatuur. Diverse apparatuur is in 2022 vervangen. Als je een echte theeliefhebber bent, dan klinkt het je als muziek in de oren dat er een Quooker aanwezig is. Hier zit je toch het liefst met je ontbijt, lunch en diner? Genietend van de rust en het groene zicht aan de voorkant van het huis. Nooit sta je hier ongezellig in je eentje te koken, want er neemt altijd wel iemand plaats aan de bar. Het is ook zó gezellig natuurlijk! "Of het al borreltijd is?' is een vraag die vast vaak gesteld zal worden.

Plattegrond erbij en intekenen maar die begane grond. Een vierkante, ronde of toch die ovale tafel? En een elementenbank of een hoekbank? Keuze (en vooral) opties en mogelijkheden genoeg!

Slapen | Ontspannen

Ook de eerste verdieping is lekker ruim te noemen. Met drie slaapkamers en een hele toffe badkamer (dit jaar vernieuwd!) is de ruimte goed benut. Er bevinden zich twee slaapkamers aan de tuinkant en de derde vind je voor. Ook een ruime slaapkamer. De twee grootste slaapkamers op deze verdieping zijn uitgerust met airco. De fantastische badkamer staat garant voor ontspanning na een drukke dag. Heerlijk thuiskomen! Dit jaar is de ruimte omgetoverd tot de badkamer die het nu is. Vink die grote klus maar van je lijstje af!

Nóg meer ruimte om te slapen | Zonnen op 't dakterras

Dat wordt vast een discussie wie de vierde slaapkamer mag gaan eigenen. Deze kamer is enorm aantrekkelijk dankzij de grootte, de dakkapel voor extra licht en ruimte en de toegang tot je eigen DAKTERRAS. Wie kan nu zeggen een eigen slaapkamer te hebben met terras? Nóg een voordeel: je slaapt hier koel dankzij de airconditioning. Nóg een extra reden dus! Op de voorzolder vind je een handige werk-/hobbyplek met vaste kasten en de aansluitingen voor de wasapparatuur en de opstelling van de cv-ketel. Het dakterras heeft een ligging op het westen en biedt fantastisch uitzicht over de groene omliggende omgeving. Tijdschrift uit de kast en beneden aan de bar bestel je een borrelplank en je middagen zijn gevuld!

Tuinliefhebbers opgelet | Veranda

Als de tuin je nog niet opgevallen was, moet je hem maar eens goed bestuderen. Een fijne tuin met ligging op het oosten en een praktische achterom. De veranda - met de knisperende houtkachel - biedt het hele jaar door een gezellige plek om met elkaar avonden te kletsen en spelletjes te doen. Dankzij de beglazing zit je hier ook tijdens een flinke regen- of sneeuwbui droog. Wat een TOP aanvulling op deze achtertuin! Aan de veranda grenst een houten berging. De zonwering aan de achtergevel is ook dit jaar geplaatst.

BEKNOPTE INDELING:
? Entree/hal met toiletruimte en meterkast;
?Woonkamer met glas tot aan de grond naar de tuin en gezellige gashaard;
?Praktisch halletje met vaste kastenwand en deur naar de tuin;
? Half open keuken in U-opstelling met bar en fijn uitzicht tijdens het koken;
? Achtertuin op het oosten met overkapping (2022) en praktische berging;
? Eerste verdieping met drie slaapkamers en een nieuwe badkamer;
? Badkamer (2022) met inloopdouche, wastafelmeubel en toilet;
?Tweede verdieping met extra slaapkamer met DAKTERRAS en opstelplaats voor de wasapparatuur en cv-combiketel;
? Dakterras met ligging op het westen.

Bijzonderheden:
Uitgebouwde parel aan de rand van Carnisselande;
Badkamer en veranda uit 2022;
Drie van de vier slaapkamers zijn voorzien van rolluiken;
Nieuwe buitenzonwering geplaatst in 2022;
Rolluiken, horren en airconditioning (2021) aanwezig;
Vaatwasser, koelkast (2021) en combi stoomoven zijn in (2022) geplaatst;
Bij woningen met een bouwjaar van 2000 of ouder nemen wij een ouderdomsclausule op in de koopovereenkomst;
Voorkeur oplevering: in overleg.

Algemeen:
Bouwjaar: 2000
Verwarming en warm water: CV-combiketel (Intergas, 2022)
Eigendom: Volle eigendom
Beglazing: Overal dubbele beglazing, triple beglazing aan de terraszijde op de bovenste verdieping
Kozijnen: Houten kozijnen
Tuin: Oosten
Dakterras: Westen

De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

De informatieverstrekking mag niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Het dient slechts als uitnodiging tot het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. De makelaar kan op generlei wijze aansprakelijk worden gesteld voor de over het object verstrekte informatie

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 489,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,396
Status
Sold

Construction

Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
2000
Type of roof
Shed roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
144 m²
Exterior space attached to the building
14 m²
External storage space
8 m²
Plot size
175 m²
Volume in cubic meters
425 m³

Layout

Number of rooms
5 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom
Bathroom facilities
Toilet
Number of stories
3 stories
Facilities
Air conditioning, outdoor awning, mechanical ventilation and rolldown shutters

Energy

Energy label
A What does this mean?
Insulation
Completely insulated
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)

Cadastral data

BARENDRECHT B 6562
Cadastral map
Area
175 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road and in residential district
Garden
Back garden and front garden
Back garden
72 m² (12 meter deep and 6 meter broad)
Garden location
Located at the east accessible via the rear
Balcony/roof garden
Roof terrace present

Storage space

Shed / storage
Detached wooden storage

Parking

Type of parking facilities
Public parking

Involved real estate agent

NVM selling agent

Delta NVM Makelaars

Call 0180-200002
A funda user
Wilgenwede 10
9.3
I would recommend this agent.
Delta makelaars is zeer deskundig en kent de markt goed, waardoor we de juiste prijs voor onze woning hebben ontvangen. zeer vriendelijk en bekwaam maakt niet uit met wie je sprak van het kantoor. van mij een dikke puim.
Expertise
9
Knowledge of the local market
10
Price / quality
8
Service and guidance
10
Reaction of Delta NVM Makelaars
Beste verkopers, Ontzettend bedankt voor deze positieve en hartelijke beoordeling! Ook wij hebben het contact tijdens het gehele verkoopproces als positief ervaren en wensen jullie alvast heel veel woonplezier in de toekomstige woning toe! Nogmaals dank voor het vertrouwen in ons kantoor. Hartelijke groet, Team Delta NVM Makelaars

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.