• Sold

Orionsingel 282 6832 GM Arnhem Eimersweide

Hightlighted features

  • 89 m² living area
  • 3 bedrooms
Map
€ 225,000 k.k.

Sales history

Listed since
October 4, 2022
Date of sale
November 1, 2022
Term
4 weeks

Description

Kijken is verliefd worden! Het 4-kamerappartement is naar alle maatstaven van deze tijd bewoond. Het heeft een mooie houtkleurige laminaatvloer, moderne keuken en een balkon op het zuiden over de gehele breedte van het appartement. 

Bijzonderheden: 
+ Woonoppervlakte: 89 m2
+ 3 slaapkamers
+ Ruime, moderne keuken
+ Royale woonkamer (ca. 32 m2)
+ Balkon over de gehele breedte van het appartement (8.35m)
+ Voorzien van lift
+ Gunstig gelegen t.o.v. diverse voorzieningen
+ Separate berging in de onderbouw
+ Parkeergelegenheid aan de voorzijde van het gebouw en in de directe omgeving
+ Actieve en gezonde Vereniging van Eigenaars
+ Servicekosten; € 150,= per maand
+ Energielabel B

Wil je alvast binnenkijken? Bekijk nu de fraaie virtuele bezichtiging

Indeling
Begane grond:
Via de entree met bellenbord, intercom en brievenbussen, kan je met de lift of het trappenhuis naar de tweede verdieping gaan. 

Tweede verdieping: 
Binnenkomend in de hal valt de fraaie lichte houtkleurige laminaatvloer op. Aan de linkerkant is er toegang tot de ouderslaapkamer (ca. 13m2) en de meterkast. Recht doorlopend kom je in de royale woonkamer (ca. 32 m2) met toegang tot een ruim balkon over de volle breedte (ca. 8 m2). Aan de voorzijde van het appartement is de moderne keuken gesitueerd voorzien van inductiekookplaat met ingebouwde afzuiging, koelkast, vaatwasser en de mogelijkheid voor het plaatsen van een vriezer en een oven/magnetron. De open 2e hal in de woonkamer biedt aan de linkerkant toegang tot de badkamer (ca. 2 m2) deze badkamer is voorzien van een douchecabine en een wastafel met wastafelmeubel. In deze hal bevinden zich eveneens een separate toiletruimte, berging voor de cv-opstelling en een kast met de witgoedaansluiting. Aan de rechterkant biedt de open hal toegang tot 2 slaapkamers (ca. 7 en 9 m2).

Locatie:
Het appartement ligt in de vriendelijke buurt Eimersweide, in een rustige en groene omgeving. Rondom je wonen gezinnen, senioren en starters, een gezellige mix van bewoners dus. Vanuit het appartement loop je zo naar het Immerloo Park waar je heerlijk kunt wandelen of hardlopen. Boodschappen doen? In 5 minuten loop je naar het winkelcentrum Kronenburg waar je alles vindt wat je nodig hebt. Van supermarkten tot boetieks, speciaalzaken, de bibliotheek en het stadskantoor. Loop je naar rechts, dan kom je op winkelcentrum de Drieslag waar elke woensdag warenmarkt is. De bushalte is aan de overkant van de weg, net als zwembad de Grote Koppel, Decathlon en de klimhal. In 10 minuten fiets je naar Arnhem centrum. Wil je de stad uit? Dan rijd je binnen no-time de ring van Arnhem op richting de A325, A12 en A50.

Aanvaarding: in overleg

Brochure:
Meer informatie tref je aan in onze uitgebreide kleurenbrochure met plattegronden. Deze is te downloaden of wij kunnen deze mailen.

Bezichtiging:
Je kunt een bezichtiging aanvragen via Funda.

Via onze livechat zijn wij bereikbaar op onze website:
- van maandag tot en met vrijdag van 17.00 - 23.00 uur.
- zaterdag en zondag van 09.00 - 23.00 uur.

Disclaimer:
De genoemde maten en oppervlakten zijn circa maten. Verschil tussen de werkelijke en opgegeven circa maten/oppervlakten geven geen aanleiding tot enige rechtsvordering tot vergoeding ter zake. Aan de inhoud van deze specificaties kunnen geen rechten worden ontleend.

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 225,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,528
Service charges
€ 150 per month
Status
Sold

Construction

Type apartment
Galleried apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1970
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing

Surface areas and volume

Areas
Living area
89 m²
Exterior space attached to the building
8 m²
External storage space
8 m²
Volume in cubic meters
284 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower
Number of stories
1 story
Located at
3rd floor
Facilities
Outdoor awning, elevator, passive ventilation system and TV via cable

Energy

Energy label
B What does this mean?
Insulation
Double glazing and insulated walls
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Intergas (gas-fired combination boiler from 2011, to rent)

Cadastral data

ARNHEM W 2041
Cadastral map
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
Balcony/roof garden
Balcony present

Storage space

Shed / storage
Built-in
Facilities
Electricity

Parking

Type of parking facilities
Public parking

VVE (Owners Association) checklist

Registration with KvK
Yes
Annual meeting
Yes
Periodic contribution
Yes
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
Yes
Building insurance
Yes

Involved real estate agents

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.