Arent Janszoon Ernststraat 17 1083 GP Amsterdam

  • Sold
€ 845,000 k.k.

Description

Helemaal af, om door een ringetje te halen, instapklaar… En zo kunnen we nog wel even doorgaan over dit compleet gerenoveerde appartement!

Je beschikt hier over een ruime woonkamer met luxe in visgraat gelegde houten vloerdelen, nieuwe moderne keuken, 3 ruime slaapkamers en een recent vernieuwde badkamer. Tel daar het grote balkon op het zuiden en de ligging nabij de Zuidas bij op en het plaatje is compleet!

Mag jij dit binnenkort jouw thuis noemen?

Kom binnen, je voelt je direct thuis…
Je komt het appartement binnen in een goed bemeten hal met toegang tot een inpandige berging, het toilet, de badkamer, het drietal slaapkamers en natuurlijk de sfeervolle living.

Wonen en ontspannen…
Laten we beginnen in de woonkamer, daar waar het dagelijkse leven zich vanaf nu grotendeels zal gaan afspelen. Het geheel is zeer licht dankzij de grote raampartijen en op de vloer liggen houten vloerdelen in een visgraat motief. De wanden zijn voorzien van strak stucwerk in lichte kleuren, waarbij ook de open haard op een smaakvolle manier is weggewerkt in de muur.

In de woonkamer heb je voldoende ruimte voor een grote zithoek, waar je een comfortabele bank gevuld met zachte kussens en warme plaids kunt plaatsen. Een heerlijke plek om te ontspannen!

Koken met sterren…
Daarnaast is er nog genoeg ruimte voor een gezellige eethoek, naadloos aansluitend op de open keuken. Deze luxe open keuken is geplaatst in een rechte wandopstelling en een groot kookeiland. In de keuken ben je voorzien van alle denkbare inbouwapparatuur, waardoor jij in een mum van tijd een lekkere maaltijd op tafel kunt zetten.

Uitgerust ontwaken…
In het appartement zijn drie grote slaapkamers aanwezig. Ook hier weer de dezelfde, keurige afwerking en vanuit twee van de kamers heb je toegang tot het balkon. In één van de kamers ben je voorzien van een fantastische kastruimte, waar jij al je kleding en schoenen netjes kunt opbergen.

Baden in luxe…
De badkamer is recent vernieuwd en deze heeft een moderne, stijlvolle uitstraling. In de badkamer beschik je over een tweede toilet, dubbel wastafelmeubel, douche en een ligbad waarin je de dag relaxed kunt afsluiten. In de badkamer is een mooi afgeschermde ruimte voor het witgoed.

De zon op je gezicht…
Er is een woningbreed en dus zeer ruim balkon aanwezig, met een ligging op het zuiden. Vanaf het balkon kun je genieten van het mooie groene uitzicht. Zet een leuke tuinset neer, pak een verkoelend drankje en geniet!

Op een toplocatie…
Het appartement is gelegen in Buitenveldert, nabij de Zuidas, tussen Amsterdam-Zuid en Amstelveen. Het appartement is gelegen op een rustige locatie met op loopafstand het winkelcentrum Gelderlandplein. Hier heeft men een divers aanbod van horeca- en winkelgelegenheden.

Centrale locatie in Buitenveldert nabij Station Zuid/WTC, Station Rai en de Zuidas. Er is veel groen in de omgeving zoals het Amstelpark en Amsterdamse bos. Goede verbindingen met het openbaar vervoer en een snelle verbinding naar luchthaven Schiphol. Met de auto is de ring A10 snel bereikbaar en is er voldoende parkeergelegenheid op straat.

Deze woning heeft een definitief energielabel, te weten C. Deze verloopt op 08-06-2028.

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 845,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 6,213
Service charges
€ 358 per month
Status
Sold

Construction

Type apartment
Residential property with shared street entrance (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1969
Accessibility
Accessible for seniors
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing

Surface areas and volume

Areas
Living area
136 m²
Exterior space attached to the building
23 m²
External storage space
9 m²
Volume in cubic meters
455 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Bath, shower and toilet
Number of stories
1 story
Located at
3rd floor
Facilities
Elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system and TV via cable

Energy

Energy label
C What does this mean?
Insulation
Double glazing
Heating
Communal central heating
Hot water
Central facility

Cadastral data

AMSTERDAM AK 3744
Cadastral map
Ownership situation
Municipal ownership encumbered with long-term leaset (end date of long-term lease: 30-11-2091)
Fees
Paid until 30-11-2091

Exterior space

Location
Alongside a quiet road and freestanding location
Balcony/roof garden
Balcony present

Storage space

Shed / storage
Storage box

Parking

Type of parking facilities
Paid parking and resident's parking permits

VVE (Owners Association) checklist

Registration with KvK
Yes
Annual meeting
Yes
Periodic contribution
Yes
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
Yes
Building insurance
Yes