• Sold

Fritz Conijnstraat 18 -1 1063 CD Amsterdam Slotermeer-Noordoost

Hightlighted features

  • 58 m² living area
  • 1 bedroom
Map
€ 300,000 k.k.

Sales history

Listed since
March 30, 2023
Date of sale
April 24, 2023
Term
3 weeks

Description

Vandaag is je geluksdag! Dit instapklare appartement aan de Fritz Conijnstraat 18-1 in Amsterdam zou zomaar eens jouw nieuwe thuis kunnen worden.

Het appartement beschikt over een instapklare basis, waardoor jij alleen nog hoeft na te denken hoe je het geheel gaat inrichten. Je kunt rekenen op een ruime woonkamer, nette keuken, één slaapkamer, compleet ingerichte badkamer en maar liefst twee balkons.

Laat deze unieke kans niet aan je voorbij vliegen. Bel snel voor een afspraak!

Indeling

Begane grond
Het appartement beschikt op de begane grond over een afsluitbare berging. Ideaal voor het stallen van je fiets/scooter e.d.

Tweede verdieping
Je loopt door de hal lang de slaapkamer, toiletruimte en de meterkast door naar de woonkamer. Op de vloer ligt laminaat en de gehele woning is voorzien van stucwerk op de wanden.

De woonkamer is lekker ruim van formaat en licht door de ramen in de voor- en achtergevel. Door de ruime indeling kun je hier met gemak een ontspannen loungehoek en een eettafel plaatsen. Indien gewenst zou je de woonkamer kunnen splitsen waardoor er een extra slaapkamer ontstaat.

Via de open doorloop staan de woonkamer en de keuken in leuk contact met elkaar. De keuken staat in een rechte wandopstelling en is voorzien van een mooi werkblad, stoomoven, koelkast, vaatwasser en de cv-opstelling.

Het appartement beschikt over een slaapkamer. Hier ben je voorzien van een vaste kast, waar je je garderobe netjes kunt opbergen.

Kom verder naar verzorgde badkamer. De ruimte is volledig betegeld met vloerverwarming en ingericht met een jacuzzi ligbad, stoomcabine, wastafel en de witgoedaansluiting. Terug in de hal is een aparte toiletruimte te vinden.

Het grote pluspunt aan dit appartement zijn de twee balkons. Eén op het oosten en één op het westen – zodoende kun jij heerlijk meebewegen met de zon.

Omgeving
De woning is gelegen in een kindvriendelijke wijk aan een rustige weg in Slotermeer. Er is voldoende parkeergelegenheid in de buurt. Op 5 minuten loopafstand is station Sloterdijk en met 15 minuten fietsen ben je in hartje centrum. Scholen, winkels en de markt zijn in de directe omgeving en het Westerpark is ook dichtbij. De woning is goed bereikbaar via openbaar vervoer en gelegen aan uitvalswegen op korte afstand van de ring.
U bent 15 minuten op Schiphol met de trein, hoe handig is dat!

Bijzonderheden
- Extra slaapkamer mogelijk
- Nieuwe keuken, leidingen, vloer, stucwerk, dubbele beglazing (aan achterkant komt nog en voorkant is al gedaan);
- Lage energiekosten;
- Externe bergruimte aanwezig;
- Heerlijk licht appartement;
- Twee balkons oost en west gelegen. Altijd zon aanwezig!!;
- Actieve vereniging van eigenaren;
- 3 minuten lopen naar Sloterdijk;
- Vaste notaris Albers en van Tienen;
- Energielabel C.
- Dichtbij het Sloterplas
- Oplevering in overleg

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 300,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,172
Service charges
€ 146 per month
Status
Sold

Construction

Type apartment
Apartment with shared street entrance (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1955
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing

Surface areas and volume

Areas
Living area
58 m²
Other space inside the building
1 m²
Exterior space attached to the building
6 m²
External storage space
5 m²
Volume in cubic meters
195 m³

Layout

Number of rooms
2 rooms (1 bedroom)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Jacuzzi and steam cabin
Number of stories
1 story
Located at
2nd floor
Facilities
Passive ventilation system and TV via cable

Energy

Energy label
C What does this mean?
Insulation
Partly double glazed and floor insulation
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit (gas-fired, in ownership)

Cadastral data

SLOTEN D 10397
Cadastral map
Ownership situation
Municipal ownership encumbered with long-term leaset (end date of long-term lease: 30-04-2029)
Fees
€ 51,39 per year

Exterior space

Location
Alongside a quiet road and in residential district
Balcony/roof garden
Balcony present

Storage space

Shed / storage
Storage box

Parking

Type of parking facilities
Public parking and resident's parking permits

VVE (Owners Association) checklist

Registration with KvK
Yes
Annual meeting
Yes
Periodic contribution
Yes
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
Yes
Building insurance
Yes

Involved real estate agent

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.