• Sold

Rembrandtweg 382 1181 HC Amstelveen Elsrijk Oost

Hightlighted features

  • 105 m² living area
  • 2 bedrooms
Map
€ 550,000 k.k.

Sales history

Listed since
October 10, 2022
Date of sale
October 28, 2022
Term
2 weeks

Description

Unieke kans om in een van de meest gewilde benedenwoningen met verrassend ruime achtertuin van Amstelveen te wonen!

English text below

In het populaire Elsrijk ligt dit keurig bewoonde beneden-appartement met 2 ruime slaapkamers, royale woonkamer (voormailig en suite) met een originele Bruynzeel houten vloer. Verrassend ruim is de zonnige achtertuin van meer dan 100 m2. Aan de achtergevel zijn zonneschermen en een rolluik bevestigd ter hoogte van de slaapkamer. Ter hoogte van de woonkamer is een 'buitenkamer' gecreëerd. Deze kan windvrij gemaakt worden met screens, zodat er nog gezellig buiten gezeten kan worden ook als het weer wat frisser wordt.

De compacte U-vormige moderne keuken is compleet met diverse inbouwapparatuur en afgewerkt in een neutrale lichte kleurstelling. De ruime badkamer beschikt over een 2e toilet, een wastafelmeubel met handige lades en een dubbele wastafel. ook is er een brede inloopdouche met 2 douches. De woning ligt aan de ventweg van de Rembrandtweg, op loopafstand van winkels van het Stadshart en de winkelstrip aan de Rembrandtweg. Het appartement is geheel voorzien van dubbele beglazing en beschikt over energielabel C

Kortom: een heerlijk woning met heel veel mogelijkheden!

Indeling:
Voortuin, centrale entree met trappenhuis naar de 2 andere bovenwoningen, bellenbord en postbussen, hal met meterkast en toegang tot verschillende vertrekken, ruime berging onder de trap met c.v.-installatie (Nefit), slaapkamer voorzijde met vaste kast, slaapkamer tuinzijde aan de achtergevel uitgebouwd met vaste bergkasten en openslaande deur naar tuin. ruime badkamer voorzien van wastafelmeubel met dubbele wastafel, toilet en inloopdouche met 2 douches. Toiletruimte tot aan het plafond betegeld met vrijhangend toilet en fonteintje, Compacte en nette keuken in U-vorm aan de tuinzijde met o.a. afzuigkap, inductie kookplaat, 1, 5 spoelbak, vaatwasser (Siemens en oven (Atag). Toegang tot tuin. Woonkamer (voormalig en suite) met vaste kast en toegang tot achtertuin. Ruime achtertuin met achterom en toegang tot stenen berging.

Omgeving:
Het appartement is gelegen in de populaire wijk Elsrijk en op loopafstand van de winkelstrip aan de Rembrandtweg met o.a. een Jumbo supermarkt, slagerij, boekhandel en stomerij Tevens bent u ook op loop/fietsafstand van het gezellige Stadshart met vele winkelvoorzieningen maar ook horeca, het theater, het Cobra-museum, etc. Er zijn plannen om een Pathé bioscoop te gaan bouwen naast het busstation. In Elsrijk is ook het openlucht theater met een aantal voorstellingen in de zomerperiode. Met de auto bent u zo op de A9 richting Utrecht, Amsterdam of Haarlem. In de nabijheid van het Amsterdamse Bos. Openbaar vervoer (lijn 5, Amstelveenlijn) naar Amsterdam is ook op fiets/loopafstand.

Bijzonderheden:
- Het gehele appartement is voorzien van dubbele beglazing
- Energielabel C
- Gelegen op eigen grond, dus geen erfpacht
- Servicekosten bedragen ca. € 150,- per maand (o.a. reservering groot onderhoud, opstalverzekering, schoonmaken algemene ruimtes)
- Actieve VvE
- Eigen c.v.-installatie (Nefit, ca. 2013, jaarlijks onderhouden)
- Centraal gelegen t.o.v. voorzieningen zoals winkels, openbaar vervoer en gezondheidscentrum Zonnestein
- Aan de achterzijde voorzien van zonneschermen
- Parkeren met een bewonersvergunning á € 40,- per maand
- Oplevering in overleg.

*******************
If you like gardening and want to live on ground level, this is the ideal appartment for you! It has two good size bedrooms, a bathroom with two showers, the kitchen is petite but all the equipment is there. The livingroom comes with an attached diningroom. The appartment offers a multitude of possibilities and is on walking distance of Amstelveens Stadshart and the Jumbo supermarket at Rembrandtweg. Parking is possible with a residence permit of € 40,- a year. No ground lease. This appartment is definitely worth viewing!

-

Features

Transfer of ownership

Last asking price
€ 550,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 5,238
Status
Sold
VVE (Owners Association) contribution
€ 150.00 per month

Construction

Type apartment
Ground-floor apartment (apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1957
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
105 m²
Exterior space attached to the building
8 m²
External storage space
5 m²
Volume in cubic meters
378 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (2 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Toilet
Number of stories
1 story
Located at
Ground floor

Energy

Energy label
C What does this mean?
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
Nefit (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)

Cadastral data

AMSTELVEEN H 12371
Cadastral map
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
In residential district
Garden
Back garden and front garden
Back garden
108 m² (11,3 meter deep and 11,2 meter broad)
Garden location
Located at the west accessible via the rear

Storage space

Shed / storage
Detached brick storage

Parking

Type of parking facilities
Paid parking, public parking and resident's parking permits

VVE (Owners Association) checklist

Registration with KvK
Yes
Annual meeting
Yes
Periodic contribution
Yes (€ 150.00 per month)
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
No
Building insurance
Yes

Involved real estate agents

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.