Rochussenstraat 267 a 3021 NX Rotterdam Middelland

Hightlighted features

  • 158 m² living area
  • 3 bedrooms
Map

Description

Gelegen aan de Rochussenstraat vind je dit prachtige dubbele bovenhuis met uniek uitzicht op de Euromast en Little C. De woning bevindt zich in het Nieuwe Westen. Op loopafstand vind je het Euromastpark en het historische Delfshaven.

Het Nieuwe Westen is gebouwd rond 1900 en heeft een bijzondere mix van wonen met grootstedelijke allure én typische volksbuurten. In de wijk liggen de statige Heemraadssingel en de ongedwongen Pupillenstraat. Het Nieuwe Westen is de grootste wijk van het gebied! Er is een groot aanbod betreft eetgelegenheden, cafes, winkels en koffietentjes. Diverse supermarkten, avondwinkels en toko’s liggen in de directe omgeving. Daarnaast is de woning gunstig gelegen ten opzichte van de binnenstad, het openbaar vervoer (1 minuut lopen naar metrostation Coolhaven), het Erasmus MC en de uitvalswegen (A13/A20). Behoefte aan een groen uitstapje en ontsnapping? Bezoek Het Park bij de Euromast, het Vroesenpark, wandel langs de Heemraadsingel of neem een kijkje bij één van de vele musea die de stad rijk is. Altijd leuk! Voor kinderen zijn naast de speeltuin voor de deur diverse speeltuinen in het Heemraadspark en bereik je binnen no time Diergaarde Blijdorp.

Indeling
Tweede verdieping:
Eigen entree en door middel van de gestoffeerde trap kom je aan bij de tweede verdieping en tevens de overloop. De toog in de overloop leunt zich als een perfecte plek om je jassen op te hangen. Verder biedt de overloop toegang tot het nette betegelde toilet en de werkkamer met uitzicht op Little C. Deze kamer kan prima ingedeeld worden als kinderkamer, slaapkamer of kastenkamer.

De woonkamer is heerlijk licht doordat er aan zowel de voor- én achterzijde grote raampartijen zijn gevestigd. Aan de achterkant van de woonkamer bevindt zich een ruim opgezette eethoek. Wat opvalt zijn de adembenemende plafondlijsten. Deze zorgen voor een mooie karakteristieke uitstraling. Gescheiden van de woonkamer vind je de gesloten keuken met een ruim balkom en een fijn uitzicht. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur van het merk Miele en Bertazzoni en een onderhoudsvrij rvs blad van Boffi. Door de enorme hoogte voelt deze gesloten keuken erg ruim aan.

Derde verdieping
De derde verdieping is voorzien van een prachtige houten Hongaarse punt vloer. Het dakraam op de overloop zorgt voor veel daglicht. Aan de voorzijde is de grote (maar dan echt groot) slaapkamer met aangrenzende garderobe te vinden. Via de houten trap kan het dak worden bereikt waarbij er een mogelijkheid is tot het realiseren van een dakterras. Aan de achterzijde is een tweede slaapkamer te vinden. Via de openslaande deuren kan het balkon worden betreden waar je de vogeltjes hoort fluiten! Op deze verdieping bevindt zich een fijne badkamer. Deze is voorzien van een wasmeubel, inloopdouche en radiator.

Terugkomend bij de overloop geeft deze je tevens toegang tot het tweede toilet met fontein en een afgesloten wasruimte.

Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1907;
- Gelegen op eigen grond;
- Woonoppervlakte ca. 158 m2;
- Nabij het centrum;
- Mogelijkheid tot een dakterras;
- Actieve V.v.E. met een maandelijkse bijdrage van € 150,-;
- In de koopovereenkomst wordt een ouderdoms- en funderingsclausule opgenomen;
- Oplevering in overleg.

Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woninginformatie. Metz Real Estate is de makelaar van de verkoper. Wij adviseren u uw eigen aankoopmakelaar mee te nemen voor uw belangenbehartiging bij de aankoop van uw toekomstige huis.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 600,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 3,797
Listed since
2 months
Status
Available
Acceptance
Available in consultation
VVE (Owners Association) contribution
€ 150.00 per month

Construction

Type apartment
Upstairs apartment (double upstairs apartment)
Building type
Resale property
Year of construction
1907
Type of roof
Flat roof covered with asphalt roofing

Surface areas and volume

Areas
Living area
158 m²
Other space inside the building
3 m²
Exterior space attached to the building
8 m²
Volume in cubic meters
563 m³

Layout

Number of rooms
4 rooms (3 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 2 separate toilets
Bathroom facilities
Shower
Number of stories
2 stories
Located at
2nd floor
Facilities
Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system and TV via cable

Energy

Energy label
G What does this mean?
Insulation
Partly double glazed
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler
CH boiler
In ownership

Cadastral data

DELFSHAVEN C 5718
Cadastral map
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed surrounding view
Balcony/roof garden
Balcony present

Parking

Type of parking facilities
Paid parking, public parking and resident's parking permits

VVE (Owners Association) checklist

Registration with KvK
Yes
Annual meeting
Yes
Periodic contribution
Yes (€ 150.00 per month)
Reserve fund present
Yes
Maintenance plan
Yes
Building insurance
Yes

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.

Rochussenstraat 267 a

€ 600,000 k.k.