Boerhoorn 28 7861 BW Oosterhesselen Oosterhesselen

Hightlighted features

  • 240 m² living area
  • 1,172 m² plot size
  • 4 bedrooms
Map

Description

OP PRACHTIGE HOEKKAVEL VAN 1.172M² GELEGEN FRAAI VORMGEGEVEN VRIJSTAAND WOONHUIS MET O.A. SLAPEN EN BADEN OP DE BEGANE GROND EN EEN AANGEBOUWDE GARAGE, BERGING EN CARPORT.

Virtueel al te bezichtigen! Deze woning heeft een unieke eigen website met onder andere een virtuele tour. Druk rechts op 'Download Brochure' en kom alles te weten van de woning en de omgeving!

In een ruim opgezette woonwijk, in het mooie authentieke esdorp Oosterhesselen vindt u deze keurig onderhouden fraai vormgegeven vrijstaande woning. De woning, gelegen aan een boom-groensingel en nagenoeg aan de rand van het dorp, heeft een gebruiksoppervlakte van ca. 279m² met het gehele woonprogramma op de begane grond.

Eenmaal binnen zult u verrast zijn door onder andere de enorme ruimte, de praktische indeling en de vele lichtinval die de woning biedt. Het gevoel van 'thuis komen' ! De prachtige tuin die op het zuidwesten is gesitueerd draagt hier zeker haar steentje aan bij: rust, ruimte en optimale privacy. De kavelgrootte is 1.172m².

OMGEVING
Het dorp Oosterhesselen kent goede basisvoorzieningen. Er is een basis- en een middelbare school, kinderopvang, supermarkt en een gezondheidscentrum. Het dorp is trots op zijn actieve verenigingsleven en sportieve voorzieningen waaronder een sporthal, tennishal, sport- fitnesscentrum en sportvelden. In de nabije omgeving van Oosterhesselen liggen diverse natuurgebieden zoals Landgoed De Klencke en het uitgestrekte staatsbos van Gees. Oosterhesselen maakt deel uit van de gemeente Coevorden en is goed bereikbaar via de A37. Daarnaast is er een goede busverbinding naar de (NS-) stations van Hoogeveen en Emmen. Het zal u aan niets ontbreken, optimaal woongenot in een prachtig Drents esdorp.

INDELING
Begane grond: entree, hal ,toilet, slaap-werkkamer, 2e slaapkamer (ca. 14¼m²), gemoderniseerde badkamer v.v. inloopdouche, ligbad, dubbele wastafel en designradiator, 3e slaapkamer (ca. 20m²), royale tuingerichte woonkamer (ca. 49m²) met sfeer-gashaard, 'tuinkamer' met aangebouwde serre, dichte keuken v.v. inbouwkeuken, bijkeuken met doorgang naar garage (ca. 6,9x3,5mtr.) met doorgang naar berging.
Verdieping: overloop, ruime 4e slaapkamer (ca. 17m²), zolderruimte met CV opstelling en desgewenst de mogelijkheid voor extra kamer.

INFO
- bouwjaar 1991
- uitgebouwd in 1999 (keuken vergroot en extra berging)
- inhoud ca. 980m³
- woonoppervlakte ca. 240m²
- overige inpandige ruimte ca. 39m²
- gebouw gebonden buitenruimte ca. 41m²
- perceeloppervlakte 1.172m³
- woonhuis volledig geïsoleerd
- woonkamer, keuken, hal, badkamer en wc v.v. vloerverwarming
- woonkamer v.v. rookkanaal (thans sfeer-gashaard)
- nieuwe geglazuurde dakpannen d.d. 2016
- ouderslaapkamer v.v. schuif-kastenwand
- bron (-7/8 mtr.) met sproei installatie (7 pop-ups) aanwezig en computer gestuurd
- aanvaarding in overleg

Toelichting meting gebruiksoppervlakte
Onze meetinstructie is gebaseerd op NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 625,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 2,604
Listed since
6+ months
Status
Available
Acceptance
Available in consultation

Construction

Kind of house
Villa, detached residential property
Building type
Resale property
Year of construction
1991
Accessibility
Accessible for seniors
Type of roof
Combination roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
240 m²
Other space inside the building
39 m²
Exterior space attached to the building
41 m²
Plot size
1,172 m²
Volume in cubic meters
980 m³

Layout

Number of rooms
7 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Bath, shower and toilet
Number of stories
2 stories
Facilities
Optical fibre, mechanical ventilation, sliding door and TV via cable

Energy

Energy label
C What does this mean?
Insulation
Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
Heating
CH boiler, gas heater and partial floor heating
Hot water
CH boiler
CH boiler
Remeha Quinta HR (gas-fired combination boiler from 2005, in ownership)

Cadastral data

OOSTERHESSELEN F 1001
Cadastral map
Area
1.172 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road, sheltered location, In wooded surroundings and in residential district
Garden
Surrounded by garden and sun terrace

Storage space

Shed / storage
Attached brick storage
Facilities
Electricity

Garage

Type of garage
Attached brick garage and carport
Capacity
2 cars

Parking

Type of parking facilities
Parking on private property

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.

Boerhoorn 28

€ 625,000 k.k.