• Sold under reservation

Akeleistraat 14 1817 CK Alkmaar Bergerhof en Blaeustraatkwartier

Hightlighted features

  • 78 m² living area
  • 63 m² plot size
  • 4 bedrooms
Map

Description

Voor wie niet te veel aan een huis wil doen is dit een uitgelezen kans!
In deze splitlevelwoning zijn nagenoeg alle kozijnen uitgevoerd in kunststof en uiteraard voorzien van dubbele beglazing. Ook de gevels en het dak zijn deels geïsoleerd, een pré in deze tijd.
De woning betreft “het grotere type”, dus beschikt over voldoende ruimte. Naast het souterrain is de woning voorzien van maar liefst vier (slaap)kamers. De keuken is modern uitgevoerd en voorzien van inbouwapparatuur. Vanuit de woonkamer is de achtertuin bereikbaar. Deze is zeer gunstig gelegen op het westen (middag- en avondzon).
De woonwijk Bergerhof is een gezellige en kindvriendelijke wijk. Het NS Station bevindt zich op een paar minuten loopafstand. Ook het gezellige centrum van Alkmaar, uitvalswegen en park De Oude Kwekerij zijn op korte afstand bereikbaar.

Indeling:

Voortuin:
Voor de woning is (met vergunning) een overkapping geplaatst voor fietsen en scooters.

Begane grond:
Entree met toegang tot de keuken. Deze is voorzien van een vrij nieuw keukenblok met inbouwapparatuur en een fraai werkblad, uitgevoerd in granito. De grote lades bieden ruimte voor servies en voorraad. Er is een trapje naar de eetkamer (souterrain). Direct naast de voordeur bevindt zich het modern uitgevoerde toilet.

Souterrain:
Zowel vanuit de hal als vanuit de keuken is het souterrain bereikbaar. Vlak naast het trappetje staan de wasmachine en droger opgesteld. Daarnaast bevindt zich een afsluitbare berging met een kleine werkbank. Het souterrain is voorzien van een raampje.

Eerste niveau:
De woonkamer is middels een trapje bereikbaar en heeft zicht op de achtertuin. De vierkante vorm biedt meerdere indelingsmogelijkheden. Via een kunststof pui is de tuin bereikbaar.

Tweede niveau:
Boven de hal is de badkamer gelegen. Deze is voorzien van een wastafelmeubel en een douchehoek. De uitvoering is modern en er is voldoende ventilatie via het raam en de mechanische ventilatie.
Naast de badkamer is de eerste slaapkamer bereikbaar. Deze heeft prima afmetingen.

Derde niveau:
Omdat deze woning het grotere type betreft zijn er op dit niveau twee slaapkamers aanwezig. Beide kamers zijn voorzien van laminaat en paneeldeuren.

Vierde niveau:
Op dit niveau is een ruime dakkapel geplaatst, waardoor er een goed beloopbare overloop met bergruimte en een doorloop naar de zolderkamer is gecreëerd.

Vijfde niveau:
Middels een schuifdeur is de laatste kamer bereikbaar. Ook deze kamer is voorzien van een riante (kunststof) dakkapel met een elektrisch bedienbaar rolluik. De houten vloer draagt bij aan de warme sfeer en achter de schuifdeuren bevindt zich een kledingkast.

Tuin:
Achter de woning is een fijne tuin gelegen van maar liefst 7,5 meter diep. Bovendien is de tuin zeer gunstig gelegen op het westen (middag- en avondzon). Er is een achterom, wat vrij uniek is in deze wijk.
Op de achtergevel van de woning is er een elektrisch bedienbaar zonnescherm geplaatst.

Bijzonderheden:
• Groter type splitlevelwoning.
• Nagenoeg geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas.
• Voor- en achtergevel zijn gereinigd en gevoegd.
• Moderne keuken met een mooi, granito werkblad.
• Vier slaapkamers en een souterrain.
• Het sanitair is van een recente datum.
• In de kruipruimte onder de keuken bevindt zich een warmwaterboiler.
• De schoorsteen is in de jaren '90 opnieuw opgebouwd.
• Voorzien van twee dakkapellen.
• Fietsenoverkapping met vergunning.
• Parkeervergunningstelsel van toepassing.
• Gelegen in een kindvriendelijke wijk nabij het NS Station.
• Het centrum, uitgaansgelegenheden, recreatiepark De Oude Kwekerij en uitvalswegen zijn op korte afstand bereikbaar.

Features

Transfer of ownership

Asking price
€ 315,000 kosten koper
Asking price per m²
€ 4,038
Original asking price
€ 330,000 kosten koper
Listed since
4 months
Status
Sold under reservation
Acceptance
Available in consultation

Construction

Kind of house
Single-family home, row house
Building type
Resale property
Year of construction
1942
Specific
Partly furnished with carpets and curtains
Type of roof
Gable roof covered with roof tiles

Surface areas and volume

Areas
Living area
78 m²
Other space inside the building
14 m²
Plot size
63 m²
Volume in cubic meters
282 m³

Layout

Number of rooms
6 rooms (4 bedrooms)
Number of bath rooms
1 bathroom and 1 separate toilet
Bathroom facilities
Shower
Number of stories
5 stories and a basement
Facilities
Outdoor awning, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters and TV via cable

Energy

Energy label
C What does this mean?
Insulation
Roof insulation and double glazing
Heating
CH boiler
Hot water
CH boiler and electrical boiler
CH boiler
Nefit HR combi Proline (gas-fired combination boiler from 2013, in ownership)

Cadastral data

ALKMAAR C 6672
Cadastral map
Area
63 m²
Ownership situation
Full ownership

Exterior space

Location
Alongside a quiet road, sheltered location and in residential district
Garden
Back garden and front garden
Back garden
29 m² (7,47 meter deep and 3,88 meter broad)
Garden location
Located at the west accessible via the rear

Parking

Type of parking facilities
Paid parking and resident's parking permits

Map

Map is loading...

Cadastral boundaries Buildings

Travel time

See how long it takes you to travel from this house to for example your work or family.

Akeleistraat 14

€ 315,000 k.k.